Oglasi:

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: marty75

Brez avatarja
marty75 je odsoten
marty75
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 25, 2013 6:57 pm

Pozdravljena TIA, ja na FB-ju res ni ne vem kakšnega obiska, vendar mi je tale predlog o zaprti skupini kar všeč. Res bi lahko imeli skupino Pinete,kjer bi si izmenjevali mnenja.
Soncek, jaz sem slišala za pralni stroj vendar resnično ne vem kje bi bil, ker smo imeli vedno dovolj robe sabo in ga nismo potrebovali.


Odgovor Napisal/-a: TIA

Brez avatarja
TIA je odsoten
TIA
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 25, 2013 7:02 pm

vsem sem poslala zasebno sporočilo, preverite ...
zasebno skupino sem že odprla, če ste na FB-ju mi pošljite pod sporočila podatke, da vas dodam v skupino

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 25, 2013 7:12 pm

Joj če se mi zdi, da sem nekje prečitala , samo sedaj ne najdem kje....

Tia, ni problema,... so zastonj informacije, če še te pa kaj zanima, pa kar na dan z besedo .... tudi jaz sem še kar radovedna in željna vseh informacij, tako da vsi, ki veste več kot jaz ,...prosim na dan z besedo.
Seveda lahko združimo moči na kakšne koli forumu, ali fb, .....
In kdaj kaj planirate, da greste prvič v sezoni dol pogledat? Mi smo bili 14 dni nazaj, in čez 14 dni ponovno... upam, da bo že lepše vreme

Odgovor Napisal/-a: TIA

Brez avatarja
TIA je odsoten
TIA
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 25, 2013 7:19 pm

sporočilo najdete pod 'Moj račun' ==> nabiralnik

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 25, 2013 7:25 pm

Sem našla     . Da je pralni stroj v kampu imajo označerno oz. reklamirajo na uradni strani avtokamp.si..., spodaj . Torej nekje mora bit..., če ne za druga, brisače je pa fino malo preprat v malo daljšem dopustu.

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 4:46 pm

Imam vprašanje za moderatorje tega foruma...


Na strani kampa Pineta, je spodaj v storitvah, oz. ponujenih stvareh naveden pralni stroj..... Baje tega v kampu ni...., kaj vi te stvari uradno preverite kaj sploh kamp ponuja, ali samo spodaj klikate kaj vam je všeč, ali kar bi v kampu po vaše moralo biti.... Če ste pa dobili takšne podatke iz recepcije kampa, pa vas tudi prosim, da preverite, zakaj dajejo lažne podatke...

Vsekakor bi pa bilo fino, da bi jih spomnili na to, in če ni, da bi ga v najkrajšem možnem času tudi uredili, ker je dobrodošla zadeva.

Hvala vam za odgovor, ki ga v kratkem pričakujem....

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Mar 28, 2013 7:26 pm

Pozdravljeni,

Pri tem kampu je problem, da je bil prej v upravljanju druge firme Club Adriatic. Sedaj sem malo iskal po arhivu pa ne najdem tega podatka, ampak sem ga pa našel na spletni strani hrvaške turistične zveze, kjer piše, da je v kampu perilica rublja: http://croatia.hr/hr-HR/Pretrazivac-smjestaja/Kampovi/Kamp/Mjesto/Fazana/Pineta-Camping?bGNcMTUxNg%3D%3D

Drugače pa hvala za vsako tako informacijo - mi vam verjamemo in zadevo kar se le da hitro popravimo. Pa da še izkoristimo priliko, kako je s kopanjem psov v morju na delu kampa. Ali je to možno ali ne. Sedaj bomo dodali, da ima kamp tudi tuš za pse - mislim da je tam pod restavracijo, če bi imel še del plaže namenjen kužkom, bi si kamp prislužil posebno ikono kot "dog welcome camp"

Drugače pa smo bili v kampu Pineta lani jeseni, kar je razvidno tudi iz fotografij pri opisu kampa. Se pa morate zavedati, da je zelo težko ob vsakem obisku preveriti vse zadeve v kampu. Tako je bilo v Pineti problem tudi s hladilniki, ki so stali sredi kampa, vendar pa v zadnjih letih niso bili nikoli v uporabi. Mi ne preverjamo ali hladilniki res laufajo ali ne, če jih pa vidimo, da jih v kampu imajo, pa naj bi bilo "normalno" da je zadeva uporabna. No pa to v Pineti ni normalno :).

Slik nekaterih sanitarij v tem kampu pa si verjetno ne želite videti ali pač?


avtokampi.si2013-03-28 20:40:20

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Mar 29, 2013 6:35 am

Hvala za odgovor....pa vendar bi ti podatki morali držati, ker so za nekatere ključnega pomena... ne samo pralni stroj. Se boste morda vi v kamp pozanimali koako je z tem in jim predlagali, da če ga nimajo, naj vsaj enega nabavijo ?

Hvala

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Mar 29, 2013 7:16 am

najlaže bi bilo, če bi kampi sami pošiljali spremembe v njihovem kampu oz. pregledali podatke na naši strani in poslali morebitne netočnosti..vendar tega ne bomo doživeli. Dokler pa moramo mi kampe prositi, da nam pošljejo aktualne cenike , bomo morali pa kar sami skrbeti za vse skupaj.

Bomo poslali mail v kamp, samo saj veste, da je 500 eur za pralni stroj njih že zelo velika investicija :).

Odgovor Napisal/-a: TIA

Brez avatarja
TIA je odsoten
TIA
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Mar 29, 2013 7:10 pm

Mislim da ni problem v denarju za pralni stroj, ampak da je večji problem voda. Poleti je že tako vedno problem zaradi suše, en pralni stroj za tako velik kamp pa ne bi nič pomenil. Po mojem je tu problem??Ermm

Odgovori