Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: buxter

Brez avatarja
buxter je odsoten
buxter
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Dec 15, 2014 3:13 pm

Jaz prikolice nisem premikal. Odstranil sem tlakovce in znizal ograjo. Baldahin ter kuhinjo sem pustil, po nasvetu Luka, peeko emaila :)

Odgovor Napisal/-a: ms963

Brez avatarja
ms963 je odsoten
ms963
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jan 02, 2015 12:14 pm

Zanima me koliko pavšalistov nad cesto je spakiralo iz Njivic

Odgovor Napisal/-a: piromanka

Brez avatarja
piromanka je odsoten
piromanka
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jan 05, 2015 1:15 am

Jaz pa res moram pristavit svoj pisker, ker imam občutek, da ste nekateri falili bistvo.
Je že res, da so se nekateri pavšalisti v kampih malo preveč razširili in preveč dogradili/postavili, ampak na prvem mestu se mi poraja vprašanje zakaj so kampi to pustili (nekateri celo podpirali ala "nema problema") vsa ta dooolga leta? Sedaj pa rez in konec, podrite vse.
Torej, ko ste jim doooolga leta nosili denar za pavšale in njihove transakcijske račune filali v višave, ste bili ok. Sedaj, ko so pa naumili sodobno kampiranje ala mobilne hišice (kar sploooh ne sodi v kamp!!!) pa še niti hvala lepa ne, sam podrite pa bejžte. Pa še to, da so ful enih prikolic prestavili, da so lahko mobilne hišice postavili in nekatere tudi prav vrgli ven iz kampa, ker enostavno za pavšaliste ni bilo več prostora. Pa meni je to absurdno! Pa jaz šila in kopita poberem iz takega kampa, ne pa da jim še dajem denar.
Mislim nevem no, ni prav da iz kampa nastane celo mesto, ampak po drugi strani kaj so pa mobilne hišice? Totalna dvojna merila in res grdo!

Odgovor Napisal/-a: ms963

Brez avatarja
ms963 je odsoten
ms963
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jan 05, 2015 12:33 pm

ČE BI BILI VSI SLOŽNI IN NE BI BILI RITKE  KOT VEČINO SLOVENČKOV BI JO VSI POBRISALI IZ KAMPA NJIVICE.TAKO PA SE VEDNO PRILAGAJAMO HRVATKOM IN NAREDIMO VSE PO NJIHOVEM BREZ UGOVORA.ZATO PA TAKO DELAJO Z NAMI.SAJ JE TUDI LUKA REKEL DA JE Z SLOVENČKI NAJLEPŠE DELAT.
ČE BI JO VSI POBRISALI IZ KAMPA  BI KAMP DRUGAČ NAREDIL DO VAS VSEH.TAKO PA SE SAMO SMEJIJO.


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jan 16, 2015 12:56 pm

Luka se je malce pošalil, ker z ostalimi gosti ima od oktobra do aprila mir, s Slovenci pa je vedno pestro. Februarja bodo v kampu imeli inšpekcijski ogled kampa, sedaj je pa še nekaj parcel, ki so ostale v obstoječem stanju. So pa morali betonirane dele odpeljati kar z nekaj tovornjaki.
Cenik pavšala v kampu Njivice za sezono 2015 pa je objavljen pri samem kampu http://www.avtokampi.si/kamp/2/171/Njivice/

Odgovor Napisal/-a: buxter

Brez avatarja
buxter je odsoten
buxter
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jan 16, 2015 12:58 pm

Kdaj pa bodo kaj pošiljali dopise z navodili za plačevanje pavšalov? Morda kdo ve?

Odgovor Napisal/-a: Borut79

Brez avatarja
Borut79 je odsoten
Borut79
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jan 19, 2015 1:47 pm

Jaz bom pa tko reku, šinfati znamo, če nam kej ni prou. Tudi nam leta 2008 ni bilo in smo prikolico prodali. Imeli smo pa res vse top-in, od kuhinje, wc-ja, ograje itd. Ampak urejeno in na oko poštimano. To se je dovoljevalo v starem sistemu, ki so ga Hrvati puščali toliko časa, dokler pač niso sprejeli novih zakonov. Sami smo si krivi, ker so na določene pravilnike opozarjali že 10-let nazaj! Ampak smo gradili, gradili......jebi ga, tukaj mislim na obojestransko napako. Pač tisti ki je vložil enormne denarje in delo, bo zdej glasen. Tudi mi smo bili. Ampak kampi so projecirani v osnovi v sožitju z naravo: kar smo imeli v Njivicah, je mejilo že na malo cigansko naselje. Letos smo zopet kupili parcelo v kampu, moramo predelati vse, z nadstreški, ograjo in še čem. Ampak to je naša odločitev in jo bomo spoštovali. Meni je kraj všeč, kot tudi morje, plaže itd. Bomo pa vložili minimalistično, da izgleda lično in v mejah zahtev. Na morje ne bomo hodili živeti (kot včasih), ampak uživati.
Kar je pa dovoljeno imeti je:
- pokrito prikolico in baldahin(s tem, da je vse fiksirano na prikolici in baldahinu. Če ste malo tehničnega tipa, to ni težava)
- betonskih plošč ni več dovoljeno imeti, ampak je dovoljen lesen pod
- ograja zelene barve max 75cm
- dovoljeno so t.i. šotorske kuhinje
- vse mora biti montažno in jeseni odstranjeno
Sam mislim, da je bolj vseskupaj strah, ki ga predpisuje nov zakon. Konec januarja bo komisija preverila vse prikolice in podala mnenje. Sam mislim, da če bo kolikor toliko v mejah normale, ne bo problema. V poletnih mesecih pa mislm, da ne bo problem malo povišati ograjo in narediti še kakšne lesene zadevice.

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jan 19, 2015 2:57 pm

Se strinjam, tako kot je rekel Borut, sedaj ko je treba vse odstranit so glasni vsi, tudi mi smo bili med njimi. V soboto smo pri prikolici "zaštemali" beton pod nadstreški, v baldehinu, odstranili tlakovce, da je prikolica sedaj tako kot mora bit. Kot je rekel Luka, les je dovoljen, vse ostalo pa gre stran. Se pa sedaj polovica prikolic tako prodaja, veliko jih je odšlo, tako da je kamp kot veliko smetišče. Upam le, da bodo to uspeli pospravit do sezone.
So pa nam za "dobrodošlico" spet vlomili v prikolico, so razbili okno. skoraj vsem pa porezali kable od elektrike in odnesli vtikače, tako da v sezoni še eno delo več.

Odgovor Napisal/-a: lojze64

Brez avatarja
lojze64 je odsoten
lojze64
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jan 19, 2015 8:04 pm

Bortut 79; s tvojimi ugotovitvami se strinjam - pa vendar -  sam nisem gradil nič! Parcelo sem v obstoječem stanju (beri betonirano, tlakovano, pozidano) prejel v najem od KAMPA. Sam nisem zidal NIČ in ne vem ZAKAJ bi jaz kot najemnik pospravljal za drugimi.. Da bo parcela urejena;nasuta, pograbljena, elektrificirana /ne pa da uporabljam 50 meterski podaljšek ..)pričalujem od najemodajalca, tako kot on od mene pričakuje da se držim pravil in plačam pavšal ob podpisu pogodbe. . Sam sem na morje prišel uživat in ne zidat, še manj pa podirat. Vsa ta leta pošlušam gradbene stroje in hodim več po blatu kot po asvaltu- pa vendar ostajam... Zakaj -zato ker vem da enkrat se delat mora, da brez dela ni napredka.... in pa bodimo pošteni- to kar nam nudijo Njivice za ta denar ne dobim drugje...
 Vestno plačam pavšal, za katerega podaljšanje pogodbe še nisem prejel , čeprav je pogodbeno obdobje od 1.1.do31.12. Trenutno sem tako kot vsi brez, s tem pa najbrž tudi brez vsakega pravnega varstva ki bi obvezoval lastnika (kamp Njivice) do  objektivne odgovornosti  v toku pogodbenega razmerja  pred dogajanji ki se  po pripovedovanju in pisanju v kampu dogajajo te dni.
LP

Odgovor Napisal/-a: sspbklem

Brez avatarja
sspbklem je odsoten
sspbklem
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jan 19, 2015 8:22 pm

Nič ne pišete ali ste plačali paušal glede na uveden predstečajni postopek in napovedan stečaj v kratkem!!!

Odgovori
cron