Oglasi:

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Šotorist

Uporabniški avatar
Šotorist je odsoten
Šotorist
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Mar 29, 2012 9:13 am

Nazadnje sem bil v kampu Straško v Novalji 3 leta nazaj. Sem slišal, da je bilo lani kar nekaj sprememb. Tudi letos pridno delajo, baje bodo imeli še športna igrišča brezplačna.

Kako pa je bilo zadnja leta kaj s hrupom v kampu - vem, da so včasih varnostniki po noči stalno hodili po kampu, so pa zvečer dopuščali "zabave" na parcelah tam nekje do polnoči. Sedaj ko imamo otroke bi rabili tišino že tam okoli desetih. Ali je kakšen poseben del kampa, kjer bi bilo več miru?

Odgovor Napisal/-a: aljoman

Brez avatarja
aljoman je odsoten
aljoman
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Mar 29, 2012 10:59 am

Mi smo bili lani v kampu v začetku septembra, z dvema majhnima otrokoma (2 in 4 leta).
Hrupa ni bilo. En večer se je nekaj parcel stran dogajal nek privat žur, katerega pa so varnostniki hitro utišali.
Zvečer je bila živa glasba iz restavracije, ki pa ni bila preglasna in moteča.
Bili smo v desnem delu kampa 15-20 metrov od sanitarij (zelo urejeno) ter 100 metrov od plaže, gledano na morje.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Mar 30, 2012 6:20 am

Kamp Straško se je zadnji dve leti čisto preusmeril kamp, ki je namenjen predvsem družinam. Tako so zelo striktni kar se tiče nočnih voženj po kampu in raznih zabav..t.udi nočnega kopanja v morju ne dovolijo več :). avtokampi.si2012-03-30 09:44:11

Odgovor Napisal/-a: zzgagica

Brez avatarja
zzgagica je odsoten
zzgagica
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Apr 04, 2012 6:10 pm

No ja no. Jaz se ne bi ravno strinjala. Že na terasi imajo muziko do polnoči in ta se sliši po kampu. Vsaj parcele okoli terase.
Mi smo zadnji dve leti bili v hiški pri tenis igriščih, kjer je bil večji mir. Se je pa enkrat našla družba samskih Nemk, ki so glasno zažurale in tudi kopat so se šle. Pa ni bilo nikjer nikogar, ki bi kaj rekel. Tudi avtomobili se ponoči vozijo.
Glede na to kako strog "hišni red" imajo, sem bila prav presenečena da ni kdo prišel zatežit. Tisti varnostniki so zgleda bolj za okras...
Mi hodimo v predsezoni in je takih primerkov bolj malo, kako je v sezoni, ne vem.

Odgovor Napisal/-a: kampiranje

Brez avatarja
kampiranje je odsoten
kampiranje
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Apr 05, 2012 7:23 am

Živijo vsem. Jaz sem bila lani od  do 1. oktobra pa vse od začetka septembra. Moram priznati, da je bilo kar tiho in mirno. Približno en teden je bil v neposredni bližini moje parcele en par iz Nemčije, z  dvema fantkoma 4 in 6 let. Ti so bili resnično moteči. Otroka pred polnočjo nista dala miru, starša pa sta bila zelo neolikana, ker jih nista znala utišati. Ropotati in glasno govoriti pa so pričeli pogostokrat že ob 6 zjutraj. Tri dni sem jih poslušala, potem sem jih  vljudno opozorila, da je kamp podobno kot če imaš stanovanje v bloku in po 10. uri zvečer ter pred 8. zjutraj naj bi bila tišina. So se sicer takoj umirili. Čez dva dni pa odpotovali. Tako sva z vnukinjo imeli mir in tišino do konca dopusta.

Sicer je bil kamp izredno lepo urejen, čiste sanitarije, varnostniki ves čas na terenu, plaža čista. Skratka vse pohvale. 1 A. V sezoni je bojda  problem glasna glasba iz zabaviščne plaže Zrče, ki je v neposredni bližini in bojda odmeva vse na okoli od jutra pa do jutra. Takšno informacijo mi je dala gospa, ki je čistila sanitarije.

Sicer pa kamp Straško pred sezono in po sezoni odlična izbira.


Odgovor Napisal/-a: Jagoda

Brez avatarja
Jagoda je odsoten
Jagoda
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Maj 04, 2012 6:35 pm

Mi smo bili lani julija v kampu Strašku na kamp mestu blizu recepcije (obrobje kampa) in je bilo skoraj vsako noč slišati nabijanje glasbe iz daljave, vendar nismo mogli natančno določiti iz kje prihaja. Je bilo kar težko ponoči spati, saj je to trajalo do kakšnih 3, 4ih zjutraj!

Odgovor Napisal/-a: kampiranje

Brez avatarja
kampiranje je odsoten
kampiranje
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: So Maj 05, 2012 2:12 pm

Jagoda pozdravljeni!

    Kamp straško je pred in po sezoni čudovit, res naj, naj. Med sezono se pa sliši močna glasba iz Zrča, ki je le par km. oddaljen. Tam se zbira mladina maltene iz celega sveta in vse dni in noči nabija glasba do onemoglosti. Letos je bilo okoli tega mesta spor med krajani, čež, da naj bi se zabavišče zaprlo. Če se je, pa ne vem. Bilo je še celo govora na TV, kaj se je pa v resnici zgodilo, bi morala preveriti. Z vnučko sva bili septp. in okt., glasbe ni bilo več slišati. Sva se pa hodili kopat v Zrče in plaža čudovita I. del., II. del pa živa katastrofa, zanemarjeno polno smeti, odpadkov, kot da bi šla vojska drhali preko. Tam je tudi zelo veliko parkirišče in resnično moraš biti previden, da ne stopiš ali zapelješ na kakšno steklo, ki je ostalo eno izmed mnogih razbitin od mladine. Očitno pijejo do onemoglosti, pa še kaj............................
L.p.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Maj 09, 2012 7:49 am

V kampu Straško je presezona res najboljša..mir in prijazno osebje :) - pa travica je ravno pognala...pa še novica o letošnjih novostih: http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=614


avtokampi.si2012-05-09 09:50:53

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: To Avg 06, 2013 7:45 am

Objavljamo nov video posnetek iz kampa Straško, ki smo ga naredili letos julija...dodajamo pa še nekaj fotk, ki so pa od danes zjutraj. Velika novost od julija je v temu, da so v morju postavili napihljivo goro in preostala igrala.

[TUBE]0x1R5wvjI_8[/TUBE]


kamp Straško Novalja Pag
kamp Straško   Novalja Pag
kamp Straško   Novalja Pag
avtokampi.si2013-08-06 09:55:17

Odgovor Napisal/-a: madison989

Brez avatarja
madison989 je odsoten
madison989
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Straško Novalja - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jan 23, 2014 9:07 am

Kako je v tem kamu s senco na neparceliranem delu?

Odgovori
cron