Oglasi:

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Po Jun 06, 2011 4:49 pm

Lani nismo imeli s sabo računalnika.Pri hiški blizu morja je soseda imela  led top vendar ne vem ali ji je lovil.To je pa tudi res da ni daleč do teh mest kjer lovi pa še časa imaš na pretek tako da enkrat na dva dni se bom pa že malo sprehodil.lp roman

Odgovor Napisal/-a: ferdolincek

Brez avatarja
ferdolincek je odsoten
ferdolincek
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: To Jun 07, 2011 7:22 pm

Pozdravljeni
Zanima me ali je možen dostop do brezžicnega interneta v kampu Sirena v Novemgradu?
Piše samo dostopna točka wi-fi.
LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: To Jun 07, 2011 9:04 pm

letos so tam uredili wifi, ki pa je plačljiv, žal cenika nismo dobili..bomo poslali mail na recepcijo, pa nam bodo poslali še ta podatek.

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Sr Jun 08, 2011 8:13 am

To sem mi zdi taka neumnost, da ne omogočajo brezplačen wi-fi za goste kampa, če ga že uredijo. Že tako ima večina CRO kampov navite cene, pol te pa še opalijo za internet. Ne rečem, če uporabljaš njihove računalnike na recepciji. Potem je še razumljivo, da računajo neko uporabnino (čeprav je ta po navadi nerazumno visoka, npr. 30 kun za pol ure). Osebno so mi, v tem pogledu, najbolj prijazni kampi tisti, ki omogočajo brezplačno uporabo interneta na recepciji. Seveda v nekih razumnih okvirih, ne pa da mularija cel dan gor igra igre. Samo taki so redki.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Sr Jun 08, 2011 7:24 pm

Kot ugotavljamo ob našem obisku  kampov od Trogirja do Peljšeca, ima po novem večina kampov že urejen wifi, vendar je tudi povsod plačljiv cene se gibljejo okoli 20 -25 kun / uro

Odgovor Napisal/-a: adria82

Brez avatarja
adria82 je odsoten
adria82
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Če Jun 09, 2011 11:04 am

Meni se tudi zdi bedarija, da moraš net pol še plačevati. Me pa zanima kako je na Rabu v Loparju? Se mi zdi,da  tam nimajo slpoh net al kako?

Odgovor Napisal/-a: Saso

Brez avatarja
Saso je odsoten
Saso
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Po Jun 13, 2011 4:30 pm

V kampu Ježevac na Krku je brezžični internet brezplačno dostopen po celem kampu.


Odgovor Napisal/-a: Jelo13

Brez avatarja
Jelo13 je odsoten
Jelo13
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Po Jun 27, 2011 5:24 am

[QUOTE=avtokampi.si]

Odgovor  iz kampa Kovačine:

Poštovani,

wifi kao i prošle godine radi samo na području recepcije, trgovine i bara, nije se ništa mjenjalo.

[/QUOTE]
To področje mora biti zelo veliko,kajti ta vikend smo postavili prikolico v rumeni coni čisto ob morju pri mobilnih hiškah....internet dela ko puščica Tongue ... no ja,youtube ravno ne špila,gmail,facebook,24 ur.....pa dela normalno

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Če Jun 30, 2011 11:52 am

moram priznati da je u današnje vrijeme interneta prava sramota kad se dođe u neki kamp gdje nema free interneta... pa flat rate internet i veze svud je moguće imati.... a cijene su mjesečno po 100 kn za takvu liniju...
i onda mi na nekoj recepciji kaže da je sat interneta 30 kn.... da poludim!
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Brezžični internet v kampih na Hrvaškem

Objavljeno: Če Jun 30, 2011 1:41 pm

Statler, ko bi ti vedel kaj vse poslušam na recepcijah kampov, ko jih sprašujem zakaj ni wifi brezplačen. Popolno reovlucijo je na tem področju že perd nekaj leti naredil sedaj že bivši šef kampa Straško - brezplačen internet 100% po celem kampu za vse goste kampa. Investicija se jim je povrnila že v prvem letu, ko so ljudje ostali v kampu dlje kot bi drugače, saj lahko sedaj številni delajo kar preko računalnika.

Naš najnovejši predlog kampom Istraturist (Park Umag, Pineta, Finida...), kjer za 30 minut interneta sedaj računajo 25 kun (1 ura=40 kun), da dvignejo ceno osebe za 0,10 eur/dan in da iz tega denarja financirajo brezplačen internet. Bomo videli kaj bo naslednje leto.

Odgovori