Oglasi:

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 15, 2012 1:41 pm

Oj,
ima kdo najnovejše informacije o stanju (gradnje, prenova, bagerji, ...)
v tem kampu?
Hvala vsem.

Mojca

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jul 16, 2012 7:16 am

Bagerjev ni več.
Ta novi del je končan. Je pa kup pomanjkljivosti.
wi fi ne dela,
otroškega igrišča ni,
lokala na plaži ni,
športnih objektov ni,
najsodobnejši wcji so tudi eno veliko razočaranje, narejeno je vse na hojladri,
otroški wc vsebuje ENO školjko EN umivalnik in EN tuš
v tuših ni poličke za odložit kozmetično torbico in je ta zadeva zelo zelo moteča
ni niti enega vtikača, tako da o kakšnem feniranju pred ogledalom ni govora

Odgovor Napisal/-a: perolord

Brez avatarja
perolord je odsoten
perolord
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 29, 2012 8:14 am

Pozdravljeni, da ne bom odpiral nove teme bi tukaj vprašal.

S prijatelji gremo v kamp Njivice in nas nekaj zanima, da ne bomo iskali.

In sicer, iščemo te večje trgovske centre (Plodine, Konzum, lahko tudi Lidl, Hofer,...) v bližini, ker mi imamo tako, da ko pridemo na morje gremo prvi dan po nakupih in potem čez kakšne 3 dni spet....(je pa dobro, da je večji trgovski center, kjer se res da vse kupiti in po malo nižjih cenah).

Tko da prosim za info, kje so v bližini te trgovine. Hvala lepa. Lep dan, Pero.


Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 29, 2012 10:58 am

Velik, nov Konzum imaš v mestu Krk.  Cesta do tam je obnovljena,  prav tako so table, ki kažejo pot do centra. Bližje žal ni nič

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 29, 2012 11:26 am

na poti do mesta Krk imate samo 5 km iz Njivic, pri Malinski, nov velik trgovski center Plodine in še ena trgovina je od firme trgovina Krk, ob centru pa še Petrolovo bencinsko črpalko.

Odgovor Napisal/-a: perolord

Brez avatarja
perolord je odsoten
perolord
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 29, 2012 11:52 am

oh super.. hvala za info.. se ni treba v Krk vozit...

Še eno vprašanje, koliko je doplačilo za wi-fi? (če že dela)....


Odgovor Napisal/-a: guardy

Brez avatarja
guardy je odsoten
guardy
Prispevki: 35
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 29, 2012 1:56 pm

Kamp Njivice je ratal eno samo veliko razočaranje. Resda je na prvi videz videti vse lepo urejeno, ampak že dan ali dva bivanja potrdi moje besede. V kampu sem bil že nekajkrat, zato sem a tudi letos izbral za 14 dnevni dopust. Vendar, če bu danes itbiral bi se ga ognil na daleč. Žal je kamp primeren samo še za vikend kampiranja...

Torej, kot prvo nove parcele. 90% novih parcel je na soncu cel dan. Tistih par, ki dejansko imajo senco so seveda okupirali pavšalisti. Če nebi imel arafata bi dobesedno prvi dan popokal in šel drugam.

Novi wc je narejen šalabajzersko. Tople vode ni že on 19ih, kaj tople, še mrzle ni, da bi se stuširal, ker jim očitno totalno pade pritisk. Komplet sanitarije niso nervem kako čiste, že novi wcji in umivalniki so precej razjahani.

nova plaža. super ideja, sam kaj, ko je trenutno po polovici plaže nametanih šotorov od kamperistov. Ne kapiram fore, da se hvalijo s 600m plaže, če so pa gor šotori... Aja, pa kamenčki so precej ostri, voda pa tukaj ni čista.

Dopoldne je ogromno sence in kristalna voda na koncu kampa, kjer so kreteni sedaj naredili pasjo plažo, da ti cucki dobesedno po brisačah hodijo. Razumem, da se grejo psom prijazen kamp, ampak ne moreš Take plaže namenit psom.... Pa ok, psi me še ne motijo, bolj me motijo neotesani lastniki, ki mrcine nimajo privezane in se prosto šetajo in težijo ljudem.

Otroško igrišče zdaj je, ampak uporabno zgolj zvečer, saj je postavljen na totalnem soncu in je v celoti iz plastike.

wifi pa škoda zgubljati besede. boljš, da ga nebi imel, ker osebno vseskozi uporabljam bonbon na edge povezavi, pa je hitreje kot kamp wifi, če seveda sploh dobiš povezavo.

Sam bom v kampu še do sobote, ampak me ima, da bi popokal pa šel nekam, kjer bi imel saj malo sence...

koneckoncev, tukaj me za poletni dopust ne vidijo več, razen v slučaju, da poštimajo topoo vodo in da dobim parcelo v senci.

Odgovor Napisal/-a: ajci

Brez avatarja
ajci je odsoten
ajci
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jul 30, 2012 10:53 am

Big smile... bravo ... opis kampa je popol Clap
Edino...hehe... senca se najde, če si bil z rezervacijo dovolj hitr, vendar ne več v prvi vrsti. Res so kampu naredili ogromno škodo, ko so več kot polovico drves posekali,
Pa tudi, če imaš rezervirano, se ti kaj lahko zgodi, da ne dobiš željene parcele, ker organizacija zelo škripa.
ajci2012-07-30 12:54:39

Odgovor Napisal/-a: guardy

Brez avatarja
guardy je odsoten
guardy
Prispevki: 35
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jul 30, 2012 10:58 am

Jezn sem kot pes, parcela, kis em jo hotel mesc pa pol nazaj rezervirat in so mi rekl, da je zasedena, se vsake 3dni zamenja folk. Seveda je čisto v senci...

Ma, zdele sem mal manj jezen, ker so mel promocijo pana pa sem dobu 3 flaše da laži diham :)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jul 30, 2012 12:26 pm

ajci..kako za božjo voljo naj naredijo nove parcele, brez da bi posekali določena drevesa...če bi jih pustili, bi pa rekli, da so parcele ne funkcionale in da na njih ne moreš spraviti nobene prikolice...smo imeli letos primer v Valkaneli..super senčna parcele, samo 15 cm je zmanjkalo za postavitev prikole in baldahina, ker so pustili dva velike borovca na njej :(

Pa zavedajte se, da ne kampiramo samo Slovenci, ki si želimo sence....Nizozemce in ostale severnjake senca čisto nič ne briga, oni hočejo imeti sonce, zato so tudi prišli na dopust na Jadransko morje.

pa še fotka otroškega igrišča v Njivicah


Odgovori