Oglasi:

Avtokamp Medulin

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: ENZO

Brez avatarja
ENZO je odsoten
ENZO
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: Po Jul 23, 2012 9:41 am

Ta vikend sem bil v kampu Medulin - katastrofa. Pol kampa je prepovedano kampiranje (spor z občino), WC-ji iz 1. svetovne (že zadnjih 10 let od kar hodim tja za kak vikend) popolnoma nič novega ali izboljšanega, cene iz leta v leto višje .... Svašta, res tema. A se kdo strinja oz ima podobno mnenje?

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: Po Jul 23, 2012 4:22 pm

Pa še moje mnenje o kampu, katerega gosti smo že sedmo leto, pa tudi rezervacija za naslednje leto je že narejena. Dol smo po dva meseca in pol, prikolico imamo parkirano na parcelah pred otočkom. Parcele W.

Kampiranje ni letos dovoljeno na parih parcelah, ki definitivno ne predstavljajo niti eno četrtino kampa, kaj šele pol kampa.

Od leta 2010, ko se je menjalo vodstvo je malo sprememb in so nekaj malega začeli vlagati tudi v kamp. Čeprav bistvenih sprememb ni in jih tudi verjetno še dolgo ne bo. Le-to prav zaradi spora z občino.

Sanitarije na našem koncu (pred otočkom) so urejene in vedno čiste. Čistilke so prisotne non-stop. Na začetku kampa je sezidan čisto nov sanitarni objekt, ki se ga da uporabljati samo z zapestnicami. Prav tako je prenovljen sanitarni objekt tudi na otočku, ki se ga da tudi uporabljati samo z zapestnicami. Tisti sanitarni objekt iz ''1.svetovne'' pa se nahaja tam pri animaciji, kajne ? Tisti je tudi edini tak, star. Vsi drugi so bolj ali manj obnovljeni. Prav tako so letos na našem koncu na novo vgradili WC školjke.

Cene pa so iz leta v leto višje prav povsod in prav pri vsaki stvari, kajne ?!

Na splošno pa je lega kampa odlična. Obala je zelo primerna za otroke - mivka in nizka voda. Je pa tudi delček plaže s kamenčki. Na otočku je plaža 'alla' Kamenjak. Voda je čista. Lega je zelo primerna za tiste, ki imamo čolne, saj je okrog Medulina kar nekaj lušnih otočkov, pa bližina Kamenjaka. Tudi kolesarskih poti je veliko in so označene. Torej se da v Medulinu preživet aktiven dopust. 

Lani so uvedli Arena Camps Card, tako da je 5% popusta na parcelo in osebe.

O kampu pa še nekaj mnenj v eni že odprtih tem: http://www.avtokampi.si/forum/forum_posts.asp?TID=374&PN=1&title=plaa-z-mivko

Mogoče pri naslednjem obisku poskusite iti bolj v notranjost kampa, pa vam bo morda tudi bolj všeč ? Je pa tudi res, da imajo 'vsake oči svojega malarja' Smile
Petrusha2012-07-23 18:23:30

Odgovor Napisal/-a: santrope

Brez avatarja
santrope je odsoten
santrope
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: Ne Avg 05, 2012 12:34 pm

Pozdravljeni,
včeraj smo se vrnili iz 10 dnevnega kampiranja  - šotor v Medulinu. Kampirali smo na parcelah pred otočkom, torek parcelah W, in sem zadovoljen.Big smile Sicer ni bilo nekih presežkov, vsekakor pa lahko potrdim, da so bile sanitarije non stop spucane - čistilka tam non stop (prijazna, natančna, delavna), rezidentje ok, v recepciji prijazni, v kafičih in gostilnah full prijazni. Kamp je zelo velik in ga je najbrž težko vzdrževati in je po nekje občutek kot da si se vrnil v bivšo Yug, vendar to mene ne moti. Moti pa me to, da  borovci odmirajo in so jih zato oklestili, po nekje čisto do vrha krošnje, in je posledica tega, da ni dovolj sence. Sem govoril z gospodom, ki tam kampira že 20 let in je dejal, da je bila včasih đungla sedaj pa, da so drevesapo nekje tudi posekali. Trgovina v kampu je full dobro založena in odprta od 8.00 do 22.00 ure. Ultra prijazne trgovke. Sem bil zelo presenečen, lansko leto smo kampirali v Čikatu in je bila trgovina v glavni sezoni odprta od 9.00 do 12.00 ure in od 18.00 do 21.00 ure - živa katastrofa - balkanizem totalni. Kar se tiče obale smo kakšnih 300 m pred otočkom na zunanji strani naleteli na mivko v vodi in zelo čisto vodo - tam smo se kopali. Mivkasta plaža na začetku, kljub majnim otrokom, nas ni ganila - delovalo je zelo umazano. Na zahodni strani polotoka pa je voda zelo umazana, neklje sem z masko moral gledati po vrhu, da sem vedel kje plavam. Na najlepših plažah zahodnega dela so privezani čolni od katerih kapla olje ter bencin Ouch. Vreme smo imeli sončno in posebnost Medulina je, da veliko piha, kar mi je noro pasalo, saj ni bilo vroče. Res je, da je eden izmed najlepših krajev za kampiranje zaprt, vendar je to mogoče 1/12 kampa.
V glavnem, če odštejem slabšo pokritost z drevesi, me je kamp bolj navdušil kakor Čikat na Lošinju. Vračali se ne bomo več, ker želimo poizkusiti vsako leto drug kamp,
lp

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: Po Avg 06, 2012 10:53 am

[QUOTE=santrope].... lansko leto smo kampirali v Čikatu in je bila trgovina v glavni sezoni odprta od 9.00 do 12.00 ure in od 18.00 do 21.00 ure - živa katastrofa - balkanizem totalni...
[/QUOTE]
je malo OT ali Wink
to je bilo lani tako s Čikatom... ove godine potpuno novi market - full uređen i opremljen, cijene kao i u Konzumu u gradu - skoro ništa drugačije nego li u unutrašnjosti HR, osoblje prijazno... voće, povrće i kolači - mmmmm.... a dućan radi od 7-21 sat!
e da je tako sve OK tamo kao što im je sad trgovina! Ouch
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: Klemen123

Brez avatarja
Klemen123 je odsoten
Klemen123
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: Po Avg 06, 2012 11:19 am

Vse kar je bilo napisano je v bistvu res, pa da dodam še našo izkušnjo (mlada družinica) iz konca julija začetka avgusta, ko je bilo vse parcelirano, kar je omembe vrednega do Poreča (ala Lanterna, Park Umag) polno in smo končali v Puli v tem kampu.
Je senca, ravne parcele, mivka v vodi za majhne otroke, zvečer mini disko in bistvo tega kampa za otroke ringlšpili!
Je pa res zadeva ista še iz juge, tudi ploščice v restvaraciji ali WC-jih so malo tako flikali vmes z novimi (smešno), tuši zarjaveli,... v glavnem ocena, da niso vložili (po mojem) 1.000 EUR od pamtiveka... No, resnici na ljubo, zakaj pa bi, če imajo dovolj posla!
Je pa noro poceni, v restavraciji (zraven trgovine) veliko točeno 17 kun, v piceriji zraven res dobre pice to go od 30-40 kun, pejt v Lanterno in daj gor 20% minimalno. Isto Čikat, samo sta pa veliko lepša in novejša kampa.
Se pa tudi tukaj čistilke res trudijo, samo je bolj malo sanitarij, tako da priporočam premislek kje boste postavili oz. se ognite terminom ko je kamp poln, ker čakaš na tuš in toplo vodo sto let :(
Kaj naj rečem za sklep, mi nazaj ne pridemo, razen če bo spet povsod drugje taka gužva.
P.S. Pregledali vmes ostale kampe od iste gazde (arena turist) in so še bolj levi za majhne otroke, tukaj je (po moje) edino smiselno, če imaš majhne otroke. Sploh izlet v Indije s tistim kontejnerskimi bajticami je ko izlet na Češko leta 1980. :) Pa res ne želim nikogar žaliti saj sem videl samo slovenske tablice parkirane pred njimi.
P.S. 2 Pa če se hočete malo nasmejati morate na ta ringlšpil pred kampomo Medulin, je kot bi bil v Kusturicinem filmu, cigoti ga držijo, je bil en kot Perhan tam... :) Res ti popestri večer, se tako nasmejiš, za več pojdite sami pogledati, da me kdo ne prijavi Varuhinji ČP, da žalim. Samo je bilo res tako, kot včasih v jugi. Odklop od realnosti, kaj naj drugega rečem za ta kamp, se je čas tam dol ustavil, kar mi je v bistvu pasalo.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: Po Avg 06, 2012 12:35 pm

Klemen123...kamp Medulin ima vsaj dva že obnovljena sanitarna objekta (eden je na samem začetku kampa, drugi pa na polotoku), ki sta zelo moderno urejena in omogočata vstop samo gostom kampa z zapestnicami..toliko o vlaganjih 1.000 eur. Upamo, da se letošnjo zimo odločijo za obnovo vsaj še dveh :)
Razliko med enimi in drugimi pa lahko vidite pri opisu in fotkah kampa..smo sedaj dodali še 3 fotke novejših sanitarij:
http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=183

Odgovor Napisal/-a: Klemen123

Brez avatarja
Klemen123 je odsoten
Klemen123
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: To Avg 07, 2012 8:41 am

Hvala za pojasnilo, očitno smo imeli smolo, da sem bil nastanjen med tistimi WC-ji pri Miniklubu in tistimi pred otroškim igriščem&mobilnim hiškam na hribčku, tako da je bila ista žalost od WC-jev. Samo če imaš majhne otorke rabiš mivko, Miniklub, trgovino in gostilno pri roki... Za na WC jim daš pa kahlico... :)
No potem pa so se očitno lespravili, če bi le zadevo hitro prenovili v celoti, bi bil to kamp za družine veliko višje kategorije.
Če smem, vseeno je pa 1 zvezdica res malo za uradno kategorizacijo na vaši strani, 2 si zaslužijo vsaj zaradi "naravnih danosti". Sem videl dosti kampov po Jadranu, ki bi jim dal 1 zvezdico ali pa kar -1 zvezdico.

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: To Avg 07, 2012 8:46 am

[QUOTE=Klemen123] H Sem videl dosti kampov po Jadranu, ki bi jim dal 1 zvezdico ali pa kar -1 zvezdico.
[/QUOTE]
i ja... posebno nekim 4* bi smanjio na 2*...
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: To Avg 07, 2012 7:33 pm

evo odgovora iz Arenaturista:
svi kampovi Arenaturista imaju 1 zvjezdicu osim kampa Stoja 3 zvjezdice - problem je v kategorizaciji kampov.
Dva dni nazaj smo dobili najnovejše podatke letošnje kategorizacije, vendar notri ni teh kampov. Mislim, da so letos podaljšali čas za kategorizacijo turističnih objektov, ki bi sicer morala bi končana do letošnjega poletja, vendar ker tega niso naredili, bi po dosedanjem zakonu morala polovica kampov ostati zaprtih..pa so ta rok podaljšali

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Avtokamp Medulin

Objavljeno: Pe Avg 10, 2012 6:56 am

pa še zanimiv komentar, ki smo ga dobili za kamp Medulin:

Robert je ocenil kamp Medulin:
Bili pred dvema letoma na zadnje - veliko pozitivnih sprememb. Toaletni prostori so zelo lepo urejeni in zelo čisti, tudi še tisti stari, novi so pod nadzorom z elektronsko zapesnico - pohvalno! Osebje prijazno in zelo ustrežljivo kar ni bilo pred dvema letoma! Mogoče je cena malo previsoka ampak potem plaža za otroke odtehta svoje. Še vedno nočni nemir moti bližnja diskoteka z zelo glasno glasbo, tukaj bi morala občina Medulin nekaj narediti na primer dopustiti samo do pol noči ne pa do treh zjutraj. Veliko je bilo tudi paznikov letos v kampu, kar nam je dalo občutek dosti večje varnosti in discipline na parcelnih prostorih - dajali so jasna navodila do kod sežejo parcele posamezne številke tako, da se nekateri niso mogli razlesti čez eno in pol parcelo - bravo za vodstvo kampa in čuvajem


Odgovori