Oglasi:

San polo camp

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

San polo camp

Objavljeno: Sr Jul 02, 2014 8:42 am

samo še neuradna informacija iz kampov. v Balah ... za naslednje leto imao v planu prenovo vsaj nekaterih sanitarnih objektov, vsi pa naj bi bili novi do sezone 2017 :)

In ne pozabite na 10% popust , če pripeljete v Bale svoje prijatelje, ki tam še niso kampirali:
http://www.avtokampi.si/novica/2/1186/V-Balah-vas-cakajo-najlepsi-soncni-zahodi-v-Istri!
avtokampi.si2014-07-02 10:43:25

Odgovor Napisal/-a: todela

Brez avatarja
todela je odsoten
todela
Prispevki: 19
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

San polo camp

Objavljeno: Sr Jul 02, 2014 1:52 pm

Zivjo xproject,
tudi mi 5.7 na podobno pot, mislim da bo še malo daljša, kam pa pičite če ni skrivnost, mi nekak do Pelješca imamo v načrtu?
lp

Odgovor Napisal/-a: mahi

Brez avatarja
mahi je odsoten
mahi
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Jul 03, 2014 8:29 am

Ste me prepričali. Gremo pogledat. Imam pa še eno vprašanje. Kako je z WiFi? Je uporaben, ali je bolje naročiti mobilni prenos podatkov? V bistvu ga potrebujem samo za splet in pošto ter VPN do službe, ne pa za gledanje kakšne TV ipd...?

Odgovor Napisal/-a: Anitka*

Brez avatarja
Anitka* je odsoten
Anitka*
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Jul 03, 2014 12:06 pm

Bale-Valle lepo majhno istersko mestece.Camp San Polo bi bil idealen ,le daleč je do wc-jev....in ni za starejše,ki imajo "takšne" težave.Če bi bila kakšna wc hiška več bi se sigurno vrnili še kdaj.Pa z sosedi smo imeli težave so nas verbalno in fizično napadli,ker smo preglasni imeli smo male otroke 1 in 3 leta stare.Tako da je ostal grenak spomin.Tja vse se dogaja živim..:):):)Lep pozdrav v Bale

Odgovor Napisal/-a: xproject

Brez avatarja
xproject je odsoten
xproject
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

San polo camp

Objavljeno: Če Jul 03, 2014 12:12 pm

@mahi

WiFi je uporaben in kar dobro lovi (vsaj v casu mojega bivanja, ki pa je bil se placljiv). Jaz sem si vseeno za letos zrihtal kar tist VIP prenos podatkov za 10eur/mesec. Priklopim mobitel na laptop in surfam kjer hocem ;)...tako imam manj skrbi pa se za tistih 5min dnevno, ko rabim dostop do interneta se mi to nekako splaca.

Velikokrat ga uporabiva tudi kadar sva na poti, da se malce pocekirava kamp place v okolici, ceprav sem lani opazil, da imajo pocivalisca na hrvaskem kar dobro pokrit free wifi.
@todela

hehe tudi midva imava cilj Peljesac oz. odvisno ce bova na poti do tja nasla kak fajn kamp.
xproject2014-07-03 14:12:32

Odgovor Napisal/-a: mahi

Brez avatarja
mahi je odsoten
mahi
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

San polo camp

Objavljeno: To Jul 22, 2014 2:46 pm

Hvala za odgovore. Si bom raje kar omislil prenos podatkov preko mobilca, saj je cenovno ugoden. Kamp smo pa za zdaj zaradi slabega vremena preskočili, tako da smo pač tisti strošek rezervacije izgubili. Bomo pa sigurno konec meseca odšli, če bo le vreme OK.

Odgovori
cron