Oglasi:

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Zrescho

Brez avatarja
Zrescho je odsoten
Zrescho
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Objavljeno: Po Sep 05, 2011 9:49 am

Avgusta smo bili v tem kampu (15.08-25.08). Eden redkih kampov, v katerem nam ni bilo treba iskati parcele ob prihodu, saj je bilo placa na pretek. Dobili smo parcelo po želji v senci borovcev in imeli toliko prostora kolikor smo ga potrebovali. Kamp je v čuditem gozdu pinij in v ozadju se bohoti 1500m visoko Biokovo. Imaš občutek, da kampiraš v planinah. Res čudovita narava, nedotaknjena. Plaža nikoli prepovna in vedno lahko najdeš prostor za sebe. Skratka zelo smo bili zadovoljni.

Odgovor Napisal/-a: morjeplovec

Brez avatarja
morjeplovec je odsoten
morjeplovec
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Objavljeno: Pe Sep 09, 2011 8:35 pm

Bili v kampu od 18.08.2011 dalje do konca meseca (še krepka sezona).Kamp je v propadanju, v zadnjih dveh letih kar smo bili v kampu se ni naredilo prav NIČ.Sanitarije stare, čistijo se dvakrat na dan (vendar na meji katastrofe).Opazoval sem vhode pred večimi sanitarnimi bloki - niti enkrat samkrat niso bili pometeni ali osveženi z vodo, torej si lahko mislite kako pomanjkljivo je bilo čiščeno šele v notranjosti kjer so tuši in sanitarije.V kote prostorov nisi smel pogledati. Papirnatih brisač in na večih mestih WC-jih ni bilo papirja tudi po dva dni.Šele na prigovarjanje na recepciji (cca. ob 9:00 uri) so okoli 13:00 ure uredili s WC pairjem in brisačami.Vendar se je zgodba po nekaj dneh ponovila. Smeti se neredno odvažajo
Skratka prav vse v kampu je pred razsulom.V kolikor kamp ne bi imel vsakih 7 dni po 10 do 12 avtobusov gostov iz Češke bi zagotovo kamp pred leti zaprli.
Po osebnih pogovorih z osebjem kampa o razsulu (beri katastrofalnem stanju) v kampu - se osebje tega zaveda češ kamp je v državni lasti in ožje vodstvo odnaša dobiček v svoje žepe. Zanimivost: (po osebnih pogovorih z osebjem) so mi povedali sledeče; v začetku letošnje sezone je bilo vprašljivo odprtja kampa - niso imeli za vodo in elektriko?!  
 

Odgovor Napisal/-a: morjeplovec

Brez avatarja
morjeplovec je odsoten
morjeplovec
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Objavljeno: Pe Sep 09, 2011 8:41 pm

Baško polje - od kampa (prva vrsta) do najbljižje plaže (morja) je peš 450 - 500 m, s kolesom pa 600 m.

Odgovor Napisal/-a: morjeplovec

Brez avatarja
morjeplovec je odsoten
morjeplovec
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Objavljeno: Pe Sep 09, 2011 8:45 pm

ne vem kje si ti videl dve leti stare sanitarije.po vojni na hrvaškem se v kamp ni vlagalo prav nič in tudi nobenih sanitarij niso na novo uredili.med vojno so bili v kampu nameščeni begunci.
toliko po mojih videnjih in tudi po osebnih pogovorih z osebjem kampa!


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Objavljeno: Po Sep 12, 2011 9:25 am

tudi mi smo bili neprijetno presenečeni, saj smo bili v kampu v prvih dneh letošnjega junija, pa nismo imeli kaj veliko slikati, ker pač gostov ni bilo - razen seveda čeških v lesenih bungalovih. Videli smo tudi nekaj mobilnih hišic, vendar teh kamp nima v ponudbi, verjetno so lastniške ali pa spet od kakšne češke agencije.

eden od sanitarnih objektov pa je moral biti v zadnjih letih prenovljen - prilagam sliko, več jih je pa na linku samega kampa: http://www.avtokampi.si/kamp.asp?ID=63&drzava=2


avtokampi.si2011-09-12 11:26:12

Odgovor Napisal/-a: revival

Brez avatarja
revival je odsoten
revival
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Objavljeno: Po Sep 12, 2011 3:56 pm

Očitno smo mi uporabljali ta wcWink,zato smo tako zelo zadovoljniCool

Odgovor Napisal/-a: Zrescho

Brez avatarja
Zrescho je odsoten
Zrescho
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Objavljeno: Po Sep 19, 2011 9:50 am

Mi smo bili s sanitarijami kar zadovoljni. Problem je bil, da so jih premalo čistili (en dan so bile očiščene samo enkrat).
Papirja je bilo vedno dovolj, tudi mila. Kar se tiče tople vode (imajo bojler za vodo za tušeranje in bojler za uporabo vode pri umivalnikih), smo kar imeli težave, saj so nekateri zaradi dolgega tuširanja porabili vso vodo, tako da si potem moral čakati, da se ponovno ogreje. Taki pač ne mislijo na druge. Drugače pa je pred vsakim sanitarnim blokom tudi zunanji tuš, ki zelo paše ob dnevni vročini.

Odgovor Napisal/-a: Zrescho

Brez avatarja
Zrescho je odsoten
Zrescho
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Objavljeno: Pe Jul 06, 2012 9:46 am

Ali je letos že kdo bil v kampu Baško polje?
So kakšne spremembe, novosti?

Odgovor Napisal/-a: axi

Brez avatarja
axi je odsoten
axi
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Južna Dalmacija - kamp Dole in Baško Polje

Objavljeno: Po Jul 09, 2012 7:15 am

Preberi si mojo oceno kampa, sem bil pred 2 tedni.
Sem pa spraševal za sanitarje, če so katere prenovljene oz. nove pa mi je tip odgovoril, da so vse enake, nisem pa šel potem preverjati...

Odgovori