Oglasi:

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: medo64

Brez avatarja
medo64 je odsoten
medo64
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Po Feb 27, 2012 12:56 pm

No , no, v kamp sem prišel pred leti in vam naravnost povem da nadstreški niso bili dovojjeni, Ravno tako ne zidane kuhinje in  privatni WC-ji ki so se priklapljali na kvazi kanalizacijo. Je pa res da je uprava na vse to na eno oko zamižala. Sedaj ko pa je prišel nov lastnik pa jok in stok.... me je koštalo.... saj ste mi vi delali in podobno. Sama agresija ki izhaja iz nelegalnih pravic. Sam sicer nadstreškarje razumem, predvsem tiste minimalistične kateri imajo streho  v smislu zaščite in je izgradnja barvno in slogovno skladna ter nemoteča za okolje. Na žalost pa je ogromno takih ki bi imeli 100m2 pokrite površine, kuhinjo s štedilnikom in pečico.... in vso potrebno in nepotrebno kramo. OK imejte kramo , ampak jo vsaj pospravite, ne pa da nadstrešek izgleda kot bovšjak , celotna okolica pa kot faela iz okolice Ria.
Pride pavšalist v kamp, pa misli ...plačal sem vse je moje.. pere avto , uporablja klimo, istočasno pa jambra da ni vode in da je ven vrglo elektriko.
Sam spremembe pozdravljam, pa čeprav to pomeni da se bom moral iz svoje parcele preseliti ali začasno umakniti. Dela se res z veliko žlico, tako da je kamp trenutno gradbišče (na Njivicah sem bil v nedeljo 25.2.) katerega obiska trenutno ne priporočam. Neuko oko vajeno konforta višjega nadstropja mondene soseske lahko dobi napačno podobo in zapade v stres ki ga bo od Njivic oddaljil za svetlobna leta.
Aha, pa še nekaj o osebju...prijazni , ustrežljivi ( no ja znajo založit kak račun al pa dokumentWink),  pripravljeni pomagat, če seveda nisi arogantna p... ki misli da se svet vrti samo okoli njega. Sam v kampu ne pogrešam ničesar razen elktričnih razvodnih omaric ki pa so v vseh smislih resnično daleč z umestitvijo novih prikolic pa jih zna tudi zmanjkat.. Vode nimam, perem v umivalnici, spotoma se zmenim še za kak pirSmile. Mesto je blizu, sence zadost iz Vrhnike sem na parceli v dobri uri in pol.


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Po Feb 27, 2012 1:11 pm

Smo pobrskali po našem arhivu za kamp Njivice in našli nekaj zanimivih primerkov urejenih parcel. Se pa točno spomnimo, da je bilo na recepciji na oglasni tabli objavljen dokument o pravilni postavitvi prikolice. Tako imajo npr. v kampu Kanegra v pogojih pavšala napisano klavzulo: Na zakupljeno parcelo lahko postavite samo prikolico z enim baldahinom (predšotorom) in ograjo do max. višine 80 cm. Ni dovoljeno postavitev tušev, montažnih nadstrešnic, zidanih roštiljev, izvajati bilo kakršna koli dela na zakupljeni parceli in podobno.






avtokampi.si2012-02-27 20:53:34

Odgovor Napisal/-a: hajamoto

Brez avatarja
hajamoto je odsoten
hajamoto
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Mar 15, 2012 4:07 pm

Ali je kdo že plačal pavšal za letos in koliko?Confused

Odgovor Napisal/-a: Bebetka

Brez avatarja
Bebetka je odsoten
Bebetka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Mar 15, 2012 8:30 pm

Letos so že podražili, 3.cona je sedaj 16.000 kun, tudi obroke so zmanjšali s treh na dva, pa še plačilo ne velja več do konec aprila naslednjega leta, ampak samo do konec tega leta. To pomeni, da se bo plačalo več denarja za 4 mesece manj. Od 1.1. 2013 do 31.12.2013 pa se dobi nova pogodba in seveda verjetno spet dražja cena. Kmečka logika -potemtakem bodo vsakega pavšalista opeharili za 4 mesece. Moja sodelavka pravi, da imajo takšno ceno v Valkaneli, s katero se pa Njivice zaenkrat s še vedno dvemi zvezdicami ne morejo primerjati. Že lansko leto so podražili, letos pa spet. Še vedno je vse razkopano, delavci pravijo da imajo dela še za celo leto, 14.04. pa naj bi se camp že odprl??? Ironija je v dopisu k pogodbi, kjer najprej pišejo, da kakor vidimo, so se potrudili, da za večino gostov niso dvignili cen, hkrati pa pošljejo pogodbo z novo ceno. Sej ne veš, a so oni nori, ali si ti že mal Confused. Me zanima, komu potem niso podražili?

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Pe Mar 16, 2012 8:22 am

Kot vidim je debata o nadstreških in cigajnariji kar napeta, zato naj še jaz povem svoje mnenje: starša imata prikolico v Pili na Krku. Naj omenim, da nihče od sosedov nima lesenega nadstreška ali roštilja...nadstreški so izključno iz blaga (beri podaljšan baldehin ali "turk"), ki pa se konec sezone pospravijo. Obstajajo posamezniki v zg.delu kampa, ki imajo baldehin postavljen celo leto, ampak zaradi burje ni priporočljivo, saj se zna zgoditi, da je spomladi vse polomljeno.
V naši vrsti in širši okolici, kampisti vsako leto pospravijo celotno parcelo, prikolice pa ostanejo na svoji mestih.
Bila sem že v veliko kampih in strinjam se, da vsa krama, ki jo imajo nekatere prikolice res kvarijo ugled kampa. Najhuje je, ko si kakšni omislijo staro plahto in prikolico, baldehin ter nadstrešek ovijejo v le-to. Po možnosti je plahta strgana, umazana...na dvorišču imajo leseno hiško, v njej kuhinjo...polno vrtnarskih pripomočkov, pod prikolico lesene klade, zarjavele mize in palice "za vsak slučaj"...
Nisem kritična do vseh, nekateri imajo res lepo, vendar podpiram, da se vsa krama konec sezone pospravi.
Tipičen primer lesenega naselja je v kampu za Krškim mostom. V desnem delu so postavili lesene barake, tuše+bojlerje, vgradili so lesena okna in vrata...skratka nastali so celi vikendi.
Verjetno nobenemu ne paše, da bi oddal prostor, najemnik bi si pa gor zgradil cel vikend in ga vsako leto še malo dodelal...ali pač...

Odgovor Napisal/-a: pek53

Brez avatarja
pek53 je odsoten
pek53
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: So Mar 17, 2012 4:19 pm

Saj se ne prodajajo zato , ker nam ni lepo ampak smo nekateri  šli v nakup mobilnih hišk. Zato tudi jaz prodajam prikolic. Kamp pa  bo sedaj zelo lep in komaj čakam v Njivice.

L.P.


Odgovor Napisal/-a: Tarasita

Brez avatarja
Tarasita je odsoten
Tarasita
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Ne Mar 18, 2012 11:27 am

Ne vem če bo to držalo. Večina prikolic v Njivicah se prodaja zaradi rekonstrukcije kampa, kjer bodo v roku 2 let odstranili vse obstoječe pavšaliste pod cesto in tam naredili individualne parcele in pa postavili še dodatne kamp hišice. Res da bodo vsi dobili nadomestne parcele v zgornjem delu kampa, vendar je to zame popolnoma nesprejemljivo, če kupujem ob morju, želim tam tudi ostati vsaj nekaj let, drugače pa je to nepošteno, kupiš za lep denar in čez dve leti te premaknejo v hosto. Ta podatek zagotovo drži, ker smo preverili pri upravljalcu kampa. In vsak kupec bi moral biti z tem seznanjen preden odšteje denar. Obstaja pa možnost nakupa hišice, ki ti jo potem lahko postavijo na že obstoječo parcelo, vendar z prikolico in ostalimi kamp stvarmi potem nimaš več kaj početi, lahko samo podariš, ali pa prodaš za drobiž, samo da se rešiš krame. Se pa strinjam da bo kamp sedaj čudovit, plaža je že urejena, velika, super za otroke, sam kamp je enkraten, samo nakup v tem obdobju se ne izplača, no razen če imaš preveč denarja. Pavšal v prvi vrsti pa je letos 2500€ in ga je potrebno poravnati do 25.3 prvi obrok in do Maja meseca še preostanek. Cene so kar močno dvignili.
Lep pozdrav!

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Ne Mar 18, 2012 5:33 pm

Včeraj smo bili v kampu. Se mi zdi, da je še večje gradbišče, kot en mesec nazaj. Močno ma res močno dvomim, da bojo čez en mesec končali z vsemi deli.
Edino plaža je pri koncu in je FANTASTIČNA!!!

Odgovor Napisal/-a: hajamoto

Brez avatarja
hajamoto je odsoten
hajamoto
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Po Apr 02, 2012 3:20 pm

Ali je v kampu še vse razkopano, ali že kaj zasipajo luknje.Angry

Odgovor Napisal/-a: pek53

Brez avatarja
pek53 je odsoten
pek53
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: To Apr 10, 2012 3:24 pm

Ja, ja  že zasipavajo luknje.

pek532012-04-10 17:25:02

Odgovori