Oglasi:

Pomoč pri izbiri kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: dajka

Brez avatarja
dajka je odsoten
dajka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Sr Maj 24, 2017 8:19 pm

Lep pozdrav vsem skupaj!
Najprej se zahvaljujem ustvarjalcem te spletne strani, ki mi je zelo v pomoč .
Zadeva je sledeča :prvič gremo na letni dopust s šotorom :) Pripravljeni smo maksimalno,no ja,.. samo še destinacije nimamo:)
Ponudba je tako velika, sami pa veste, da se težko odločiš po slikah, zato si res želim vaših mnenj, ki bi mi pomagale se malce usmeriti.
Smo mala družinica z pasjim prijateljem in imamo na voljo max 14 dni, vsaj dvakrat bi se prestavili, da užijemo čimveč. Iščemo  urejen kamp kjer je veliko sence (stara drevesa), blizu morja in po možnosti s kakšnimi animacijami za otroka ni pa nujno, Razni Straškoti in San Marini ne pridejo v poštev, ker predvidevam da je galama 24 ur na dan in gužva za pop :) Pa zaželjeno je da in ostrih skal na obali. Ojaaa radi švignemo po kakih senčnih peš poteh, ki niso tako obljudene.
Lahko je tudi FKK.
Brala sem o Campu Zidine na Rabu, ki me je v hipu očaral-ker je drugačen,miren, vendar ni možnosti, da sam postaviš šotor, saj jih ima že postavljene :/
Ali so sploh že naredili tak kamp, ki ga iščem :):):)
Prosim karkoli vam pride na misel...vaše mnenje mi bo zelo pomagalo :)
Pozdravček vsem!!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Če Maj 25, 2017 8:39 pm

Seveda so ga že naredili, samo prej nam morate povedati, v katerem terminu bi šli in kako stare otroke imate..samo toliko, da lahko lažje pomagamo. Kar se tiče gneče je zadeva taka, da če boste šli v terminu 20.7. - 20.8., potem ni lokacije, da bi bili sami. Vsaj na Hrvaškem ne. In še napišite kako južno ste se pripravljeni peljat, pa bomo našli nekaj primernega tudi za vas.

Odgovor Napisal/-a: dajka

Brez avatarja
dajka je odsoten
dajka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Pe Maj 26, 2017 3:54 pm

Zdravo!
Hvala za javljanje! Pregledala sem že toliko lokacij in kampov na vaši spletni strani, všeč so mi komentarji ki jih pišejo tisti ki so tam že bivali,sploh hiter pregled kam se kateri uvršča € :)
Gremo 23/5 do 13/6 z 7 letnim podmladkom. Peljali bi se do Makarske, tudi na kak otoček lahko.
Sicer ne rabimo ravno totalne izolacije od zunanjega sveta, saj se radi podružimo z drugimi, sploh otrok . Je pa res da glasno bombardiranje glasbe nekako ne iščemo. Gledala sem Dugi otok in tisti Sakarun....oooo bog :)

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Ne Maj 28, 2017 6:24 pm

Če bi se bili pripravljeni zapeljat do Makarske, se lahko tudi malo dlje in naokoli naokoli do Pelješca. Lovište je zakon, recimo. 

Odgovor Napisal/-a: snežka

Brez avatarja
snežka je odsoten
snežka
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Ne Maj 28, 2017 7:50 pm

Straško je zakon in sedaj v vašem terminu ni "galame" in tudi ne gneče na plaži, saj tudi poleti mora biti mir v kampu po 23. uri in se ne sme zadrževati na plaži po tej uri.
Veliko je animacije za otroke in tudi kino imajo in vse športne objekte...brez doplačila...tudi to je nekaj...sanitarije pa so urejene v nulo in marsikje v hotelu niso tako čiste kot tukaj.
Mi smo bili že velikokrat tukaj in se še bomo vrnili, saj otroka uživata 100/h in tudi plaža je lepa brez skal in sence je dovolj na plaži....
Parcele so velike in v senci, najde pa se tudi kakšna na soncu, če koga slučajno zebe :)
Bili smo tudi v Solarisu v Šibeniku in ni več tako kot je bilo in tudi aquapark je precej zasoljen in tudi cene kampiranja na dan.
Letos  bomo tudi šli pogledat v park Soline v Biograd. Je pa tudi lepo v Zatonu pri Zadru...
V tem vašem terminu še ni divje z glasbo.....
Upam, da vam uspe in se boste imeli super in želim vam dopust brez dežja :)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Ne Maj 28, 2017 10:40 pm

Pelješac je res primeren v tem času, ko ni nobene gneče, sonce je pa že zadosti toplo, da bo ogrelo morje in bo prijetno za kopanje. Naj najbolj všečni so kampi Ponta, Lupis, Palme...

Sicer imate malce nižje od Makarske kar nekaj prijetnih kampov npr. Viter, Dole, Male Čiste..pa si izberite enega vsaj za noč ali dve. Tudi kamp Galeb je zanimivi predvsem zaradi peščene plaže in bližine mesta, da greste lahko na ogled tržnice, stare utrdbe nad mestom, priporočamo pa tudi izlet po reki Cetini.

Predvsem pa uživajte, ker junij bo v Dalmaciji zelo lep in topel...

Odgovor Napisal/-a: bizmbazm

Brez avatarja
bizmbazm je odsoten
bizmbazm
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Po Maj 29, 2017 6:42 am

Zanima me, če ste prispeli in kam ste šli. Vreme vidim je v redu. Mi gremo 9. junija verjetno v Park Soline ali Kozarico. Ker je zgodnji termin upam, da ne bo gužve. Če ste na Pelješcu je meni dober kamp Divna, ki je bolj preprost za nezahtevne, ampak je lepo. Super kamp je tudi Nevio. Urejen tudi bazen imajo, na plaži manjka več sence. Me pa zanima, če bo kdo v kampu Lavanda. Naj pošlje kakšne informacije. Zgleda zanimiv. Ciljamo nanj v septembru. Želim vam lepo vreme in prijetne počitnice.

Odgovor Napisal/-a: dajka

Brez avatarja
dajka je odsoten
dajka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Po Maj 29, 2017 5:22 pm

Živjo!! HVALA VSEM !
Kljub iskalniku se težko odločim, ampak vaša mnenja pa štejo!  Bizmbazm nismo še na morju---se cca 24 day to go :) .
Če se kdo še kaj pomni , kar na dan z besedo, do takrat imam pa dosti dela da preverim vse. Všeč so mi vsi navedeni, sploh Lupi in Galeb sta zanimiva.
hvala se enkrat!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: Po Maj 29, 2017 8:52 pm

Ko bi človek imel čudežno paličico...to je najtežji del našega "posla" - svetovati nekomu tretjemu, kam naj gre na kampiranje... ustavite se v kampu Galeb, prespite, si oglejte...če vam bo všeč, pa ostanite še kakšen dan. Potem pa obvezno še na jug, kar lepo ob morju po magistrali in boste videli, če vam bo všeč v kampu Viter, spet lahko ostanete še kakšen dan tam, pa potem mimo Ploč na Pelješac, kjer je res lepo...tam pa boste izbrali en kamp...nočemo favorizirat Lupisa, da ne bo kdo rekel, da dobimo kakšno provizijo...je pa res lepo urejen kamp. Saj so tudi tisti pred Orebičem (trije na kupu Vala, Adriatic, Ponta)...nima smisla, da vam vse napišemo, ker drugače ne bo užitka...srečno in javite se kaj kar direktno na naš mail info@avtokampi.si, pa pošljite kakšno fotko.

Odgovor Napisal/-a: dajka

Brez avatarja
dajka je odsoten
dajka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:15 pm

Pomoč pri izbiri kampa

Objavljeno: To Maj 30, 2017 4:28 pm

 :):) Jah bolje da ni čudežne paličke...malo pa mora biti skritih presenečenj :)
Malo sem se ustrašila Dugega otoka, ker je dosti kritik v smislu, da je težko iti na plažo, ki ni privatizirana in pa, da na otoku ni kaj početi. Bomo videli, kakorkoli komanda je da gremo s šotorom z veseljem pa bomo podali svoje mnenje na tej spletni strani, da drugim olajšamo odločitve.
Nekaj let smo hodili v Pine Beach Pakoštane (slamnate hišice v polinezija stilu) , dokler še ni bilo takega masovnega turizma kot je sedaj. Noro, noro, noro res!!! Doživetje za vse družinske člane.
Kompromis med bungalovom in šotorom :)
Še enkrat HVALA :)

Odgovori
cron