Oglasi:

Letni pavšal v Istri in na Krku

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: To Avg 16, 2011 12:43 pm

Na našem facebooku http://www.facebook.com/avtokampi.si smo objavili nekaj slik iz kampa Njivice in na koncu albuma je tudi 5 prikolic, ki se trenutno prodajajo v tem kampu. Kamp je v fazi obsežne prenove - letos so uredili okoli 25 novih parcel in postavili 33 mobilnih hišic. Drugo leto sledijo nove parcele in ureditev plaže. Se bo pa pavšal tudi podražil - zaenkrat cena še ni znana, govori se okoli 2.500 - 2.700 eur.



Odgovor Napisal/-a: lippylipe

Brez avatarja
lippylipe je odsoten
lippylipe
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: Sr Avg 17, 2011 12:44 pm

Hvala ta informacija mi zelo pomaga, namreč jutri se odpravljam malo na ogled po kampih.

Odgovor Napisal/-a: Žabar

Brez avatarja
Žabar je odsoten
Žabar
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: To Avg 23, 2011 7:24 pm

Pozdravljeni.
Imam že 3 leto prikolico na paušalu v autokampu Puntižela in sem zadnje leto izredno nezadovoljen, pa bi rad
zamenjal kamp. Če ima kdo izkušnje kako je v Balah??
Predvsem iščem kamp v senci in da je ponoči MIR!!!! V Puntiželi je letos res noro, tako da vam odsvetujem dopust,
kaj šele paušal. Ponoči ne boste spali nič. Muzika iz vseh strani in to celo do 6-ih zjutraj. Plaže polne domačinov,
ker je kamp čisto odprte narave, gužve na wc-jih in tuših. Lokali v kampu in bližnji okolici rastejo kot gobe po dežju.
Že drugo leto je v kampu Outlook Festival, letos pričakujejo 12-14000 gostov, predvsem iz Anglije. In potem vsi domačini mislijo da bodo čez noč obogateli na zadetih Angležih, če jim bodo prodajal pivo, cigarete in ostale
''pripomočke''. Skratka stran od Puntižele.ConfusedConfused
LP

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: Sr Avg 24, 2011 9:40 am

ja se osobno nadam da će u njivicama paušal izbaciti na stranu kampa i odozada, a najljepši dijelovi kampa da će se otvoriti kampistima prolaznicima i namjernicima...
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: Sončnica

Brez avatarja
Sončnica je odsoten
Sončnica
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: Sr Avg 24, 2011 12:10 pm

Zasledila sem veliko oglasov o prodaji prikolic v Njivicah. Ali samo zaradi višje cene pavšala ali je narobe kaj drugega???lp

Odgovor Napisal/-a: MiMar

Brez avatarja
MiMar je odsoten
MiMar
Prispevki: 55
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: Pe Avg 26, 2011 9:10 pm

[QUOTE=Statler]ja se osobno nadam da će u njivicama paušal izbaciti na stranu kampa i odozada, a najljepši dijelovi kampa da će se otvoriti kampistima prolaznicima i namjernicima...[/QUOTE]
Jaz si to želim za vse kampe... Wink

Odgovor Napisal/-a: prenovitelj

Brez avatarja
prenovitelj je odsoten
prenovitelj
Prispevki: 46
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: Sr Avg 31, 2011 10:18 am

Sam sem lani po netu ogledoval Puntiželo, samo če je res tako, da ponoči ne moreš spat, potem me ta opcija nekako ne zanima več. Je pa pač tako, da upravitelji nekaterih kampov pač dajejo prednost mladim, ki želijo žurirat celo noč. To je na žalost kar problem. 

Odgovor Napisal/-a: Žabar

Brez avatarja
Žabar je odsoten
Žabar
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: Sr Avg 31, 2011 11:23 am

Kamp je drugače OK. Lega je super, borovci nudijo senco, plaža je tudi dobra, vendar pa so druge stvari, ki bodejo v oči. Sanitarije so po večini res potrebne prenove. Obljubljajo da naj bi se lotili tega projekta drugo leto še pred sezono. Osebje se premalo angažira, da bi kakšen problem uredili. Stalno poslušaš ene in iste stvari v smislu
''Mi nič ne moremo''. Tudi probajo ne, da bi lahko rekli smo probali vendar se je tukaj ustavilo. Potem pa je še tukaj
nočni mir oz. nemir. Izven kampa je zraslo kar nekaj lokalov in ponoči navijajo glasbo do ranega jutra. In se spet vrnemo na osebje kampa in njihov znani ''Mi nič ne moremo'', ko je polovico kampa norelo na recepciji naj že nekaj
ukrenejo, ker se ponoči ne da spati. Sicer naj bi na predelu kjer stojijo lokalčki oz. barake, začeli graditi ogromen
hotelski kompleks in jih potem ne bo več, vendar se še ne ve kdaj točno.
Škoda tako lepega kampa, da ga vodijo nesposobni ljudje!!!! Thumbs Down

Odgovor Napisal/-a: prenovitelj

Brez avatarja
prenovitelj je odsoten
prenovitelj
Prispevki: 46
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: Sr Avg 31, 2011 12:29 pm

Ja, saj bodo sami videli, ko jim bo začel folk ven uhajat in bo manj penez v njihovih žepih. Potem pa ne bo več izgovorov "Mi nič ne moremo". Samo za denarnico jih je treba prijeti, pa bodo takoj drugače plesali. ;)

Mimogede, morda kdo ve, kaj se dogaja s Pomerjem? Tam so menda lani sredi poletja kamp zaprli. Je zdaj kaj drugače? Je kakšen nov lastnik?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Letni pavšal v Istri in na Krku

Objavljeno: Sr Avg 31, 2011 12:58 pm

Pomer je letos prevzela Arenaturist, smo bili tam in naredili nekaj slik - sicer ni nič posebej novega je pa drugače kar lep kamp, z veliko sence in vse parcele imajo 100 metrov do plaže. Sanitarije je nujno potrebno prenovit, vse ostalo pa je kr OK.
http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=192

Odgovori