Oglasi:

Delitev pavšala Krk

Tukaj lahko objavite oglase za oddajanje počitniških prikolic, avtodomov in mobilnih hišic

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: pikapoka1

Brez avatarja
pikapoka1 je odsoten
pikapoka1
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Delitev pavšala Krk

Objavljeno: Po Apr 02, 2012 2:01 pm

Pozdravljeni,
za leto 2012 iščemo družino ali starejša upokojenca za delitev pavšala. Imamo kamp prikolico z vso pripadajočo opremo, nahaja se na otoku Krk v manjšem umirjenem kampu primernem za družine z otroki.
kamp je odprt od 1. maja do 1. oktobra, termine in vse posebnosti bi se dogovorili naknadno. Cena za polovico pavšala za 4 osebe znaša 1.150 €.
lp, pikapoka

Odgovor Napisal/-a: Wiwa

Brez avatarja
Wiwa je odsoten
Wiwa
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Delitev pavšala Krk

Objavljeno: To Apr 03, 2012 7:10 am

Živjo,
Lahko izvem za ime kampa.

Odgovor Napisal/-a: LINAZOJA

Brez avatarja
LINAZOJA je odsoten
LINAZOJA
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Delitev pavšala Krk

Objavljeno: To Apr 03, 2012 10:02 pm

Pozdravljeni!

Prosim, če nas pokličite na 051 264 240 - Nataša

Hvala


Odgovor Napisal/-a: presta

Brez avatarja
presta je odsoten
presta
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Delitev pavšala Krk

Objavljeno: Sr Apr 04, 2012 8:52 pm

Pozdravljeni,
smo 5 članska družina ( otroci12let+6let +5 mesečnica:-)) in smo vajeni bivanja v prikolici,ter tudi zelo pazimo na stvari in vse, ker smo sedaj 6 let hodili v privat kampa v Puli in nam je všeč vse okoli tega. Letos smo se odločili zamenjat , ker sem jaz v porodniški in sem iskala prikolico za kak mesece v najem , pa še nisem nič našla. 
Me zanima tole o delitvi paušala, mi bi sicer rabili samo za cel mesec julij in mogoče pol avgusta vse ostalo nam ne pride v poštev oziroma ne bi hodili za vikende  in to.

prosim javite se mi na prestica@gmail.com

hvala in lp

Odgovor Napisal/-a: buboladb

Brez avatarja
buboladb je odsoten
buboladb
Prispevki: 165
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Delitev pavšala Krk

Objavljeno: Če Jun 20, 2013 12:17 pm

Oddamo prikolico v kampu Moščenićka Draga. Prikolica ima lastne sanitarije (ne kemični WC) ter tuš kabino in toplo-mrzlo vodo. V predprostoru je napihljiva postelja za dve odrasli osebi in ena izvlečna postelja za eno osebo. Pokrita je celotna parcela: spredaj je miza in stoli, v prvem prostoru kopalnica,WC, v drugem prostoru kuhinja s dvema električnima ploščama, žar, in TV. Možna je tudi izposoja dveh plastičnih ležalnikov ter prenosne otroške posteljice z jogijem.  Ob prikolici je parking za avto (senčna lega). Možna je tudi izposoja brisač za osebno higieno (ne za plažo) in posteljnine, saj imamo domačo obrt - kemično čistilnico in pralnico, tako da je čistoča in higiena zagotovljena. V ceno spadajo tudi vzglavniki in pokrivala-deke. V prikolici je komplet pribor za kuhinjo (kozarci, krožnici, kozice, ponve, vilice, žlice, noži, skodelice....)ter ekonom lonec, mikrovalovna pečica in toast, saj prvotno prikolica ni bila namenjena za oddajo, žal pa se je zadeva letos spremenila (smrt v družini), zato jo prvo leto oddajamo. Cena za 7 dni je 250 e, za 10 dni 300 e,  ZA MESEC DNI pa 1.050 e - možnost najema je od 19.8.2013 dalje, plača se samo še turistična taksa ob odhodu na recepciji. Vnaprej je potrebno potrditi rezervacijo in plačati 50% cene, ostalo ob prihodu v prikolico. Plaža je najpej sončna (z drobnimi belimi kamni, zato je voda kristalno čista), če se malo sprehodiš ob plaži, med restavracijami in sladolednicami itd, pa je tudi senčna in skalnata. Do plače je približno 200 m po lepo urejenem senčnem drevoredu.

Lep pozdrav!Smile

Odgovori