Oglasi:

kampi v Rovinju

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: pikapoka3842

Brez avatarja
pikapoka3842 je odsoten
pikapoka3842
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kampi v Rovinju

Objavljeno: Po Jun 11, 2012 8:59 pm

Prosim za informacijo glede kampov v Rovinju. Naj izberemo Polari, Veštar ali Amarin, glede na to da imamo dva mala otroka in torej tam ni nočnih zabav?? Povsod pa je zunanji bazen, ki ga lahko kampisti prosto uporabljamo, ali se motim??
Hvala...

Odgovor Napisal/-a: pikapoka3842

Brez avatarja
pikapoka3842 je odsoten
pikapoka3842
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kampi v Rovinju

Objavljeno: Po Jun 11, 2012 9:00 pm

aja, pa da je še veliko možnosti za kolesarit....

Odgovor Napisal/-a: yancy

Brez avatarja
yancy je odsoten
yancy
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kampi v Rovinju

Objavljeno: To Jun 12, 2012 9:01 am

Mi smo bili v kampu Polari-2x in 1x v Amarinu. Meni sta oba kampa lepa, pa imamo tudi punčko staro 4 leta in je zelo uživala. V juniju je najbolj fajn, ko še ni gužve, v Polariju smo pol enkrat bili v avgustu in je bila grozna gužva. Polari se mi zdi sicer bolj urejen. Bazen imajo tudi boljši, večji, imaš trgovino, plaža je blizu, igrišč za otroke koliko hočeš. Amarin tega nima toliko. Imajo en bazen pred hotelom Amarin, pa manjše igrišče, če je kaj novo pa ne vem. V Polariju smo bili lani, Amarinu pa dve leti nazaj.
V Polariju smo bili tam okrog mesta 45, poglej njihov zemljevid. Samo mislim, da boste imeli junija dovolj prostora za naselitev. Za odtenek je malo dražji, ampak mislim, da to odtehta vse kar ima. Mi smo kolesarili-desno od kampa, v center Rovinja, tako, da se da, cel čas ni asvaltirano, ampak se da peljat.
Iz Amarina pa prideš do mesta kar s Taxi ladjico, sicer plačljivo, za kolesarjenje pa ne vem, ker nismo šli. Zraven Amarina je še en kamp - verjetno Veštar, ampak tega ne poznam.
Za otroke je res fajni Polari, nam se je lani prvič tako dopadel, da smo šli še enkrat avgusta in obakrat je bilo fajn. Če hočeš še kakšno slikico od tam pa mi lahko pišeš na j.ringaraja@gmail.com.
LP

Odgovor Napisal/-a: revival

Brez avatarja
revival je odsoten
revival
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kampi v Rovinju

Objavljeno: To Jun 12, 2012 1:50 pm

Vsekakor Polari,imaš vseWink

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kampi v Rovinju

Objavljeno: To Jun 12, 2012 6:46 pm

obvezno Polari... ima res vse.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 156
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kampi v Rovinju

Objavljeno: Sr Jun 13, 2012 3:27 pm

Izpolnil sem tabelo za prijavljanje,kdaj bom kampiral,vendar nisem nasel tipke za poslat sporocilo naprej.Bom v kampu Polari od14/6(od jutri),pa do ponedeljka 18/6.Siv Land Rover z sotorom na strehi,it.registracija,notri pa pristen slovenski fant.St.parcele ne vem,kar mi bojo dali to bom vzel

Odgovori