Oglasi:

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: gepard

Brez avatarja
gepard je odsoten
gepard
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jan 06, 2013 12:38 am

Pozdravljeni vsi pavšalisti, ki tako kot jaz nestrpno čakamo ,da mine ta zima.
Zanima me, če je bil kdo pred kratkim v kampu in če se sploh kaj dogaja, kar se prenove tiče.
Aja pa eno zdravo, srečno in uspešno 2013 vsem.

Odgovor Napisal/-a: sspbklem

Brez avatarja
sspbklem je odsoten
sspbklem
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jan 06, 2013 6:07 am

Tudi mi nestrpno čakamo toplejše dni. Imam samo informacijo, da dobimo pogodbe o pavšalu v februarju in da poteka prenova po planu. Kaj to pomeni ne vem? Vse dobro v letu 2013.

Odgovor Napisal/-a: medo64

Brez avatarja
medo64 je odsoten
medo64
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jan 06, 2013 7:04 pm

 Prvo, Srečno pa zdravo  vsem skupaj.
Po kampu sem se sprehodil pred tednom dni in v kampu je bilo kar nekaj ljudi ki so pridno  grabili listje in poležavali na sončku.  Delavcev  kampa nisem videl, je pač bila nedelja med prazniki. Glede paušala ni na prijavnici nikakršnih informacij, ravno tako ne o morebitnih prostih mestih v kampu.  Izpraznjeno in podrto je vse - točno tako kot plan predvideva. Zgradili so prvo škarpo ob morju in v grobem poštemali teren. Padel je tudi sanitarni blok ob Ribarju (škoda , je prišel prav..). Drugače bo pa v pavšalnem delu ki je ostal gužva; me prav zanima kako se bo narod zmenil glede parkiranja, saj so prikolice dobesedno ena na drugi...

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jan 06, 2013 7:11 pm

Srečno in zdravo vsem prav tako iz moje strani.
@medo64 kakšne slike bi bile dobrodošle :)
Sam čakam na termin kdaj bo dostavljena mobilna hiška. Prav tako še vedno čakam na pogodbo za pavšal. Naj bi bile do konca meseca.
Imam namen v kratkem obiskati kamp tako da slike sledijo.
zdrifko2013-01-06 20:11:22

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Jan 22, 2013 2:37 pm

evo tukaj so fotke iz kampa Njivice..se kar dogaja:
http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=759

Odgovor Napisal/-a: medo64

Brez avatarja
medo64 je odsoten
medo64
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Feb 25, 2013 2:21 pm

Pozdravljeni, danes smo prejeli paušalno pogodbo iz strani uprave kampa. Cena za III. cono znaša 17.120,00 kun kar se mi zdi sprejemljivo glede na porast stroškov in vlaganja v kamp. Upam, da se ne bo ponovila lanskoletna izkušnja ko smo pol sezone preživeli med stroji in prahom. ( vem da je pač za obnovo potreben čas, vendar se take stvari dela ko ni gostov )
Malo me čudi le to da je rok za  pridobitev 5% popusta  25.2. 2013, se pravi dan ko smo pogodbo prejeli.
Zanima me kdaj ste pogodbe prejeli ostali ?
kaj se dogaja na Njivicah - Aliso res vdrte skoraj vse prikolice, ( ko sem bil nazadnje v kampu je bilo vse OK.)..

lp

Ali ima kdo kako kontaktno številko da vidim ali se da rok za 5% popust podaljšati  vsaj za 10 dni in plačati  vse v gotovini drugi vikend 9.3...... prej namreč delam
lp

Odgovor Napisal/-a: rdeča

Brez avatarja
rdeča je odsoten
rdeča
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Feb 25, 2013 6:27 pm

spoštovani:)
tudi jaz sem dobila danes 25,2,2013 papirje in cenik za kamp njivice,se ustrašila in klicala na tel.št. kontakt.....
Nekdo se je oglasil in razložil da imamo čas za plačilo pavšala z 5%popustom do 1,3,2013.Ja bili smo dol pred enim tednom v kampu se naveliko dela...Glede ulomov v prikolice je pa res da je v skoraj vsako drugo bilo ulomljeno,ko sem sla na sprehod z otroci sem bila pozorna na vhode v baldahin in je veliko jih bilo na pol odprtih,tk da...Na neki prikolici pa je celo list gor :Ne vlamljaj,čaka te presenečenje(seveda v hrvaškem jeziku)
.Mi smo v kampu njivice poušalisti prvo leto imeli pa smo prej prikolico isto na Krku v kampu Pila(punat) tam smo jo imeli 2leti prej pa sta jo imela stric pa teta in da bi kdo vljamljal v prikolice nisem nikoli slišala...
lp

Odgovor Napisal/-a: rdeča

Brez avatarja
rdeča je odsoten
rdeča
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Feb 25, 2013 6:29 pm

kontakt je pa 098 297855,051 847 801
lp

Odgovor Napisal/-a: medo64

Brez avatarja
medo64 je odsoten
medo64
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Feb 26, 2013 6:45 am

hvala za info. lp


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Feb 26, 2013 8:35 am

Da ne boste vsi klicali na recepcijo kampa - uradno potrdilo, da lahko plačate do 1.3. s 5% popustom

Situacija nam ide ovako. Nažalost jedan dio ugovora nije „napustio“ Krk na vrijeme. Svi koji su primili ugovore 25.02. mogu ostvariti popuste na paušal do 01.03.

Kamp Njivice

avtokampi.si2013-02-26 09:42:08

Odgovori