Oglasi:

Kamp LOPARI Lošinj

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Po Jul 14, 2014 8:11 am

Še to. Plaža, katere sliko sem prilepil tu gor, je po karti skrajno desno (nad igriščem in barom). Je pa to cca. 250 metrov od parcel 400-450 (WCji so pa kakih 150 metrov od istih parcel).

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Po Jul 14, 2014 8:16 am

Kar vredu boTongue

Odgovor Napisal/-a: aleia

Brez avatarja
aleia je odsoten
aleia
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Če Jul 24, 2014 10:17 am

Kamp je bil nam v preteklih letih odličen, razen ponudbe v trgovini.
Letos pa smo se po ogledu kampa raje odličili za kamp Bijar in bili več kot zadovoljni, edina stvar , ki nam je pokvarila dopust je bilo seveda vreme Unhappy.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Če Jul 31, 2014 1:46 pm

Pozdrave iz kampa,ki je kar senas tiče ODLIČEN pozor samo pri parcelsh pri morju,mi smo se morali selit ko je začelo deževati ker so bile prave poplave,nikoli na parcelo 431 mi smo imeli kup blata,in tudi okoliške parcele so bile dobesedno zalite.sanitarije so super pociscene, in ni gneče ker so dovolj velike,hrana v restavraciji je super in po noramlnih cenah,animacija za otroke je tudi vredu in mi smo zase našli super plažo,če koga še ksj zanima sem na voljo..




Odgovor Napisal/-a: Katajo

Brez avatarja
Katajo je odsoten
Katajo
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Pe Avg 01, 2014 5:39 am

Pozdravljeni,

LILKA mene pa zanima koliko stopinj je imelo morje in ali je bilo veliko vetra?.
Hvala in lp,
K.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Pe Avg 01, 2014 8:42 am

Se opravičujem za pozen odgovor,veter ravno prav pihlja da ni prevroče,morje je toplo kljub nevihtam,kolk ma stopinj ne vem za moja otroka ravno prav.

Odgovor Napisal/-a: Katajo

Brez avatarja
Katajo je odsoten
Katajo
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Pe Avg 01, 2014 7:56 pm

Zivio.
Hvala za prijazen odgovor.
Lp.
K

Odgovor Napisal/-a: Zagrebenc

Brez avatarja
Zagrebenc je odsoten
Zagrebenc
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Po Avg 04, 2014 7:51 am

Mi smo bili v kampu od srede 23.7. do nedelje 27.7., nato smo odšli, ker je bilo vreme zelo slabo, napoved pa še precej slabša.
V kampu sva bila z ženo redna gosta pred 10+ leti, sedaj sva se prvič vrnila kot družina s tremi majhnimi otroki. Kamp nam je zelo ustrezal, dobrih neparceliranih parcel z dovolj sence je bilo dovolj. Sanitarije so bile čiste, morda so bile sicer pred časom še bolj čiste, vendar so bile še vedno zelo OK. Veter je bil zelo zmeren. Plaža pod apartmaji (skrajno desno na zemljevidu) je bila za naše potrebe odlična. Primerna je tudi za majhne otroke (droben pesek, ki ni več oster), edino voda ni ravno med najtoplejšimi, če je za koga to zelo pomembno. Trgovina v kampu je solidno založena, cene niti niso bile pretirano visoke.
Dela pod mobilnimi hiškami so zaključena. Tam so uredili nove superior parcele, ki pa so primerne bolj za avtodome. Ni sence, po tleh je oster grob pesek.
Skratka, kamp nam  je bil všeč, ostaja miren kamp z osnovno ponudbo, ki pa je tisto, kar nam trenutno najbolj ustreza. Če si želite kamp z veliko dodatne ponudbe, izberite drug kamp, saj ta kamp ni namenjen za takšen profil gostov.
Tudi nam je seveda dopust pokvarilo vreme, po kampu je bilo ob nalivih res veliko vode povsod, ampak menda je bilo v prihodnjih dneh še bistveno huje. To pa seveda ni lastnost samo tega kampa.
Če kdo potrebuje kakšne dodatne specifične informacije, naj sporoči.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Pe Avg 08, 2014 9:09 am

No mi smo pa bili od 23. 7- in zdržali do 04. 08. ko smo imeli itak namen it domov. Nas vreme ni pregnaloTongue
Se strinjam z napisanim, je dober kamp oz. odličen za nas, ki rabimo samo osnovno ponudbo, čeprav je tudi definicija osnovne ponudbe lahko različna Wink
Nam je važna dobra velika parcela v senci, čisti wc-ji brez čakalne vrste in primerna plaža za otroke, pa kakšna trgovina, otroška animacija je pa bila že višekLOL

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp LOPARI Lošinj

Objavljeno: Pe Avg 08, 2014 9:12 am

Aja pa še to sem pozabila kar paše v našo osnovno in ta kamp ima: ne sme biti prevelik kamp, da ni predaleč do plaže če ne dobiš parcele ravno v prvih vrstah, pa ne sme biti v hrib......

Odgovori