Oglasi:

kampi za otroke

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: robertmb

Brez avatarja
robertmb je odsoten
robertmb
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kampi za otroke

Objavljeno: Sr Apr 04, 2012 7:53 pm

Pozdrav! Rad bi zvedel kaj več o že tako obdelani temi ..kam z malimi otroci na dopust...seveda v kamp.Gledamo beremo razne forume,ki ponujajo kr nekaj destinacij.Velika večina je za kamp Straško ali šimuni...a še kaj druga priporočate?radi bi senco ..po možnosti blizu plaže...plažo ki primerna za male otroke..mivka ali droben prod...ni prevelike gužve ..in ni nočnih zabav v kempu....hvala za kaksen nasvet..

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kampi za otroke

Objavljeno: Če Apr 05, 2012 5:43 am

Mi smo bili lani nekaj dni v kampu Polari pri Rovinju in je bilo super...plaža se sicedr ne more primerjati s tisto v Straškem, imajo pa super velik bazen samo za otroke in v njem igrala. Poleg tega je v kampu veliko igrišč in ostalih igral.
Drugače pa ima Straško odlično senco, za otroke pa je super, da je cesta, ki pelje ob morju večinoma zaprta za promet, tako da je vse skupaj še varneje.

Odgovor Napisal/-a: Gorazd Čuk

Brez avatarja
Gorazd Čuk je odsoten
Gorazd Čuk
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kampi za otroke

Objavljeno: To Jun 05, 2012 7:04 pm

Eh,
TO je pa odlična tema tudi za nas... do sedaj smo bili:
-Polari
-Veštar
-Kosirina
Veštar je sigurno odličen kamp.
kar pa sigurno pogrešamo je mir, užitek v naravi, čisto morje,itd.... vsi kampi so preveč "modernizirani". Postajajo kot nekakšni "resorti".
Tistega uživanja v naravi, pa da se lahko posvetiš družini - to je res težko najti.

Odgovor Napisal/-a: Otzzi

Brez avatarja
Otzzi je odsoten
Otzzi
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kampi za otroke

Objavljeno: Sr Jun 06, 2012 5:57 am

Za otroke priporočam AC San Marino v Loparju na Rabu. Otrokom primerna plaža, mivka, plitva voda, neskončno možnosti za igro. Že z manjšim čolnom pa je dosegljivih veliko zalivov in otokov v okolici. Je pa v sezoni kar poln.
Svoje doživetje je tudi ogled mesta Rab in Rapske fjere, ki ponese mesto za nekaj dni nazaj v srednji vek. Poteka od 25. - 28. 7., če se ne motim.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kampi za otroke

Objavljeno: Sr Jun 06, 2012 6:32 am

ja res poteka Rabska fjera vsako leto od 25. do 27.7.: http://www.tzg-rab.hr/slo/rab/fjera.php

mi družinam priporočamo tudi kamp Straško v Novalji  ali pa kamp Ježevac na Krku. Letos smo obiskali tudi kamp Bijela Uvala pri Poreču in lahko rečemo, da imajo res super urejena igrišča, pa tudi dva bazena imajo, kjer se otroci neizmerno zabavajo. Malce naprej je zanimiv tudi kamp Valkanela

Odgovor Napisal/-a: borisb

Brez avatarja
borisb je odsoten
borisb
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kampi za otroke

Objavljeno: Sr Jun 06, 2012 3:44 pm

Moje mnenje zadnjih nekaj let je takšno,da se zelo splača odpeljati malo dlje in KAMPIRATI V KEMPU,ne zanimajo me namreč mobilne hiške s klimo,...itd...S tremi otroci počitnikujemo zadnja leta v Črni gori,...malo je ponekod "po kavbojsko",vendar se mi zdi,da so še samo tu tisti pravi kampi.Pa še ful poceni je.Priporočam kamp Tomi Ulcinj.

Odgovor Napisal/-a: yancy

Brez avatarja
yancy je odsoten
yancy
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

kampi za otroke

Objavljeno: To Jun 12, 2012 9:06 am

Straško je res super za otroke kar se tiče plaže in igrišča. Mene je pa zmotilo tisto nabijanje glasbe vso noč iz Zrč...no, če nimaš šotora je morda kaj bolje, če si kje noter zaprt:).
Sicer pa dober kamp za otroke res Polari v Rovinju, čista voda in nekaj igrišča tudi na Cresu v Kovačinah, morda problem zaradi sence, če si prepozen z rezervacijo oz. greš na blef. V Šimuni nas niso spustili niti noter, da bi si kamp ogledali.

Odgovori