Oglasi:

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: ahac

Brez avatarja
ahac je odsoten
ahac
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 17, 2012 9:02 pm

Hvala za odgovor. Bo najbrž držalo glede kampa Selce in popusta.
Ali je nekdo,ki bo imel hišico v delu kampa, ki ga bodo letos
pozimi uredili, že podpisal pogodbo za nabavo hišice Adria. Ali se
pogodbo podpiše z Finvest Corp? Ali se podpiše tudi pogodbo s katero
Kamp zagotavlja št. parcele in medsebojne obveze za večletni najem ?
To da ti ne zagotavljajo kriterija za določanje pavšala za naprej že
vem.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 18, 2012 5:57 am

Jaz sem podpisal za enkrat kupoprodajno pogodbo, za parcelo, ki je za recepcijo. V tej pogodbi je samo definirano kaj se kupuje in kam se pripelje ter kdaj se plača :). V pogodbi za pavšal naj bi bil definiran 12 letni najem parcele, vsaj tako je bilo rečeno. Višina pavšala pa se določa vsako leto.
Dokler ne bodo zvezdice zrasle se pavšal kaj veliko ne bo dražil, če pa pridejo nekoč do 4 zvezdic potem pa lahko pričakujemo pavšala krepko nad 3k €.

Odgovor Napisal/-a: sspbklem

Brez avatarja
sspbklem je odsoten
sspbklem
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 18, 2012 6:35 am

Imam sklenjeno kupoprodajno pogodbo za nakupu mobilne hišice, ki se bo postavila na parceli v novem delu, ki se bo urejal pozimi. Pogodbo sem sklenil s podjetjem Agrocetin d.o.o. Trnovi, ki je v lasti lastnika kampa g. Filipoviča. Pogodba torej ni podpisana s Kampom, niti s Finvest Corp. Plačal sem 50 % kupnine na račun podjetja Agrocetin. Bistvena sestavina pogodbe je vrednost in plačilo. Številko parcele mi zagotavlja kamp s potrdilom, ki ga je podpisal g. Tudorović. Pogodbe o najemu parcele in sklenitvi pavšala še nisem dobil, ker pravijo, da še nimajo urejene klasifikacije parcelnih številk. Grem pa za krompirjeve počitnice dol pogledat, kakšna je situacija.
Tudi mene zanimajo vaše izkušnje, ker vseeno gre za lepo investicijo, računam 40.000 eur. Če malo pogledate po spletu, boste ugotovili, da je lastnik v težavah in tudi sam mislim, da bo kamp prej ko slej prodan. Za pogodbe, ki bodo sklenjene s Kampom nimam bojazni, se prenesejo na novega lastnika in s pravnega vidika ni težav.

Odgovor Napisal/-a: ahac

Brez avatarja
ahac je odsoten
ahac
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 18, 2012 7:49 am

Hvala za vse informacije.Na spletu sem ugotovil, da Agrocetin proizvaja
jabolka.Ali si pred vplačilom 50% kupnine imel kaj pomislekov glede
dobave hišice? Jaz se nekoliko bojim, glede na, kot navajaš,finančne
probleme lastnika, da gre kaj narobe.Mislim, da bi bila večja sigurnost, da bi šel nakup preko generalnega uvoznika Adrie za Hrvaško ali Kampa.
Kot sem slišal, obstaja načrt novih parcel, na katerem so parcele
oštevilčene. Prav gotovo pa bi bilo dobro podpisati pogodbo o najemu
parcele z Kampom še preden pride do morebitne spremembe lastništva.

Odgovor Napisal/-a: sspbklem

Brez avatarja
sspbklem je odsoten
sspbklem
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 18, 2012 8:12 am

Res, Agrocetin proizvaja jabolka in je v lasti g. Filipovića. Imel sem dvome, vendar druge opcije ni bilo. Sem pa v stiku z Adrio, naročilo je predano, proizvodnja je že v teku. Je pa g. Tudorović zaupanja vredna oseba, glede na izkušnje v preteklosti. Podjetje g. Tudorovića Effectus je tudi generalni uvoznik Adrie za Hrvaško. V zvezi z lastništvom poglejte http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/hoteli-njivice-u-potrazi-za-strateskim-partnerom/ Vsekakor si bom prizadeval skleniti pogodbo o najemu parcele s kampom do konca leta. Nove parcele so res oštevilčene, vendar še ni narejena nova klasifikacija v skladu z evropskimi standardi. Sem optimističen.

Odgovor Napisal/-a: ahac

Brez avatarja
ahac je odsoten
ahac
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 18, 2012 8:35 am

Lepo da si v teh časih tako optimističen!Ali si bil v kampu že prej,
kot paušalist. Jaz sem bolj nov, so mi pa nekateri stari paušalisti in
lastniki hišic dejali, da nimajo najboljših izkušenj z direktorjem.
Strinjam pa se z tabo, da smo pred dejstvom vzemi ali pusti.
Za katero hišico si se odločil ?

Odgovor Napisal/-a: sspbklem

Brez avatarja
sspbklem je odsoten
sspbklem
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 18, 2012 8:44 am

Imam pozitivne izkušnje iz preteklosti in nisem nov. Situacija glede pogodbe je "vzemi ali pusti". Mi imamo z direktorjem, ki je nadomestil lastnikovega sina v avgustu, samo pozitivne izkušnje. Čakamo pa hiško Adria Roma.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Okt 18, 2012 11:14 am

Prav tako lahko potrdim dobre izkušnje z direktorjem. Še vedno pa čakam na pogodbo za pavšalu. Naj bi jo dobil v roku 1 tedna.

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: To Okt 23, 2012 6:48 pm

Vikend smo preživeli v kampu Njivice.
Pavšalisti  pospešeno pospravljajo svoje parcele. Nekateri puščajo za seboj pravo smetišče, spet drugi zgledno pospravijo. kar nekaj se jih je selilo v zgornji del kampa, seveda z veliko slabe volje, kar je nekako tudi razumeti. Tudi jaz ne bi bil zadovoljen če bi se iz parcele pri morju moral umakniti 300m višje.
Delavci po kampu že pospravljajo za nekaterimi pavšalisti, tako da se bo akcija novih parcel kmalu lahko pričela.
In slika mirne plaže :)


zdrifko2012-10-23 20:48:41

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice na Krku - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Okt 24, 2012 6:03 am

Ljubi bog - sem pogledala malo slike..., ja kje so bili lastniki ves ta čas? Pa naj me ne napadejo vsi tamkajšnji pavšalisti,... ampak to je bilo pa preveč kako so imeli vse narejeno in kot da na domačem vrtu gradijo in je njihovo. Jaz vrjamem, da pavšalisti nosijo/mo veliko denarja k njim, ampak saj pišejo v dogovoru o pavšalu tudi naše pravice in dolžnosti....
Sicer sočostvujem z vsemi, ki jim je izginil pogled z morja , in so šli malo dalje v kamp, in upam da jim je to šola, da tam pa spet ni vse njihovo...
Navijam za vse čiste in lepo urejene kampe....

Odgovori
cron