Oglasi:

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: jankika

Brez avatarja
jankika je odsoten
jankika
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: Po Maj 28, 2012 1:01 pm

Pozdravljeni!

Prvič bi šli v ta kamp in potrebujem par informacij o GOLD zoni. Ponudili so mi parcelo št. 1569. Mogoče kdo ve ali je tam senčno? Kako je pa s hrupom ponoči v tistem delu? Se da preživeti? Smile

Odgovor Napisal/-a: simmbo

Brez avatarja
simmbo je odsoten
simmbo
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: To Jun 05, 2012 8:35 am

čao meni so pa ponuduli parcele številka 1623 ali 1609, pa me tudi zanim akako je z senco tam

lp dejan

Odgovor Napisal/-a: mproje

Brez avatarja
mproje je odsoten
mproje
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: Pe Jun 08, 2012 6:06 am

Pozdravljeni,
najbolje je, da jim pišete na mail reservation@turno.hr in jih prosite, če vam pošljejo slike parcel. Je pa res, da je v tistem delu bolj malo sence, verjetno pa se vseeno najde kaj primernega.

Odgovor Napisal/-a: Claudia

Brez avatarja
Claudia je odsoten
Claudia
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: Če Jun 28, 2012 1:24 pm

V Strašku kampiramo vsako leto vsaj za nekaj dni, zadnjih 10 let in moram priznati, da je vsako let bolj urejeno. Priporočam, da raje odštejete nekaj evrov več in poskušate dobiti parcelo v Premium zoni, saj je tam vse bolj urejeno, pa tudi sence je dovolj.

Gold zona je naselje Čehov, Poljakov (vsaj lani je bilo tako). Postavijo si tabore, potem pa kokodakanje cele dneve in noči. Meni osebno to ni všeč in me tja zanese samo na sprehod Smile

Je pa za red in mir zelo dobro poskrbljeno. Vodja varnostnikov nam je ob obisku v maju omenil, da bodo letos še bolj strogi. Ponoči se včasih sliši glasba iz Zrć, ampak ni popolnoma nič moteče.

Lep dopust želim.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: Če Jun 28, 2012 7:00 pm

iz Zrć se sliši glasba samo če piha burja :)

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: Pe Jun 29, 2012 4:51 am

Ove parcele - 1609 i 1623 koje je netko pitao su kod dućana uz glavnu cestu. Ne sjećam se koliko su sjenovite, ali uz njih ide jutarnja dostava do pekare, trgovine, kioska... Pa ako netko voli duže od 7 sati spavati...
Iz Zrča se čuje glazba i bez bure... a još više se čuju glasni razgovori razuzdanih pijanih mladih kad ujutro hodaju kampom nakon povratka sa Zrča, recimo oko 5 sati ujutro i glasno razgovaraju, deru se i razglabaju... Disapprove
žao mi je što moram reći, ali pred par godina dok smo mi bili u kampu jedna baš slovenska ekipa na parceli blizu naše se vratila oko 5 sa Zrča, i odmah pustili glazbu i nastavili sa feštom... a parcelu ispod njih su bili njemci s bebama blizancima... naravno da je došao prigovarati na što se jedan od tih mladih počeo derati... njemac sjeo na bicikl, otišao na recepciju i kad se vratio došli zaštitari i ovi su samo pokupili sve stvari i poslije sam vidio da su ih uredno ispratili iz kampa... Clap  ali da ne bi bilo zabune - ovakvo ispraćanje iz kampa podržavam - bili to slovenci, talijani, hrvati, česi - bilo tko...
Statler2012-06-29 07:22:20
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: Pe Jun 29, 2012 6:08 am

Statler..v zadnjih letih je te galame zelo malo, ker so varnostniki tudi pri prvem vhodu v kamp (tam pri parkirišču) celo noč in če pride nekdo v kamp precej glasen ga sploh ne spustijo noter.

Kar se tiče glasbe iz Zrć pa to sploh ni problem, v marsikaterem kampu je glasba precej večji problem ali pa pojdite vprašat ljudi v vasice Kustići in Zubovići kaj je glasna glasba :)

Odgovor Napisal/-a: Claudia

Brez avatarja
Claudia je odsoten
Claudia
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: So Jun 30, 2012 11:42 am

Res je, tako razgrajanje je bilo pred leti, zdaj je vse urejeno s strani varnostnikov. Takih Slovenceljnov se sedaj skorajda ne more več nadejat v tem kampu. Me je pa bilo včasih tudi sram zaradi njih. Sicer se pa vedno najdejo izjeme, ki želijo prikrojiti pravila po svoje.

Ob cesti se res zjutraj vozijo kamioni z dostavo in podobnim, vendar mene osebno ni nič motilo.

Straško je super, res!

Odgovor Napisal/-a: stadion

Brez avatarja
stadion je odsoten
stadion
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: So Jun 30, 2012 4:28 pm

Kaj ti varnostniki skrbijo tam za kero stvar, da ne prihajajo preglasni in prepijani nazaj v kamp?
Kaj pa če si tih kot miš, pa hočeš bit pri kolegih neprijavljen. Je tu tudi strog nadzor?

Odgovor Napisal/-a: Ladu

Brez avatarja
Ladu je odsoten
Ladu
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

STRAŠKO-NUJNO! št.parcele

Objavljeno: To Jul 10, 2012 10:24 am

STRAŠKO je zakon, mi gremo tja vsako leto če se le da. Kar ne pomeni, da nismo videli velik del jadrana, vendar če gledamo kampe kot res celo celoto je v straškotu fenomenalno.

Glasba iz Zrč ni prav nič moteča, res je tudi da zadnja leta za red in tišino poskrbijo varnostniki in moram rečt, da s tem ne pretiravajo, da bi te recimo prišli nadlegovati že okoli 23, če se normalno pogovarjaš... Skratka zaenkrat same dobre izkušnje.
Lp vsem skupaj
Ladu2012-07-10 12:27:32

Odgovori