Oglasi:

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Po Maj 28, 2012 5:36 pm

Lepo, da urejajo, a to bo žal prineslo tudi višje cene. Že za letos so dvignili postavke. Njivice so bile v preteklosti poznane po zelo ugodni ceni kampiranja, gledano za otok Krk,  kjer so cene že dolgo zelo navite. Sicer nisem videl, kako zgledajo nove parcele za individualne goste, a meni je bil tisti neparceliran del za šotoriste prav všeč, ker si se lahko lepo postavil pod kakšen hrast, ali si sam poiskal prost kotiček.

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: So Jul 07, 2012 1:57 pm

zadnje novice:
wi fi ne dela,
otroškega igrišča ni,
lokala na plaži ni,
športnih objektov ni,
najsodobnejši wcji so tudi eno veliko razočaranje, narejeno je vse na hojladri,
otroški wc vsebuje ENO školjko EN umivalnik in EN tuš
Kamp se je napovedoval kot veliko presenečenje, je pa eno veliko razočaranje!!

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Ne Jul 08, 2012 7:33 am

Hvala za poročilo iz prve roke. Nekaj pa vseeno je in to so višje cene storitev.Thumbs Down

Odgovor Napisal/-a: edy

Brez avatarja
edy je odsoten
edy
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Ne Jul 08, 2012 8:41 pm

[QUOTE=Life]
zadnje novice:
wi fi ne dela,
otroškega igrišča ni,
lokala na plaži ni,
športnih objektov ni,
najsodobnejši wcji so tudi eno veliko razočaranje, narejeno je vse na hojladri,
otroški wc vsebuje ENO školjko EN umivalnik in EN tuš
Kamp se je napovedoval kot veliko presenečenje, je pa eno veliko razočaranje!!
....... se popolnoma strinjam, bili prejšnji vikend, kamp je ena veliko razočranje, ko vidiš kampe kot so Polari Rovinj, Straško Njivice, Šimuni...........................potem opaziš razliko

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Sr Jul 11, 2012 3:58 pm

Primerjava z omenjenimi kampi ni čisto na mestu, saj so vsi po vrsti še vedno veliko dražji od Njivic in tudi z več zvezdicami.

Odgovor Napisal/-a: ahac

Brez avatarja
ahac je odsoten
ahac
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Ne Sep 09, 2012 10:13 pm

V Kampu Njivice so začeli deliti obvestila vsem, ki morajo zapustiti
svoje parcele in to do 15.11.2012, ne glede da imajo plačan pavšal do
1.1.2013.Kljub obljubam na začetku sezone,da bodo vse pravočasno obvestili,so to storili šele sedaj in tako povzročili precej hude krvi, še posebej pri tistih, ki so kupili prikolice ( parcelo ) še kak teden nazaj ( na recepciji so se prej pozanimali vendar jih ni nihče opozoril, da bo prišlo do izselitve). Toliko v vednost za potencialne kupce !
Za vse tiste, ki grajate urejenost pavšalistov, pa lahko rečem le to, da
je to eden najstarejših kampov na Krku, da so imele v njem počitniške
hišice mnoge firme v socializmu in da so prejšnje uprave dopuščale
vse mogoče. Mnogi pavšalisi, ki so lahko uredili parcele in zamenjali
dotrajane prikolice, so to naredili in so imeli parcele lepo urejene,
mnogi pa niso mogli,zaradi nedostopa,zamenjati dotrajanih prikolic in
so jih zavarovali z nadstreški in vsem mogočim.Strinjam se, da je bila
ureditev kampa nujno potrebna, vendar se nam starim kampistom porajajo
mnoga vprašanja : zakaj je bilo potrebno za to posekati čudovit 100 letni gozd ? Ali se ne bi dalo urediti, kot so to naredili mnogi kampi, z individualnim pristopom ? Zakaj morajo biti v kampu samo mobilne hišice? Ali je mogoče samo naključje, da je novi direktor, pobudnik mobilnih hišic,tudi eskluzivni zastopnik italijanskega proizvajalca za Hrvaško? Po mojem okusu, to ni več kamp, prej bi rekel taborišče. Mnogi
novi lastniki hišic so letos občutili, kaj pomeni hišica na samem soncu,
brez enega samega drevesa. Pa tudi prve posledice poseka so že vidne, saj je v neurju, dober teden nazaj, na hiško padlo drevo. Novi posek poskušajo preprečiti zeleni Hrvaške, vendar mislim, da bo interes kapitala močnejši. Mogoče so pavšalisti prispevali k neurejenosti
kampa, vendar samo toliko, kot jim je bilo dovoljeno, so pa vsako leto
ne glede na vreme in pa tudi vojno, plačali celoletni pavšal.
Za vse kampiste, ki še niste prejeli obvestila in se boste morali seliti, pa le to, da ni na razpolago nobenih nadomestnih parcel in da lahko kot vsi ostali drugo leto pripeljete prikolice v kamp in vzamete parcelo za dnevni najem.


Odgovor Napisal/-a: point

Brez avatarja
point je odsoten
point
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Po Sep 10, 2012 9:07 am

Pozdrav vsem. Letos smo z družino kampirali v Njivicah 5 dni. Zame je kampiranje šotor , brez rezervacij in z najnujnejšim kar potrebuješ za lep dopust. Ne rabim ne TV, ne interneta, ne zidanega roštilja in raznoraznih nadstreškov.
Osebno tudi ne bi mogel biti na paušalu, saj gremo radi vsakič na drugi kraj raziskovati. Njivice so me zelo razočarale, saj me je pričakalo gradbišče. Ker smo bili dokaj pozni nismo komplicirali in iskali drugega kampa. Dobili smo relativno dobro parcelo v dopoldanski senci. Relativno zato, ker je ta namenjena postavitvi hišice. Se pravi bili smo brez vode, odtoka in z razmetano elektriko po parceli. Najprej sem moral to sam zamaskirati, da ni otrok šaril po kablih. Dovolili so nam ostati do sobote, nato pa en dan pridejo in nam rečejo, da se moramo odstraniti, ker tam postavijo hiško. Po 2 urah ugotovijo, da se nam ni treba odselit, ker postavijo hiško na parcelo zraven naše. Sanitarije (zraven recepcije) so za ne povedat, ponoči do njih pa reskiraš gips na nogi, saj je bila okolica takrat vsa razrita.
Se pa popolnoma strinjam s prenovo kampa in odstranitvijo krame paušalistov, ki te odvrača od sprehoda po kampu in je meni kar želodec obračalo.
Za primerjavo; v Straškem ne ločiš paušalista od tedenskega ali dnevnega gosta. Tam so tudi hiške nekako ločene od pravih kampistov. Izgleda, da v Njivicah ne bo tako, kar meni ni všeč.
Kot je pa predhodnik napisal, res žalosten je pogled na golosek, ki so ga naredili. V kolikor bodo tako nadaljevali bo tam res nekakšno taborišče.

Odgovor Napisal/-a: TadejP

Brez avatarja
TadejP je odsoten
TadejP
Prispevki: 26
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: To Sep 11, 2012 5:48 pm

No, sem eden tistih, ki sem prejel obvestilo, da moram odstraniti prikolico. Super. Na koncu sezone nam to javijo, vmes, ko sem jih spraševal ali se bo kaj dogajalo, so govorili da ne, oz da se verjetno bo, samo ne na našem koncu. Sem razočaran nad njimi, lahko bi prej povedali, pravijo, da več denarja prinesejo hiške in dnevni gostje. Trenutno ne vem, kam naj dam prikolico, se stara, letnik 1983, nevozna, če pa že dobim novo  parcelo, se bo verjetno treba spet kmalu selit. Naj majo hiške in parcelce, mogoče bodo še kako pogrešali denar od pavšalistov.

Odgovori