Oglasi:

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: So Maj 03, 2014 7:12 pm

no v Maredi se ze poznajo posledice mobilnih hisic saj je vcerajsno dezevje z sodro povzrocilo nemalo tezav nam kampistom voda je celo poplavila spodni del kampa pac v gozdu je neodgovorno kar tako razkopavat in postavljat tako veliko stevilo barak zraven pa pozabit na odvodnjavanje in pol se se na novoasvaltirane ceste ozke in obdane z robniki na katerih bo marsikdo presekal gumo in postanejo ob dezju divje reke
kampisti se sprasujemo kaj za nas pomenijo 4 kvazi zvezdice razen visje cene zmansanje parcel umazanih sanitarij saj, do njih ne prides drugace kot cez blato
novi sanitarni blok pa ,kot bi se delali norca saj bo marsikateri gost ,ki bo prisel zvecer v Maredo mislil ,da je to disko klub
4 zvezdice bi moralo pomenit tudi delujoc internet a ne deluje no baje ga se popravljajo
no so pa uspesno napolnili mobilne hisice za 2 dni seveda po akciskih cenah tudi nova bazencka sta ze narejena a glede nato ,da do njih prides po kamnitih ploscah in pesku bo cistoca mocno pod vprasajem saj bi morali pred vstopom zagotovit vsaj umivanje nog   a pac to ni pomembno glavno ,da bazeni so

Odgovor Napisal/-a: Cafeservis

Brez avatarja
Cafeservis je odsoten
Cafeservis
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 05, 2014 4:10 pm

Camp Mareda bo naslednje leto najverjetneje precej prazen. Lahko se zgodi da bo padel na raven leta 2006, ko je 35% pavšalistov zapustilo kamp.

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 05, 2014 7:40 pm

ja tudi sam mislim ,da bo tako tudi mi drugo leto nameravamo najti drug kamp    nam je zal ,da ga nismo ze letos

se vedno pa sanjajo in majo baje namen postavit se nove hisice ,da bi jih meli 200

sem poslal nekaj frisnih fotk pa jih ni?

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 16, 2014 8:38 pm

[QUOTE=ms44] ja tudi sam mislim ,da bo tako tudi mi drugo leto nameravamo najti drug kamp    nam je zal ,da ga nismo ze letos

se vedno pa sanjajo in majo baje namen postavit se nove hisice ,da bi jih meli 200

sem poslal nekaj frisnih fotk pa jih ni?[/QUOTE]

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 16, 2014 9:05 pm


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Maj 21, 2014 2:32 pm

Smo šli pogledat vse te "brez kompasa" zgrajene novosti...res je "grdo"...pa saj niste normalni no... poglejte kakšne sanitarije so vam zgradili v zadnjih dveh letih, vi bi pa radi imeli tiste stare ali kaj? Seveda vas ne zanima zakaj so uredili nove parcele in nove hišice, ampak saj pavšalisti niste edini gosti v tem kampu..mogoče ste nekdaj bili, ampak zaradi obnašanja nekaterih slovenskih pavšalistov, ki je res pod nivojem, večina kampov zmanjšuje število parcel namenjenih pavšalistom. Žal. kamp Park Maredakamp Park Mareda kamp Park Mareda kamp Park Mareda kamp Park Mareda kamp Park Mareda kamp Park Mareda kamp Park Maredakamp Park Mareda kamp Park Mareda kamp Park Mareda

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Maj 22, 2014 8:10 pm

no tale izjava je res pod nivojem    "...pa saj niste normalni no...

ja prav zares niste pisete kar nekaj v tri dni




Kar se tiče pavšalistov v Maredi jih pa lahko pohvalim Clap. Imajo kar lepo urejene parcele brez tistih grdih ograj okoli parcel.

enkrat tako danes drugace

kar se pausalistov tice je res edino to ,da eni mislijo ,da so doma in si sirijo parcele cez vse meje in tako majo eni ful velike parcele eni pa male placajo pa vsi enako a to je zopet krivo vodstvo kampa ms442014-05-23 23:42:04

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Maj 22, 2014 8:11 pm

po eni strani blisc po drugi pa niti peska okoli sanitarnega bloka

pac moj namen ni samo kritiziranje ampak objektivno porocanje o stanju kampa tako ,da se tud kak nov ljubitelj kampiranja lazje odloci ali odvrne in ne izgublja casa in denarja

na novo obnovljeni sanitarni blok je bil res ze potreben obnove a takega pretiravanja z nekimi light showi res nebi bilo treba je pa ta blok kar za vecino precej odaljen no ostali sanitarni bloki so tudi cisto ok brez pretiravanja edino vsaj malo peska na dostopih jim nebi skodilo saj bi to olajsalo delo cistilkam ms442014-05-23 23:38:43

Odgovor Napisal/-a: ines11

Brez avatarja
ines11 je odsoten
ines11
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Maj 28, 2014 5:19 pm

Pozdravljeni,
letos smo v tem kampu kot pavšalisti prvič. Priznam, da sem šla po vsem prebranem z malo težkim srcem prvič dol, me je bilo kar malo strah kam bom prišla.
Meni osebno se kamp zdi lepo urejen, hiške so pač zdaj trend, mene ne motijo popolnoma nič, z veseljem pa v teh toplih dneh že koristimo z otroci njihov bazen :)
wc-ji lepo urejeni, čisti, otroci navdušeni tudi nad otroškim wc-jem. Igrala na večih koncih, jih tudi  veselo koristimo, tako da meni se zdi kamp super, še posebej za to ceno, ki je v primerjavi z ostalimi relativno nizka.

Moje mnenje. :)



Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Maj 29, 2014 3:16 pm

saj z Maredo kot kampom ni nic narobe narobe je z odnosom aja bazeni niso namenjeni pausalistom kot tudi nova igrala in vse bo ograjeno od ostalega dela kampa    brez zamere


lahko pa nacnem se eno rak rano ,ki pa se ne tice samo Marede ampak hrvskih kampov na sploh

to je ekologija naredili so na stotine novih hisic i z tem zelo povecali kolicino odplak ,ki pa se vedno vse koncajo nepreciscene v morju saj nikjer ni nobene cistilne naprave ocitno je EU zaspala kar se tega tice glede na to ,da hisice delajo z evropskimi sredstvi

ms442014-05-29 17:17:46

Odgovori