Oglasi:

Šotor na Lošinju !

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Zlatko

Brez avatarja
Zlatko je odsoten
Zlatko
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Šotor na Lošinju !

Objavljeno: Po Jul 09, 2012 11:06 am

Pozdravljeni ljubitelji kampiranja.
Na forumu sem nov, pogledal sem po temah a še vedno ne najdem zase primeren odgovor.
Nekje v sredini avgusta potrebujem trikrat spat s šotorom nekje na Lošinju (ali Cresu) Tri osebe, šli bi za 4 dni sredi tedna, ne vikend.
Zanima me samo dvoje...senca in morje. Kje bi bil čimbližje vodi in v senci.
Vse ostalo mi ne dela skrbi...ne sanitarije, ne bankomat, ne internet, ne športne aktivnsoti, kamp je lahko total raztur.
Če je kak nasvet ali ideja, bi vam bil zelo hvaležen.
LP Zlatko.

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Šotor na Lošinju !

Objavljeno: Po Jul 09, 2012 12:10 pm

Živjo,

jaz vsekakor priporočam Čikat. Je pa res, da sem na tem območju videla samo ta kamp. Ampak mi je zelo zelo všeč.
LP Mojca

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Šotor na Lošinju !

Objavljeno: Po Jul 09, 2012 1:22 pm

Živjo,na koncu Cresa imaš kamp Bijar,Punta Križa na Lošinju ;Lopaji ,Rapoča,Čikat(2kampa),na Avtokampi.si odtipkaj Cres-Lošinj insi oglej te kampe,ni vraga da za par dni nebi našel kar želiš.Pa lepo se imejte.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Šotor na Lošinju !

Objavljeno: To Jul 10, 2012 11:17 am

na losinju je blizu cikata tudi kamp Kredo.Imate kaksno dodatno informacijo?Je boljsi od Cikata?Na njegovi strani sem zasledil turisticno in biolosko takso,ki jih na njihovi spletni strani ne omenjajo (bioloske takse Cikat nima).Bil bi cca 4dni,zanima me samo kopanje,soncenje in potepanje po Losinju in okolici

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Šotor na Lošinju !

Objavljeno: To Jul 10, 2012 11:31 am

Živjo Čikat in Kredo sta kamp v kampu tako da je vseeno v kateri kamp greš,samo da je Čikat malo cenejši oba sta super ,verjetno si mislil ekološko takso pa po moje plačaš samo enkrat.LP       

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Šotor na Lošinju !

Objavljeno: To Jul 10, 2012 2:34 pm

Pardon,se opravicujem,ekolosko takso ja.Cikat je nima,videl sem da je malo cenejsi.Kamp Kredo se mi zdi malo manjsi,mogoce zato malo bolj "druzaben",mogoce so parcele blizje morja,ima vec sence,ne vem,zato sem vprasal.LP in hvala za odgovor

Odgovori