Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: forumR77

Brez avatarja
forumR77 je odsoten
forumR77
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 02, 2016 9:51 pm

In še za informacijo glede tega da naj bi prve vrste kenslali! Ni vse res kar se govori. Vsi imamo pogodbo do leta 2023 z možnostjo podaljšanja. Tudi mi smo bili obveščeni o tem da se to govori okoli recepcije,zato smo vprašali kar Luka po tej zadevi. Nam tega ni potrdil! Če ste zainteresirani za nakup hišice me lahko pokličete na 041759629. Naša je Ponza na najlepši lokaciji z eno največjih senčnih parcel

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 03, 2016 7:17 am

Saj, zato sem pa napisal, da je vse neuradno. Tako da v kolikor to ne drži, je toliko boljše za vse pavšaliste. Res je, da je vsak dobil pogodbo za 12 let, tako da te tukaj te res morejo kar tako vreči ven. Ne vem pa točno, kako piše v pogodbi, če si lahko 12 let na istem mestu ali samo v kampu.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 03, 2016 7:49 am

Tudi jaz se slišal da prvi dve vrsti pri morju zelo zanimata kamp :) Ni nujno da te vržejo ven, lahko pa ti dvignejo pavšal na 6-7k, potem pa se verjetno sam odločiš da zapustiš kamp :)

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 03, 2016 4:17 pm

V tem primeru pa si hišico verjetno lahko odpelješ iz kampa, ali kako je potem s tem, če se odločiš da greš iz kampa?

Odgovor Napisal/-a: forumR77

Brez avatarja
forumR77 je odsoten
forumR77
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 03, 2016 8:09 pm

Vsak lahko počne s svojo hišico kar želi. Lahko jo odpeljete iz kampa če želite. Hišica je last posameznika. Povem vam pa svežo novico glede vrst ki naj bi zanimale kamp. V drugi vrsti se je včeraj prodala v hišica, vendar je šel stari lastnik še enkrat do recepcije in vprašal glede govoric. Luka kateri je vodja kampa, mu je pojasnil da te govorice prav nič ne držijo in da to ni njihov namen.
S temi govoricami so začeli tisti kateri nam ne privoščijo....prodaje ali pa uživanja na najlepših parcelah v kampu! Lep večer vsem .. U

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 03, 2016 8:26 pm

ForumR77, jaz nikakor nimam nič proti oz. da komu ne bi privoščil prodaje. Imamo namreč tudi mi v kampu hišico, tako da sem samo napisal, kar sem slišal. Tako da vam vsekakor želim uspeśno prodajo. :)

Odgovor Napisal/-a: forumR77

Brez avatarja
forumR77 je odsoten
forumR77
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: To Maj 03, 2016 8:37 pm

Ne zastopim zakaj menite da je moja zadnja opazka letela na vas. Nikakor ni bil to moj namen. Če pa ste lastnik hiše pa vaša vprašanja težko zastopim.

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Maj 04, 2016 4:49 am

forumR77, sem vam poslal sporočilo v nabiralnik.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Maj 04, 2016 5:22 am

Sem tudi sam lastnik hiške in debata katera parcela je najlepša je čisto brezpredmetna, za nekoga prva vrsta ob morju, za drugega pa zadnja vrsta v kampu kjer ima mir, tako da debate v smeri najlepše parcele je čisto mimo.
Vsakemu privoščim da proda hiško za 60k+€, vendar bodimo realni, recimo Ponza hiška je bila nabavna cena okoli 20k€ + dodajmo še 3k€ za teraso, kolikor ste plačevali tisti ki ste hiško postavljali prvo leto + 5k€ za opremo in pridemo na gor zaokroženo 30k€.
Vsi v prvih vrstah prodajate že par sezon, začeli ste s 50k€ potem malo spustili, sedaj še malo, prodal pa ni še nihče, lahko povem zakaj, zato ker ne prodajate parcele, temveč hiško in zaradi same parcele ne morate cene dvigniti za več kot 20k€ pa naj si bo hiška z nogami od terase v samem morju.
Druga stvar pa je negotovost kaj bo čez x let s prvimi parcelami. Sam ko sem kupoval svojo hiško 3 leta nazaj se je že govorilo da naj bi te parcele slej ko prej postale od kampa, kaj je res ne vem, vendar je pošteno da kupec ve kaj ga lahko doleti.
Ali pa naredimo tako kot so s prikolicami, ki so jih vsi prodajali eno leto preden so morali kamp zapustiti pa nihče ni povedal da bo temu tako, poznam vsaj tri primere.

Odgovor Napisal/-a: forumR77

Brez avatarja
forumR77 je odsoten
forumR77
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Maj 04, 2016 8:20 am

Vsak naj ceni svoje imetje kakor ga pač ceni. Nikomur ne oporekam mnenja niti ga ne vsiljujem, zato bodite prijazni in ne nesramni preko portala. Če je ena hišica na spletu od samega začetka ne mečite vseh v isti koš. Ne vem kaj vas boli cena naše ali ostalih. Ste s tem zgubili kaj svojega?

Odgovori