Oglasi:

Plaža z mivko

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Robita

Brez avatarja
Robita je odsoten
Robita
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Če Jun 21, 2012 8:34 am

Zanima me, kateri kampi imajo mivko na plaži - varianta San Marino na Rabu, Zaton.... Imamo dojenčka (11 mesecev) s 4x4 pogonom in so tovrstne plaže letos edina izbira za nas :)

http://www.avtokampi.si/kamp/2/60/San-Marino/
http://www.avtokampi.si/kamp/2/147/Zaton-Holiday-Village/
avtokampi.si2014-03-10 13:46:25

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Če Jun 21, 2012 11:41 am

V AC Medulin je kar precej mivke za take korenjake.LP
http://www.avtokampi.si/kamp/2/183/Medulin/
avtokampi.si2014-03-10 13:45:44

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Če Jun 21, 2012 12:38 pm

Pješčanu plažu za klince imaju i Šimuni na Pagu, dok u Lošinju mora se otići 10 minuta pješice od kampa Čikat do uvale izvan kampa...
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: eva1

Brez avatarja
eva1 je odsoten
eva1
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Pe Jun 22, 2012 6:07 pm

[QUOTE=BorisT]V AC Medulin je kar precej mivke za take korenjake.LP [/QUOTE]
Kak pa je kamp medulin? Mislim po urejenosti, sem prebrala a so sanitarije starejše, kar me sicer ne moti, samo da so čiste? Je velika gužva v kampu?

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: So Jun 23, 2012 9:28 am

Kamp prekrasan - hladovina, cist, lijepo mjesto, opskrba odlicna, blizina mjesta Medulina i Pule... ali sanitarni cvorovi su i onda bili losi, pa evo par nasih slikica i karta kampa, ako ce kome pomoci:



pjescana plaza... raj za djecu i odrasle zeljne igre...




tobogan u kampu... uvijek se dalo dogovorit malo vise voznji, vremena za djecu ili slicno...









Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: So Jun 23, 2012 7:07 pm

[QUOTE=eva1] [QUOTE=BorisT]V AC Medulin je kar precej mivke za take korenjake.LP [/QUOTE]
Kak pa je kamp medulin? Mislim po urejenosti, sem prebrala a so sanitarije starejše, kar me sicer ne moti, samo da so čiste? Je velika gužva v kampu?
[/QUOTE]

Mi smo bili lani prvič v Medulinu, kampiramo s šotorom, imamo 2,5 let starega fantka...
Letos se ponovno vračamo, plaža je super, popoldan je senca še v vodi, osebje prijazno, pred kampom velik lunapark....
Sanitarije so res starejše, ampak za čas našega bivanja, urejene in čiste.
Gužve v kampu ni (mi potujemo začetek julija), parcel je veliko, razen če nisi preveč skompliciran.  :)


Odgovor Napisal/-a: Robita

Brez avatarja
Robita je odsoten
Robita
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: So Jun 23, 2012 8:07 pm

Kakšno pa je morje, glede cistoče?

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Ne Jun 24, 2012 5:57 am

[QUOTE=Robita]Kakšno pa je morje, glede cistoče? [/QUOTE]

Medulin leži na skrajnem rtu Istre, kar pomeni, da je tam zelo močan morski tok in le ta vso svinjarijo sproti odnaša.
V zalivu z mivko, pa je voda taka kot vsepovsod, kjer je mivka. Več ko je kopalcev, bolj kalna je voda.
Je pa prednost Medulina v tem, da imaš na izbiro več plaž... Od mivke, peska, kamnov in skal.
Najlepša voda in najmirnejša plaža (skalnata) pa je zagotovo na otočku.




Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: To Jun 26, 2012 5:42 am

Kot so že ostali povedali, je v Medulinu plaž za vse okuse.
Pa tudi Statler je lepo pokazal karto kampa in kaj in kako je.
Tam kjer je napisal, da je njim najlepša plaža so bolj kamenčki, ampak je plaža res super. Na drugi strani, čez cesto, kjer je kamp povezan z nasipom, pa je mivka. Tako da - na eni strani kamenčki, na drugi mivka. Morje je na omenjenih mestih čisto.
Drugače pa smo mi nameščeni desno od rdečega kroga (pred otočkom) in smo tudi super zadovoljni. Na tem našem koncu so sanitarije res že malo stare, ampak so pa non-stop čiste, saj so čistilke prisotne skozi cel dan.
Gužve v kampu ni pretirane. Kamp je velik, okrog in okrog obdan z morjem, tako da se ljudje 'porazdelijo'. Nekateri se vozijo na kopanje na Kamenjak, spet drugi imajo čolne in se vozijo na bližnje otočke.

Odgovor Napisal/-a: Robita

Brez avatarja
Robita je odsoten
Robita
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Plaža z mivko

Objavljeno: Po Jul 09, 2012 2:22 pm

Se strinjam s predhodnikom. Sanitarije starejse, ampak cistilka ves cas cisti.Kam velik, plaza za vse okuse. Sicer pa me moti sledeče: skoraj Nobenih aktivnosti, animacij. Kar pa je najmotece: VSAK VECER NI MIRU v kampu, saj je tik ob kampu disko na prostem, kjer dobedno BUTA HOUSE MUZIKA od 21.00 do najmanj 2.00 ure zjutraj. In to tako na glas, da sploh ne mores spati, kaj da bi uspaval otroke. KATASTROFA!!! In to VSAK vecer....

Odgovori