Oglasi:

Oddam prikolico v AC Uvala slana

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: sined

Brez avatarja
sined je odsoten
sined
Prispevki: 177
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Oddam prikolico v AC Uvala slana

Objavljeno: Sr Jan 14, 2015 8:05 am

Oddam počitniško prikolico v AC Uvala slani - Selce! 
Prikolica je v senci od morja oddaljena 100m, od sanitarij pa 10m s pogledom na morje. Voda na parceli, zunaj je urejena pokrita letna kuhinja. V prikolici je vse za kampiranje  (štedilnik na plin, hladilnik z zmrzovalnikom, pribor in posoda, TV, klima), pokrivala, blazine in posteljnino prinesete s seboj. V prikolici lahko bivajo 4 osebe plus v baldehinu 2 osebi. Pred baldehinom terasa. Parcela je ograjena, kar je prednost pri malih otrocih ali hišnih ljubljenčkih.

Minimalni čas najema 14 dni! Pri celomesečnem najemu nudimo dodaten popust!

Informacije na: sined392@gmail.com

Odgovor Napisal/-a: ZELVICA

Brez avatarja
ZELVICA je odsoten
ZELVICA
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Oddam prikolico v AC Uvala slana

Objavljeno: Sr Jan 14, 2015 10:19 am

Lep pozdrav!

Radi bi najeli prikolico in sicer od 11.07.2015 do 25.07.2015. Smo petčlanska družina (2 odrasla + 3 otroci stari 2,7 in 11 let). Zanima me cena najema prikolice in seveda še ostali stroški (taksa in podobno). Prosila bi pa tudi za kakšne slikce. Za vaš odgovor se vam najlepše zahvaljujem.


Odgovor Napisal/-a: sined

Brez avatarja
sined je odsoten
sined
Prispevki: 177
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Oddam prikolico v AC Uvala slana

Objavljeno: Ne Jan 18, 2015 4:53 pm

[QUOTE=ZELVICA]Lep pozdrav!

Radi bi najeli prikolico in sicer od 11.07.2015 do 25.07.2015. Smo petčlanska družina (2 odrasla + 3 otroci stari 2,7 in 11 let). Zanima me cena najema prikolice in seveda še ostali stroški (taksa in podobno). Prosila bi pa tudi za kakšne slikce. Za vaš odgovor se vam najlepše zahvaljujem.

[/QUOTE]
Ga Zelvica pustite mi mail, pa vam pošljem vse podrobnosti

Odgovori