Oglasi:

Kamp Stobreč

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: valdo

Brez avatarja
valdo je odsoten
valdo
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Stobreč

Objavljeno: Po Mar 16, 2015 6:36 am

Pozdravljeni,

glede na to, da so imeli v začetku marca katastofalni burjo me zanima, ali bo kamp saniran, kaj je sedaj z drevesi, ki so delali tako lepo senco.

Če se da, bi se priporočal za kakšno fotko kampa po tem neurju.

Upam, da ni preveč škode, materialni in nematerialne, saj se v kampu res trudijo za okolico in udobje gosta.

Torej kakšno je kaj stanje sedaj tam? Ali lahko moderator kaj poizve za redne goste v Stobreču?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Stobreč

Objavljeno: Po Mar 16, 2015 7:00 am

Kamp Stobreč je res doživel katastrofo, ki pa bo v naslednjih mesecih vsaj kar se tiče materialne škode odpravljena. Je pa tudi res, da se podrtih borovcev ne bo dalo kar tako hitro zamenjati. Burja jih je največ podrla na delu kampa, kjer so postavljene mobilne hišice, zato je tudi škoda na teh kar velika. Kot vemo so bili predstavniki Adrie že v kampu in da se bo škoda na hišicah sanirala do glavne sezone. Okoli 10 mobilnih hišic bodo zamenjali, ostale pa se bo dalo popravit. Velika škoda je bila tudi na restavraciji v kampu, ki pa naj bi jo po besedah šefa kampa odprli že ta teden.

Tukaj je nekaj fotk, kako je kamp Stobreč izgledal takoj po burji. Mi verjamemo da bo družina Tafra z ekipo zadevo že do prvomajskih počitnic popolnoma sanirala, ob tem pa pozivam vse naše kampiste, da z obiskom tega kampa pomagamo pri obnovi.








In kako je kamp Stobreč izgledal teden dni po katastrofi...videti je, da je velik del kampa že očiščen,






avtokampi.si2015-03-16 08:07:35

Odgovor Napisal/-a: valdo

Brez avatarja
valdo je odsoten
valdo
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Stobreč

Objavljeno: Po Mar 16, 2015 8:15 am

Hvala za info!

Kako pa je kaj na delu za kampiranje?

Mi namreč koristimo kamp kot tak in ne počitniških hišic, imamo naštudirano tudi tabolšo :) parcelo.

Glede na to, da, kot sem uspel zaslediti, zopet kar nekaj prenavljajo, mogoče ne bi bilo slabo, da naredijo malo samopromocije in v nas zbudijo sla po počitnikovanju tam.

Kar se tiče pomaganja, pa ja, mi jim pomagamo dvakra na leto po en teden, če gre le časovno skozi.

Takih napredkov kot so tam, ni videti povsod. Še sploh, ker jih spremljamo že vrsto let.

valdo2015-03-16 10:09:33

Odgovor Napisal/-a: komarček

Brez avatarja
komarček je odsoten
komarček
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Stobreč

Objavljeno: Po Mar 23, 2015 8:04 am

Pozdravljeni,
 tudi mi smo bili v kampu Stobreč že nekajkrat  s šotorom  in res žalostno je videti razdejanje, ki ga je za seboj pustila burja. Glede na izkušnje preteklih let, verjamem da bodo kamp sanirali, saj  je bila vanj do sedaj vložena neverjetna količina truda. Vsako zimo kamp prenavljajo in dodajajo nove izboljšave, vidi se, da je vse delo opravljeno z ljubeznijo. Prejšnji teden so se tudi prebivalci Stobreča in okolice zbrali in pomagali lastnikom kampa počistiti razdejanje. 
Upam, da se jim uspe čim prej postaviti nazaj na noge, kajti kamp je resnično prekrasen, ljudje zaposleni v njem pa dobri in prijazni.
Upam, da nam bo letos čas dopuščal, da se ponovno vrnemo.

Odgovori