Oglasi:

Kamp LOPARI Lošinj

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Ladu

Brez avatarja
Ladu je odsoten
Ladu
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Pe Jul 04, 2014 3:58 pm

Lep pozdrav vsem skupaj!
Včeraj smo se vrnili iz tega kampa in sem sklenil, da vsem povem tako kot je v resnici.
1. Dela v kampu ne bodo končana to sezono, to je 100%. Vprašanje če bodo sploh končali z deli to sezono. Vendar, sama dela niso tako moteča kot trdijo na pamet nekateri (znajo biti moteča, če delajo ravno pred tvojo mobilno hišico, drugače pa ne).
2. Očitno so te informacije o delu v kampu pregnala kar precej kampistov, jih je bolj malo, vendar mobilne hišice so polno zasedene ves čas.
3. Če želite mir in zasebnost, ter ste zadovoljni z minimalnim je to vsekakor kamp za vas.
4. V kampu je vseskozi prisoten vetrič, ki zna biti na obali zelo moteč, kar se kopanja tiče in zdravja otrok. Voda je zelo mrzla ves čas.
5. V kampu je ponudba zelo zelo slaba, kljub temu, da smo obiskali v preteklosti že nešteto kampov lahko mirne duše rečem, da je ponudba še nedoživeto slaba. Trgovina dela od 7h ali 8h do 12h in potem, mislim da od 18h do 20:30h, ob tem je na voljo še masaža v seveda improviziranem masažnem studiu (kar je praksa tudi drugje), na obali nekdo posoja čolne in surfe. Ostale ponudbe ni, to je to.
6. V bližini kampa je mesto Nerezine, kjer pa lahko doživite pravi morski utrip, če se vam zahoče. Za peš je malo predaleč, z avtom pa cca. 5-10 min.
7. Splača se vam ogledati tudi kam Rapoča, ki je ob samem mestu Nerezine (videli boste ogromno razliko med kampoma v ponudbi in živahnosti).
8. Ogromno ljudem se bo zdela ponudba za izlet s pol podmornico sprejemljiva in zelo mamljiva, vendar vam povem, da ne pričakujte preveč, saj boste videli le nekaj ribic, morskih kumar in kakšnega ježka, to pa je tudi vse. (Po mojem mnenju se ne splača, čeprav ni drago)
9. Priporočam, da razen malenkosti (kruh, kakšno pivo itd.) ne kopujete v kampu in to kupite ko se odpravite v Nerezine, saj so cene zelo različne. Morem pa priznati, da so me nizke cene nekaterih izdelkov letos tam zelo pozitivno presenetile (če kupujete z glavo lahko pridete skozi ceneje kot pri nas. JA RES JE!)
10. Res je WC je samo eden, je zelo lepo urejen, vendar je večino kamp parcel blizu, rezen enega majhnega dela, ki je čisto na drugem koncu, skoraj pri apartmajih, od tam pa priporočam kakšno kolo, pa še s kolesom zna biti prepozno če niste tip človeka, ki bi znal zdržati.
Upam, da česa nisem pozabil. Če pa koga zanima še kaj, lahko vpraša z veseljem povem.
Lp
Ladu2014-07-04 18:07:00

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Ne Jul 06, 2014 10:42 am

Bravo za tako obsežno in odkrito mnenjeClap
 Mi rabimo miren kamp, prvinske narave, tako, da mislim, da nam bo odgovarjal. Tudi mi ponavadi več kot kruh in mleko ne kupujemo v kampu in res je, da se čisto toliko zarabit, kot porabimo za hrano doma, to nam je že dolgo jasno in lepo, da se še kdo strinjaWink
Pač letos bomo tukaj poskusili, pa drugo leto kje drugje....neki zelo zahtevni nismoSmile
Mene bi še zanimalo:
- kakšna je plaža predvsem iz vidika: za otroke?
- če prav razumem dela potekajo v območju mobilnih hišk, ne tam , kjer so parcele npr. 3 vrsta od morja cona 1?
- mi imamo parcelo v zoni ena tam okoli 400 , pa še zdej ne najdem podatka, ali je na parceli samo elektrika ali tudi voda?

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Ne Jul 06, 2014 10:44 am

Koles ne peljemo s sabo, tako da bomo pač hitro stopali, za tamaldva imam pa vedno eno pokrito vedro, da niso hlače mokre, če je res sila....Tongue

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Ne Jul 06, 2014 1:33 pm

Lilka, plaža je zelo fajn za otroke, brez skrbi:



Odgovor Napisal/-a: Ladu

Brez avatarja
Ladu je odsoten
Ladu
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Ne Jul 06, 2014 9:09 pm

@LILKA77
Plaža je lepa in primerna za otroke, večinoma pesek in manjši kamenčki imaš tudi nekaj čudovitih pomolčkov. Vam bo pa sigurno bolj všeč, če boste hodili kar precej desno od prostorov za kampiranje glede na to, da imate otročke.
Boste s šotorom ali greste v prikolico? Elektrika je na parcelah, vendar ne vse, za vodo pa mislim, da SKORAJ 100%, da ne. Samo ni panike, tista cona kamor boste šli je blizu edinega WC in umivalnice, ki je na voljo (so čisti, lepo urejeni in ni gneče)
Lp

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Po Jul 07, 2014 6:04 am

U romzi....hvala za tole slikco....super plaža ni kajTongue
S šotorom gremo, pa sej ni panike, pač zdej smo v san Polu imeli tudi vodo na parceli, pa smo se kar razvadiliWink

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Po Jul 07, 2014 7:03 am

Takole je na njihovi strani napisano:

Superior parcela

  • Število urejenih parcel – 28
  • Velikost parcel – 120 m2
  • Položaj blizu morja – max. Oddaljenost od morja 70m
  • Priključek za elektriko in vodo

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Po Jul 07, 2014 7:04 am

Meni pa piše na rezervaciji parcela zona 1..........zdej pa vedi kako in kaj.....je s to vodo Tongue

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Po Jul 07, 2014 7:11 am

Sem že nagruntala: parcele desno pri mobilnih hiškah so superior in jih je samo 28.......torej naša je pa na levi strani pa je zona 1....tam do 500 ...in nima vode....vse jasnoWink

Odgovor Napisal/-a: Ladu

Brez avatarja
Ladu je odsoten
Ladu
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Po Jul 07, 2014 10:43 pm

Sicer, če greste s šotorom imate na voljo še čudovit kamp Rapoča kake 5 min. naprej od Lopariev. Čudovit kamp, kjer je pravo družinsko vzdušje, sicer če niste razvajeni vam bo tudi v Loparijih všeč. Dela vas pa v coni 1 ne bodo popolnoma nič motila.
Lepe počitnice želim.
Ladu2014-07-08 00:45:02

Odgovori