Oglasi:

Kamp Prapratno - Pelješac

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: stanč

Brez avatarja
stanč je odsoten
stanč
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Prapratno - Pelješac

Objavljeno: Ne Maj 20, 2012 5:03 pm

Pozdravljeni!

Zanima me kako je kampirati v kampu Prapratno na Pelješcu. Ker ne moreš rezervirati parcele me zanima kako je zaseden v visoki sezoni(7-8 mesec) GOSPA JE SICER REKLA, DA SE UVJEK NAĐE MJESTO ,AMPAK NEBI SE RAD PELJAL 700KM POTEM PA NI MESTA ZA AD.

Lep pozdrav!
avtokampi.si2012-05-21 09:05:54

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Prapratno - Pelješac

Objavljeno: Po Maj 21, 2012 7:11 am

Mi smo bili v kampu Prapratno, ki leži na samem začetku polotoka Pelješac, lani v juniju. Načeloma kamp ni parceliran in je res skorajda nemogoče, da bi bilo vse polno. Kamp je po našem mnenju bolj prehodnega značaja recimo za prenočevanje na poti do Dubrovnika ali pa če greste na Mljet, saj je 500 metrov od kampa pa je trajektna luka ta otok.
V kampu je veliko sence, samo prva tretjina pri morju je bolj sončna. Sanitarije so OK, samo so smešno postavljene, dva objekta sta si md seboj oddaljena 100 metrov. Plaža je super za otroke, na plaži je lokal. Smešno je tudi, da je plaža od kampa ločena z ograjo, tako da morate vedno mimo recepcije do nje.

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Prapratno - Pelješac

Objavljeno: Po Maj 21, 2012 9:22 am

Ce ze pridete do tja je potem veliko lepsih kampov na Peljsecu. Ta kamp sva videla na poti na Mljet. Je res samo za prehodne goste vsaj po moji oceni in se ne vidim tam na dopustu.  In ograja na plazo je res mal hecno postavljena. Ampak okusi so razlicni in mogoce bo vam vsec. 

Odgovor Napisal/-a: Sunshine

Brez avatarja
Sunshine je odsoten
Sunshine
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Prapratno - Pelješac

Objavljeno: To Maj 22, 2012 8:15 am

Na Pelješcu zelo priporočam kamp Vala, vendar se ne nameščajte ob morju, ker piha od 12-20 ure non-stop. Pojdite od recepcije višje. Lastnik vedno najde prostor, pa še sence je res velikoooo.
Zraven Vale je še en kamp, ki pa je parceliran, mogoče tudi tam najdete prostor. Kar se sence in ambienta tiče, sta bila to meni 2 najboljša kampa na Pelješcu,..vse ostalo je na soncu.
Lp, K.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Prapratno - Pelješac

Objavljeno: To Maj 22, 2012 9:26 am

Ja kamp Vala je res OK, prav tako pa tudi sosednji kamp Adriatic -
če pa radi surfate potem pa kar še 5 km naprej do kampa Palme

Odgovor Napisal/-a: mišica

Brez avatarja
mišica je odsoten
mišica
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Prapratno - Pelješac

Objavljeno: Pe Jun 01, 2012 1:34 pm

Pozdravljeni!
Mi planiramo letos kampiranje s šotorom v kampu Vala, pa me malo "skrbi" tole pihanje, ker mi je nekdo od znancev rekel, naj ne hodim, ker preveč piha.
Kako je s tem vetrom?
Lp

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Prapratno - Pelješac

Objavljeno: Pe Jun 01, 2012 4:19 pm

Midva sva bila ze petkrat v Adriatik Mikulic, ki je sosednji kamp v Mokalu  in nikoli nisva obcutila, da bi prevec pihalo. Kampirala sva cist ob morju prva vrsta tako da brez skrbi. Piha res ampak nic takega, da bi se morali bati. 

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Prapratno - Pelješac

Objavljeno: Pe Jun 01, 2012 8:31 pm

malo maestrala vam ne bo škodilo Smile...drugače greste pa v kamp Nevio, tam pa res nič ne piha, ker leži v zaveterju mesta Orebić

Odgovori