Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Borut79

Brez avatarja
Borut79 je odsoten
Borut79
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Jan 20, 2015 8:09 am

Lojze64, se čisto strinjam.....Samo lahko povem, da že od leta 2000 vsako leto opozarjajo, da se bodo stvari enkrat spremenile. Še dolgo so rabili, da so *zaropotali*. Mi smo odšli glih iz vzroka podiranja. In ko smo kupovali pred leti in tudi letos, smo se pozanimali, kakšne spremembe se obetajo. Če ste vi oz nekdo kupovali prikolico z enormnimi betonskimi bloki, lesenimi kuhinjami itd, ste vzeli to v zakup(kot smo tudi mi letos vzeli v zakup). Ali ste se prej pozanimali, kako stvari stojijo in kaj lahko pričakujete? Sami pa veste, da kamp ne bo uredil parcele do neprepoznavnosti in v mejah zakona in jih nato ponudil, še posebej s prikolico na parceli(urejeno in pripravljeno). Potem bi vsi čakali na takšne parcele in s prstom ne mignili. Ker pa se je večina pavšalistov vrnila oz so prodali obstoječe, jim ni bilo v interesu, da bi sami preurejali kamp oz pavšalne prostore. Tudi sedaj mislim, da ne bo kej drugače, ker itak več kot 3-4 leta pavšalne parcele ne bodo obstajale. Zadeva je prišla tako daleč, da bomo morali pavšalisti preurediti prostore v mejah zakona, vsem ostalim ne bodo podaljšali pogodbe in na stroške pavšalista preuredili parcele oz odstranili prikolice. To lahko napišem...naj bi. Kako se bo odvijalo, bomo videli. Zagotovo pa ne bomo dobili urejenih parcel, ker jim to zaradi drugih načrtov tudi ni v interesu.
Pa da ne boste misli, da zagovarjam lastnike kampa, daleč od tega. Mene držijo(v večini) v Njivicah....zanimiva klima, urejene plaže, samo mestece in razdalja do doma. Sami pa bomo parcelo urediti kolikor se bo dalo s čim manj stroška in v tisti meji zakona, ki ga predpisujejo. Ali to, ali pa pač ne imeti dopusta v Njivicah :-)

Odgovor Napisal/-a: Borut79

Brez avatarja
Borut79 je odsoten
Borut79
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Jan 20, 2015 8:11 am

sspbklem....Kakšen postopek ali stečaj??? Borut792015-01-20 09:12:10

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 21, 2015 11:01 am

To mene tudi zanima, glede stečaja?

Odgovor Napisal/-a: jessi

Brez avatarja
jessi je odsoten
jessi
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 21, 2015 9:27 pm

Mene tudi.

Odgovor Napisal/-a: Borut79

Brez avatarja
Borut79 je odsoten
Borut79
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jan 22, 2015 11:19 am

Malo sem šel v raziskavo glede kao *stečaja*.....nikjer ni nič zavedeno. Če nekdo nekaj napiše(tukaj mislim na forumaše), prosim naj utemelji napisano.
 Bi blo pa tudi brezpredmetno, če je nekdo v stečajnem postopku, da bi urejal kamp in pa planiral vse omenjeno. Kampa sigurno noben ne bo zapru ali kakorkoli opustil, sploh, če je v zadnjih parih letih naredil toliko sprememb in vložil kar nekaj sredstev. Hišce so plačane, prodane, rezervirane al karkoli....in verjamem, da ljudje ne bodo ostali brez vsega. To drži tudi za pavšaliste.

Odgovor Napisal/-a: sspbklem

Brez avatarja
sspbklem je odsoten
sspbklem
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jan 22, 2015 12:52 pm

Spoštovani g.Borut79. Očitno Vam gre raziskava bolj slabo. Samo z laično poizvedbo v Googlu, sem dobil izpisan spodnji članek.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Hoteli-Njivice-kolateralna-zrtva-propasti-Finvestcorpa

Tudi sam upam, da bo vse vredu. Sem pa v dvomu, zato sem postavil to vprašanje?!

Odgovor Napisal/-a: Borut79

Brez avatarja
Borut79 je odsoten
Borut79
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jan 23, 2015 12:27 pm

Se opravičujem, zares mi je šlo malo slabo raziskovanje :-) Brez zamere za besede. Iz prve roke, kamp je pred stečajem, oz lastnik kampa, ki je mimogrede lesno - gozdno podjetje.
Klical sem Luka na Hrvaško, sam mi je pritrdil, da je zadeva v teku, ampak naj ne rabimo skrbeti za nadaljnega koriščenje kampa. Tudi sami imajo precej načrtov za letos in jih tudi uresničujejo(kar se tiče del in ostalega). Verjetno tudi zato ni novih pogodb glede pavšala. Sicer pa grem ta vikend dol, z orodjem in delovno vnemo. Se bom pa pozanimal, kako stvari stojijo, ker ne mislim en mesec predelovati prikolico in okolico, nato pa ne bomo dobili pogodb.
Sam sem sicer pozitiven in kolikor sem slišal, kamp deluje brez izgube in je doprinosen. Če ne bo ta lastnik uspel, bodo ga pa prodali in bomo pod novim lastnikom :-) Mogoče še bolje, bo vsaj več kot tri leta dovoljeno pavšalistom, da uživamo :-)

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jan 23, 2015 5:26 pm


Ja, eni pa smo morali do 15.1. nakaziti 30% akontacija za rezervacijo parcele. Upam, da ne bo to šlo v stečajno maso in potem ne bo nič iz tega.



Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jan 26, 2015 8:32 am

evo nekaj fotk delovišča v kampu Njivice, kar veliko je betona in železja..hvala za poslane fotke














avtokampi.si2015-01-26 09:33:20

Odgovor Napisal/-a: Medo

Brez avatarja
Medo je odsoten
Medo
Prispevki: 87
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jan 26, 2015 2:55 pm

evo slike so že objavljene hvala avtokampi.si da se je posredovalo da bodo vsi videli stanje v njivicah.
stema se na polno cel kamp je ko ena deponija barje.upam da bodo pospravili do spomladi,
luka je siten se ze krega iz vsakim skor ki ga sreča v kampu je reku enem sosedu da ima tri dni casa da izgine iz kampa s kompletno svojo šaro,jejej kaj bo iz tega bomo videli cez kasen mesecConfused

Odgovori