Oglasi:

Kamp Kovačine (cres)

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: no9

Brez avatarja
no9 je odsoten
no9
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Kovačine (cres)

Objavljeno: Po Maj 19, 2014 1:42 pm

Pozdravljeni,
Prosil bi nekoga, ki dobro pozna kemp, če mi lahko na kratko opiše karakteristike barvnih razdelitev parcel.
Iščem parcelo v senci za večji družinski šotor pa nevem sploh kaj naj gledam.
Na dopust bi šli v koncu junija, pa me zanima kako je kemp zaseden v tem terminu...
Hvala !!

Odgovor Napisal/-a: jazzy

Brez avatarja
jazzy je odsoten
jazzy
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Kovačine (cres)

Objavljeno: Sr Maj 21, 2014 9:45 am

tudi mene to  zanimaSmile

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kovačine (cres)

Objavljeno: Sr Maj 21, 2014 1:01 pm

smo gledali njihovo barvno lestvico..res se je težko znajti iz tistega zemljevida...bo precej boljši tale iz google maps..tukaj je videti, da je največ sence na tako imenovanem oranžnem in svetlozelenem delu kampa



Odgovor Napisal/-a: žele

Brez avatarja
žele je odsoten
žele
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kovačine (cres)

Objavljeno: Sr Maj 21, 2014 2:52 pm

V kampu sem bival že večkrat,saj je za moje pojme eden najboljših kampov na Hrvaškem.Kar se pa tiče parcel je senca res v oranžnem in pa zelenem pasu in pa nekaj sence v fkk delu.Ampak...zelo težko je v tem delu dobit parcelo,ker so ali na njej pavšalisti, v veliki večini pa so parcele že vnaprej rezervirane,tako da na parcelah stojijo table z datumi od kdaj do kdaj je rezervirano.Če imaš srečo,da se tvoj datum poklopi,da ni na parceli še nobenega,lahko izkoristiš to parcelo,vendar se moraš pred tem datumom odstraniti.Drugače je pa ogromno praznega prostora tam kjer rastejo manjša drevesa ozr. oljke,pa se da kaj pametnega najti,pa še mir imaš.Odsvetujem pa ti spodnji del kampa,ker je nabit do konca.V delu proti recepciji pa konstantno piha veter.
Želim ti prijetno kampiranje

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Kovačine (cres)

Objavljeno: Sr Maj 21, 2014 3:20 pm

Drži, ampak konec junija bo dobil dobro parcelo v senci.  V glavni sezoni pa moraš rezervirat, ali imet presneto veliko sreče, da se ti kakšna sprosti ob prihodu.

Še v vednost -  junija se v kampu in mestu bolj malo dogaja, če vam je to pomembno in tudi voda večinoma ni prav topla.
alamar2014-05-21 17:23:04

Odgovor Napisal/-a: no9

Brez avatarja
no9 je odsoten
no9
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Kovačine (cres)

Objavljeno: Po Maj 26, 2014 10:08 am

Hvala za info. Sem rezerviral parcelo v oranžni coni v juliju. Na njihovi booking aplikaciji sicer ni bilo nič na voljo, vendar sem preko maila uspel dobiti parcelo v željeni coni v juliju. Upam, da bo dopust OK :)

Odgovor Napisal/-a: no9

Brez avatarja
no9 je odsoten
no9
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Kovačine (cres)

Objavljeno: Sr Jun 11, 2014 6:30 am

Še to bi vprašal... ali je v kempu minigolf? Sam sem namreč ljubitelj minigolfa, sprašujem pa za to, ker sem nekje zasledil da je oddaljen od 200-500m. A je v kempu ali ni? lp

Odgovor Napisal/-a: simmbo

Brez avatarja
simmbo je odsoten
simmbo
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Kovačine (cres)

Objavljeno: Če Jun 12, 2014 9:11 am

minigolf je napoti iz kampa proti mestu ob obali cca 5 minut peš pod hotelom.
kamp je pa zakon.

Odgovori
cron