Oglasi:

kampi na pelješacu

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: totek

Brez avatarja
totek je odsoten
totek
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

kampi na pelješacu

Objavljeno: Ne Feb 28, 2016 10:05 am

Pozdravljeni letos smo namenjeni na Pelješac in me zanima kakšne kampe kaj priporočaste smo družina z dvemi otroci,lani smo bili na Braču bilo je super ,nimam kakšnih velikih zahtev edino plaža da je ok pa kakšno mesto poleg za zvečer malo zivljenja....

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kampi na pelješacu

Objavljeno: Ne Feb 28, 2016 12:02 pm

Če želite mesto (in večerno dogajanje) zraven, potem glejte kampe v Orebiću in blžnji okolici. Surf/kajt kampov v Vignju in Kućištu za družino ne priporočam. Če imate radi bolj mir in odmaknjenost, se podajte v Lovište.Se pa tam dogaja zelo malo.

Odgovor Napisal/-a: KIMI

Brez avatarja
KIMI je odsoten
KIMI
Prispevki: 78
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kampi na pelješacu

Objavljeno: Ne Feb 28, 2016 1:21 pm

Točno tako kot je napisal predhodnik priporočam bližino Orebiča, kampi v okolici Viganja so v sezoni zelo glasni, ker tja hodijo samo surferje, plaža je za cesto ozka in natrpana s srfi.Najlepše je v Lovištu, je pa precej oddaljeno od Orebiča.

Odgovor Napisal/-a: KIMI

Brez avatarja
KIMI je odsoten
KIMI
Prispevki: 78
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kampi na pelješacu

Objavljeno: Ne Feb 28, 2016 1:24 pm

Kako pa je na Braču? Kateri kamp bi pa ti nam priporočal. Smo z avtodomom in imamo radi ravne parcele ob morju pa čim manj borovcev

Odgovor Napisal/-a: totek

Brez avatarja
totek je odsoten
totek
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

kampi na pelješacu

Objavljeno: Po Feb 29, 2016 6:52 am

Pozdravljen mi smo bili v kampu Zlatni Rat za avtodome so parcele urejene senca je in ni odvisno kak plac dobiš mi smo bili zacetek avgusta in plac smo nasli v senci teden kasneje pa je bilo kar nagužvano,plaža zaraven cca5min krasna ,kamp poceni ,ce nisi prezahteven je kamp ok.
Glede Pelješca ga priporočate za družino mislim otroke, plaže ....

Odgovor Napisal/-a: davor

Brez avatarja
davor je odsoten
davor
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

kampi na pelješacu

Objavljeno: Sr Apr 27, 2016 1:55 pm

Jaz na Pelješcu priporočam kamp Nevio. Nahaja se v Orebiču,nasproti velikega Konzuma. Plaža je velika in nikoli natrpana. Ravno v tem trenutku se v bistvu tukaj in to leto je veliko stvari obnovljenih,dodanih,... Je pa res,da ni najcenejši kamp. Mislim,pa da,glede na lokacijo in storitev,je cena realna.

Odgovori