Oglasi:

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: sasica

Brez avatarja
sasica je odsoten
sasica
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: To Maj 31, 2016 7:46 am

Ogromno ogromno je že napisanega o takoimenovanih družinskih campih.... Pregledala ogromno strani in še vedno se mi zdi, da tavam v temi... Zato še tukaj prosim za pomoč...
Dve družini z majhnimi otroci (starimi 1, 2 in 3 leta). Ena z družinskim šotorom, druga v hiški /bungalovu ....
Želje? Kot želja vsakega "kampista".... Senca na parceli in predvsem naravna senčka na primerni (prodnati / mivka) plaži....
Obdobje? Top sezona :/ Zadnja dva tedna julija. VEM, pozni smo, ampak ker sem se v maju vračala iz porodniške, žal prej nisem imela potrjenega dopusta. Nagibam se k severni dalmaciji, ne bi šla v istro, preveč južno pa zaradi vožnje z mulčki tudi ne...
Pregledala;
- Camp Straško (edini ki mi je res všeč, fajn velik in se gužva vseeno razporedi); poln. samo še 5 prostih parcel, vse na soncu, sodeč po slikah....
- Šimuni smo bili lani, ni mi všeč da je vse v klanec (zaradi poganjalčkov)
- Camp Kovačine - plaža mi ni všeč ker je premalo sence (oljke so premale), v top sezoni tudi bojda parcel v senčki ne dobiš, ker ni ves camp med borovci.
- Camp Soline; premajhna plaža za prevelik camp in posledično preveč gužve
- Kozarica; plaža primerna za otroke je samo v enem zalivčku, posledično bo tam prevelika gužva
- Camp Zaton: ogromen camp, malo se bojim, da bi bila oddaljenost do plaže prevelika ampak to bi še šlo - ne najdem pa informacij, kako je s senco na plaži - ali je možno biti pod kakim drevesom ali so samo marele? mivka me ne moti, vse funkcionira, cena me ne moti. Me pa skrbi senca na plaži in na parcelah?
Skratka....tavam v temi in res lepo lepo prosim za kakršenkoli namig....
HVALA

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: To Maj 31, 2016 8:54 am

MonPerin, Bale, Istra.

Odgovor Napisal/-a: sasica

Brez avatarja
sasica je odsoten
sasica
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: To Maj 31, 2016 10:50 am

[QUOTE=Romzi]MonPerin, Bale, Istra.[/QUOTE]
Sem gledala ta camp in iz večih strani dobila kritike :/ Predvsem da plaža ni ok, da so skale drseče, da je samo en majčken del pesek (ki je primeren za otroke)....Na spletu izgleda tako lepo, samo če v resnici ni tako, ne vem... :(

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: To Maj 31, 2016 11:00 am

Mi smo bili v kampu Mon Perin v Balah prejšnji teden, tako da imate sedaj frišne fotke, video bo pa tudi čez kakšen dan - http://www.avtokampi.si/kamp/2/40/Mon-Perin/

Tudi kot kampisti smo bili v kampu že 3 x, tako da je to zagotovo kamp, kjer je plaža med najlepšimi v Istri, morje pa čisto, tako da lahko uživate v kopanju. Drsečih skal na prodnatem delu ni, je pa za otroke najbolj primerna ali plaža v delu bivšega kampa San Polo, tam kjer je bila včasih trgovina (fotka št. 47) ali pa plaža na začetku kampa Colone (pri odbojkarskem igrišču in lokalu - slika št. 50).

Odgovor Napisal/-a: sasica

Brez avatarja
sasica je odsoten
sasica
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: To Maj 31, 2016 11:10 am

[QUOTE=avtokampi.si]Mi smo bili v kampu Mon Perin v Balah prejšnji teden, tako da imate sedaj frišne fotke, video bo pa tudi čez kakšen dan - http://www.avtokampi.si/kamp/2/40/Mon-Perin/

Tudi kot kampisti smo bili v kampu že 3 x, tako da je to zagotovo kamp, kjer je plaža med najlepšimi v Istri, morje pa čisto, tako da lahko uživate v kopanju. Drsečih skal na prodnatem delu ni, je pa za otroke najbolj primerna ali plaža v delu bivšega kampa San Polo, tam kjer je bila včasih trgovina (fotka št. 47) ali pa plaža na začetku kampa Colone (pri odbojkarskem igrišču in lokalu - slika št. 50).
[/QUOTE]
Hvala za pomoč, te slike sem pregledala, zato mi res ni šlo skupaj z mnenji, ki sem jih dobila. Je na teh plažah, ki so primerne za otroke, senca? Pa še to me zanima - koliko pa so te plaže oddaljene od kamping parcel? In ali je dostop z vozičkom možen? Zanima me zgolj zaradi logistike, da vem koliko časa je cca hoje do plaže in na kakšen način tja pretovoriti tja opremo za dva majhna mulčka:)
In parcele so verjetno tudi v senci?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: To Maj 31, 2016 11:54 am

Kampa sta izredno velika in v bližini obeh so tudi parcele, sta pa za otroke najbolj primerna ta dva dela plaže, ker je pesek tam najbolj droben najbolj droben. kar se tiče vozička so poti sicer urejene, tudi do teh dveh plaž se da enostavno priti


avtokampi.si2016-05-31 13:55:57

Odgovor Napisal/-a: snežka

Brez avatarja
snežka je odsoten
snežka
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: To Maj 31, 2016 7:10 pm

Pozdravljeni,
Straško je res super kamp. Pošljite jim še enkrat nazaj, da vam ne ustrezajo parcele zaradi sonca in da imate majhne otroke in vam bodo poslali druge. Drugače pa smo mi tudi napisali z drugega e-mail naslova in v nemščini in smo dobili super parcelo. Drugače pa je neparceliran del v senci in tudi blizu sanitarij, posebej še pri rondoju na sredi kampa.
Imajo pa tudi novi super zdravstveni dom in tudi osebje je zelo prijazno. Je naš fant zbolel in so zelo lepo ravnali z nami in še nazaj na pregled sva morala, da so bili prepričani, da je vse o.k. z njim.
Se vam splača vztrajat na parcelah ali pa kar na neparceliran del ali pa bližje morju-tam se vedno kaj najde, saj nikoli ne zapolnijo do konca.
V Zatonu na plaži ni sence, potrebujete senčnik.
Ali pa Solaris v Šibeniku...
Vso srečo na kampiranju :)

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: Če Jun 02, 2016 4:52 am

Kovačine zmagajo!!

Odgovor Napisal/-a: Peko

Brez avatarja
Peko je odsoten
Peko
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: Če Jun 02, 2016 7:39 am

[QUOTE=sasica]...
- Camp Straško (edini ki mi je res všeč, fajn velik in se gužva vseeno razporedi); poln. samo še 5 prostih parcel, vse na soncu, sodeč po slikah....
...
[/QUOTE]
Samo zanima me na katerih fotkah se pa to vidi? Kakšna je parcela, ali je na soncu itd... Bi bilo res super, če bi imeli vse parcele pofotkane da sploh veš kaj rezerviraš. V kolikor obstaja taka galerija za Straško prosim za link, hvala Smile

Odgovor Napisal/-a: mvesel

Brez avatarja
mvesel je odsoten
mvesel
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Res ne najdem primernega campa :/ Pomoč....

Objavljeno: Če Jun 02, 2016 10:44 am

evo, interni streetview :-)
http://virtualtour.kampstrasko.com/

Odgovori
cron