Oglasi:

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: ER5

Brez avatarja
ER5 je odsoten
ER5
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Mar 05, 2015 12:57 pm

ok pogodba že, kaj pa zapisnik iz priloge, je bianco in požigosan ter podpisan s strani kampa.Po mojih info naj bi ga dobili vsi pavšalisti, ali to pomeni da moramo osebno na pregled parcel, ali samo izpolniti in podpisati ter vrniti upšravi kampa ali kako si ostali to razlagate.Meni osebno zelo nejasno posredovano in napisano.Se komu kaj več svita okoli tega?

Odgovor Napisal/-a: darkop

Brez avatarja
darkop je odsoten
darkop
Prispevki: 110
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Mar 06, 2015 7:25 am

opaaaa, sedaj ko vidim te fotogafije mi gre na bruh. Ker sem sam pavšalist na Lošinju pa moram povedat , da imamo sicer nekaj ne ravno po njihovih pravilih AMPAK TAK CIGANAJ to pa ne, in mislim da imajo hrvati prekleto prav, da vas malo v red spravijo. Nekdo je že tu gor napisal pa pismo saj si tu samo gost in turist pa zakaj za vraga vse te silne stroške si delat in sam sebe jezit če pa dobro vemo da to nikoli ne bo naše razen tisto kar lahko odpeljemo . Malo treba iti v druge kampa pa se vidi kako imajo tam vse zloženo in pospravljeno za čez zimo. Pa še to moje mišlenje, sicer pa Hrvatom treba samo plačat za pavšal in ne hodit dol, ker morajo nato še delat. pa mirno kri vam želim.


Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 09, 2015 5:30 am

A je bil morda kdo doli sedaj po tem vetru, kateri je pihal prejšnji teden? Baje je kar fajn razdejanje v kampu, kolikor sem slišal od drugih. 

Odgovor Napisal/-a: nma

Brez avatarja
nma je odsoten
nma
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 09, 2015 9:30 am

Baje da je kot po cunamiju. Verjetno stanje dodatno poslabša dejstvo, da se sploh še niso dotaknili stvari, ki so ostale po podiranju nadstreškov, odstranjevanju betonskih plošč in ostalega; za vse te stvari je bilo rečeno, da jih bo pospravil kamp. Kamp se odpre čez en mesec, glede na trenutno stanje pa dvomim, da jim bo uspelo vse urediti.
Žalostno, da lahko pošljejo "položnico", o uničenih stvareh pa ljudi nikoli ne obvestijo.
P.S. Kdo ve kaj o blokiranih računih ipd.? Videla sem, da je bilo celo govora o stečaju... Boste plačali pavšal?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 09, 2015 10:35 am

  iz kampa Njivice danes sporočajo takole:

U kampu štete skoro niti nema. Jedno oboreno stablo na samoj plaži, letjelo je suhih grana, nekoliko predšatora  i ograda koje gosti nisu postavili kako treba i samim time su odletjeli. Sve ostalo je ok i nije bilo problema. Javili smo gostima kojima je uočena veća šteta.

avtokampi.si2015-03-09 11:36:14

Odgovor Napisal/-a: jessi

Brez avatarja
jessi je odsoten
jessi
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: So Mar 21, 2015 3:24 pm

Ima že kdo morda informaicije kako je sedaj s temi zapisnikii,ki so priloženi pogodbi. Je ze bil kdo na ogledu z lukom in ga podpisal. Kdaj so možni ogledi čez teden ali tudi vikend? Do katerega datuma je potrebno urediti pregled. Hvala. Lp.

Odgovor Napisal/-a: Gogec

Brez avatarja
Gogec je odsoten
Gogec
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: So Mar 21, 2015 7:34 pm

Po prejšnjem dogovoru z Lukom se prijavite na recepciji in počakate na parceli, da pride Luka pregledat, če je vse po predpisih, nakar skupaj podpišete zapisnik in ugovor za l. 2015. 

Odgovor Napisal/-a: obmat

Brez avatarja
obmat je odsoten
obmat
Prispevki: 72
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Mar 22, 2015 5:43 pm

Tako je, tudi naši kolegi so bili včeraj v kampu in vse pripravili tako kot bi naj bilo, Lukeja ni bilo in je prišla ena ženska, pogledali so stanje na parceli in podpisali papirje, da je sedaj vse urejeno. Datuma pa ne bi vedel, najverjetneje do začetka sezone ali še malo prej.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: So Apr 04, 2015 7:14 pm

evo dve fotki kako poteka urejanje parcel v delu kampa Njivice pod glavno cesto..nove škarpe so že narejene, sledi seveda izravnava terana ..upamo samo, da bo vreme v aprilu in maju dovolj lepo, da zadevo kmalu zaključijo




avtokampi.si2015-04-04 21:15:27

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Apr 13, 2015 12:42 pm

Kaj vse bo letos novega v kampu Njivice - 124 novih velikih parcel (100 do 140 m2) , ki bodo opremljene z elektriko, vodo in odtokom. Nov sanitarni objekt št.2. . Nova info točka, kjer bo možno najeti kolo,skuter, kupiti vstopnice za festivale na otoku in v Reki ter Opatiji, rezervirati izlet ipd. Rok zaključka del 15.6.

Odgovori