Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Dec 28, 2015 9:19 am

Baje naj bi v Njivicah do leta 2020 dobili tudi na novo urejen del ob morju z marino, plažo itd. Tukaj je slika kako naj bi vse skupaj izgledalo.



Več na http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Veliko-ulaganje-na-Krku-Njivicanima-novi-lukobran-i-obala-vise-vezova-i-duze-plaze
avtokampi.si2015-12-28 10:20:10

Odgovor Napisal/-a: djkakush

Brez avatarja
djkakush je odsoten
djkakush
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Dec 28, 2015 9:07 pm

Božiček je po pošti že prinesel "darilo" iz Njivic.
Pavšal za hiško v premium coni (do ceste): 4000 EUR. Če plačaš v enem kosu do 1.2.2016, si pa lahko odšteješ še 5% dol, torej 3800 EUR.

2. del darila: lastniki plinskih bojlerjev (mobilne hiške) morajo zaradi protipožarnega inšpektorata do začetka sezone 2016 opraviti atest bojlerja in potrdilo dostaviti kampu - pooblaščeni serviser je lahko iz Slovenije ali Hrvaške.



Odgovor Napisal/-a: spektr

Brez avatarja
spektr je odsoten
spektr
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Jan 06, 2016 9:33 pm

Pozdravljeni, zanimam se malo za ta kamp, a ima kdo kako slikico , kako zgleda tisti del kjer so pavšalisti, se pravi parcele od 100 naprej. Nekaj parcel tam je frej, 104, 109, 135,...

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jan 07, 2016 6:11 am

mi imamo nekaj jesenskih fotk iz tistega dela, pošljite nam mail na info@avtokampi.si, pa vam jih pošljemo...sicer se je pa najbolje zapeljati ker v kamp, kjer si lahko ogledate vse skupaj tudi zdaj, ko je kamp uradno zaprt. Opozarjamo pa samo na to, da je v planu za naslednja leta tudi prenova tega dela kampa, kjer bodo uredili nove parcele. Kako točno bo urejeno, koliko parcel bo namenjenih pavšalistom, kakšne bodo potem cene pavšalov...to še ni znano.

Odgovor Napisal/-a: halozan

Brez avatarja
halozan je odsoten
halozan
Prispevki: 48
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jan 07, 2016 9:52 am

no nekaj se premika, upam, da jim uspe recepcijo postavit, čeprav v teh 4 mesecih lahko marsikaj naredijo, posebno sedaj, ko bo začel pritekati denar od pavšalistov in nas, ki moramo plačati za rezervacijo parcel.
kje pa se predvideva trgovina? Sploh bo urejena?

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Jan 08, 2016 8:31 am

[QUOTE=halozan]
kje pa se predvideva trgovina? Sploh bo urejena?
[/QUOTE]
Naj bi bila trgovina v enem kiosku, tako da če bo to res neke hude izbire ne bo.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jan 31, 2016 7:30 pm

nekaj novih fotk iz kampa Njivice, kjer pa kot kaže letos ne bodo prenovili recepcije :(. Do sezone bo prenova predvsem usmerjena v ureditev plaže, poti in rastlinja po kampu...





avtokampi.si2016-01-31 20:33:53

Odgovor Napisal/-a: J4007

Brez avatarja
J4007 je odsoten
J4007
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 02, 2016 3:07 pm

Mi lahko kdo pove. Zakaj se v kampu Njivice trenutno prodaja večje število mobilnih hišk? Zanimam se za nakup, pa se mi zdi vse skupaj malce sumljivo. Kaj je v ozadju tega??

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 02, 2016 7:53 pm

Jaz mislim, da se toliko hišic delno prodaja zaradi zvišanja pavšala, saj so ga vsem dvignili za cca. 600€. Sem pa tudi slišal, da so se eni zanimali za hišico v spodnji vrsti in se pozanimali pri enemu izmed vodilnih iz kampa, ta je pa rekel, da bosta spodnji 2 vrsti tako od kampa čez 2 leti, da naj raje ne kupijo. Sicer je to neuradno, ampak nikoli ne veš. Morda pa še vseeno kdo ve več o tem, pa tukaj napiše.

Odgovor Napisal/-a: forumR77

Brez avatarja
forumR77 je odsoten
forumR77
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Maj 02, 2016 9:40 pm

Mi smo eni od teh ki prodajajo hišico v Njivicah. Res nas je kar nekaj ki jih prodajamo, vendar je vse skupaj slučaj. V večini kempov vsako leto dvignejo ceno pavšala, vendar to ni vzrok za prodajo, saj smo tega vajeni in glede na situacijo po svetu in obleganju Hrvaškega morja niti ni za pričakovati drugače. Mi prodajamo hišico iz zelo preprostega razloga! Naveličali smo se vsak vikend voziti na Krk, saj otroke voziva v Njivice letos že 15 -to leto. V tem kempu so otroci zrasli, vendar imajo sedaj drge želje. Verjamem da nam bo čez nekaj let žal, vendar želimo si novih dogodivščin! To

Odgovori