Oglasi:

Kamp Kačjak Crikvenica pavšal?

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: danip

Brez avatarja
danip je odsoten
danip
Prispevki: 64
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Kačjak Crikvenica pavšal?

Objavljeno: Pe Mar 08, 2013 3:54 pm

Mene zanima a ima kdo morda v Kamp Kačjak Crikvenica kam prikolico na  pavšalo ,  ter kako je kaj urejeno v tem kampu ? In kako je drugače zaseden kamp ,ter urjeni WC kopalnice itd.

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Kačjak Crikvenica pavšal?

Objavljeno: Pe Mar 08, 2013 3:59 pm

Hjah, za sam kamp ti težko kaj rečem - sem samo enkrat prespal v šotoru. Je pa malo nesrečno lociran, ker ni pametne plaže zrave ampak šele na drugi strani polotoka.

Odgovor Napisal/-a: danip

Brez avatarja
danip je odsoten
danip
Prispevki: 64
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Kačjak Crikvenica pavšal?

Objavljeno: Pe Mar 08, 2013 4:04 pm

Aja hvala za informacijo a morda še ve kdo kaj več o tem kampu

Odgovor Napisal/-a: pikapoka12

Brez avatarja
pikapoka12 je odsoten
pikapoka12
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Kačjak Crikvenica pavšal?

Objavljeno: Pe Mar 29, 2013 6:38 am

Lani smo imeli pavšal v tem kampu in smo bili zadovoljni. Plaža je prodnata in oddaljena približno 10 min hoje, vendar je super za male otroke.  Kamp je terasast in zelo majhen, blizu je tudi trgovina in vsak dan pelje vlakec v Crikvenico. Sanitariji so ok, edino mal je gužve za tuširat in pomivat posodo v glavni sezoni. Mi smo bili zadovoljni in letos bomo spet tam. Najboljše je da si ga greste pogledat, ker so okusi in pričakovanja različni.

Odgovor Napisal/-a: danip

Brez avatarja
danip je odsoten
danip
Prispevki: 64
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Kačjak Crikvenica pavšal?

Objavljeno: Pe Mar 29, 2013 7:53 pm

A hvala za informacijo pikapoka12 nekaj me še zanima vi ko ste na  pavšal a je drugače veliko pavšalistov  v tem kampu pa kaj konec sezone peljete prikolico domov ali pustite  na zimovanju a je ta možnost v tem kampu pa še nekaj kaj to ko imajo 4 osebe na pavšalni pogodbi je ne imensko ali kakor že če sem prav razumel lastnico ko sem jo kontaktiral ????

Odgovori