Oglasi:

Kamp v Sr. ali J. Dalamaciji

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: nanina

Brez avatarja
nanina je odsoten
nanina
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp v Sr. ali J. Dalamaciji

Objavljeno: Če Maj 11, 2017 2:33 pm

Letos smo se odločili za kampiranje (avtodom) malo nižje pri naših sosedih. Šest let zapored smo bili v kamu Straško (Pag) in nam je zelo prirasel k srcu. Kamp Straško nam je nudil pravi luksus. Za spremembo bi letos "presekali" tradicijo in bi šli nižje.
Sprašujem vas, če mi lahko kdo predlaga kakšen podoben (plaža, urejenost in obvezno elektrika in voda na parceli) kamp v Srednji ali Južni Dalmaciji. Aja pa še to je pomemben faktor pri odločitvi, da je kakšno mesto (večje ali manjše) od kampa oddaljeno največ 2-3 km.

Hvala in lep pozdrav!

Odgovor Napisal/-a: eljo2

Brez avatarja
eljo2 je odsoten
eljo2
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Kamp v Sr. ali J. Dalamaciji

Objavljeno: Po Maj 15, 2017 7:20 am

KAMP ADRIATIC PRIMOŠTEN

Odgovor Napisal/-a: nanina

Brez avatarja
nanina je odsoten
nanina
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp v Sr. ali J. Dalamaciji

Objavljeno: Po Maj 15, 2017 9:30 am

Hvala, sem ravno kontaktirala z njimi. Sem dobila predlog kolegice, ki pravi, da je kr soliden kamp. Zanima me, če je urejena kakšna pot, morda kolesarska, do mesta Primošten, ker imamo dva osnovnošolska otroka in veliko kolesarimo, da ni ravno po glavni cesti, ki je verjetno v glavni sezoni kr obremenjena z avtomobili.


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp v Sr. ali J. Dalamaciji

Objavljeno: Po Maj 15, 2017 9:35 am

Kamp Park Soline je eden takih, ki ima do Biograda urejeno sprehajalno pot ob morju. Kamp Kozarica je 5 minut hoda od kraja Pakoštane. Oba imata tudi parcele z vodo.

Naslednje leto bodo v Zadru uredili kamp Borik, ki je urejen na severnem delu mesta. Letos sicer obratuje, samo res ne priporočamo obiska.

Odgovori
cron