Oglasi:

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: Sr Mar 20, 2013 12:45 pm

Živjo,
no kateri izmed dveh kampov priporočate? Konec junija, šotor, senca.
Urejene pešpoti oz. možnost rekreiranja?

Hvala vsem

Odgovor Napisal/-a: jagoda20

Brez avatarja
jagoda20 je odsoten
jagoda20
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: Sr Mar 20, 2013 9:13 pm

Čao,

mi hodimo v kamp Kovačine. Tam nam je všeč, ker je kamp v bližini mesta Cres (cca. 15 min hoje), kamor se radi odpravimo zvečer. Potem kamp nam je všeč zaradi urejenih sanitarij, prodnate plaže, čistega morja in nočnega miru. V kampu sicer ni veliko sence; del kampa je pod borovci in če nimaš predhodne rezervacije moraš imeti veliko srečo, da dobiš prosto parcelo v glavni sezoni, del kampa pa je pod oljkami, in je posledično tudi bolj sončen. Drugače so pa parcele velike. Nam je tam všeč in se radi vračamo v Kovačine :)
V kampu Slatina sicer nismo kampirali, smo pa tja šli malo "pofirbcat". Kamp je urejen v terasah, dokaj senčen, plaža je prodnata, sanitarije čiste - kar smo utegnili videti.
Drugače je pa Cres lep otok za kolesarjenje, mi vedno vzamemo s seboj kolesa in raziskujemo otok. :)

Lep pozdrav! :))

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: Če Mar 21, 2013 12:47 pm

Pozdravljeni !

Kopiram vprašanje, ki sem ga sicer že zastavila v drugi temi, še sem.

S fantom že razmišljava o prvomajskem potepanju in ena od idej je tudi odkrivanje Cresa in Lošinja.
In sedaj malo brskam za mobilnimi hiškami, ker predvidevam, da bo takrat za šotor še malo premrzlo (ali ne?), hotel pa odpade, pravi fant :-)
Cenovno ugodne so mobilne hiške v kampu Slatina. In kot berem je kamp OK. Zanima pa me kako je s kakšnimi kolesarskimi potmi tam v okolici ? Pa pešpoti ?

Že vnaprej hvala za vaše odgovore.
Lep pozdrav.

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 5:32 am

Živjo Petrusha,

glede Cresa ne vem, ker ga ne poznam. Na Lošinju sem pa že bila in lahko samo rečem... uaaauuuu. Meni osebno je zelo lepo tam. Imaš ogromno poti za kolesarjenje, tek, sprehode - v bistvu je kar fajn imet kolesa, ker v hitrejšem času vidiš več. In Lošinj res priporočam.
Če bosta pa v Slatini pa verjetno ne bosta hodila na Lošinj, bosta bolj tam odkrivala...
Ja pa cena hišic je takrat res ugodna; škoda, ker se potem cene dvignejo v nebo
Jaz si pa letos želim na Cres, tam še nisem nikoli bila.
Glede na to, da gresta pred nami, pa poročaj potem, kako je bilo

Pozdravček vsem.

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: Pe Mar 22, 2013 5:39 am

Najlepša hvala Jagoda !! :)
V bistvu imajo Kovačine malo prednosti, ker je krajša pot do tam. Namreč, sita sem avta in vožnje in zato iščem kaj finega in da je blizu. Ker pa vem, da je obala v Istri bolj tako tako, se pa vseeno raje peljemo malo dlje pa da je potem tam lepo.    amarnat2013-03-22 06:40:23

Odgovor Napisal/-a: jagoda20

Brez avatarja
jagoda20 je odsoten
jagoda20
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: So Mar 23, 2013 12:30 am

Amarnat: Ni problema! :) Tudi sama sem mnenja, da se raje odpravim v Kvarner (oz. kar na Cres) kot pa v Istro. Edini minus je sicer trajekt (če se odpraviš samo za podaljšan vikend), ampak ko zagledaš te lepe plaže, čisto morje in vonj po borovncih ni niti cena trajekta več pomembna. :))
Drugače pa če se boste odpravili v Kovačine, pošljite kakšen mail direktno v kamp glede parcel in kako je z zasedenostjo konec junija. Mi smo lani imeli kar probleme da smo dobili meseca maja prosto parcelo v senci za rezervacijo za dopust v začetku avgusta. So pa na recepciji zelo prijazni in ustrežljivi.

Lp :)

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: So Mar 23, 2013 12:18 pm

Jagoda, super si.
A pa vi imate šotor ali kako? Poznaš mogoče koga, ki tam oddaja prikolico? V Čikatu ni težko najti prikolice za najem, v Kovačinah pa res še nisem zasledila, da bi jo kdo oddajal.

Hvala in lep pozdravček ( :

Odgovor Napisal/-a: jagoda20

Brez avatarja
jagoda20 je odsoten
jagoda20
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: So Mar 23, 2013 1:09 pm

Hehehe :))
Ja, mi imamo šotor. Je pa velika želja prikolica, nekoč :). Ne, na žalost ne poznam nobenega, ki bi tam oddajal prikolico in tudi oglasa nisem nikjer zasledila.
Meni je tako všeč v Kovačinah, da ko se odpravimo v bilokakšen drug kamp, vse primerjam s Kovačinami, od wc-jev, do osebja na recepciji, plaža.. vse. Če rabiš kakšno sliko kampa, parcel itd. pa sporoči.

Lp :)

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: So Mar 23, 2013 2:25 pm

:))

Poznam to primerjanje :). In nič se ne more kosati s tistim, kar ti je res všeč.
Bom do junija spremljala, če kje zasledim, da kdo oddaja prikolico; . večji drugače bom pa tudi jaz kupla nov oz. večji šotor. Kaj misliš, bi bilo dobro rezervirat parcelo v senci ali naj junija še ne bi bil problem s tem??
Za slikice te pa nočem obremenjevat :). Saj jih je na netu veliko.
(: čao

Odgovor Napisal/-a: jagoda20

Brez avatarja
jagoda20 je odsoten
jagoda20
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kateri kamp: Slatina ali Kovačine?

Objavljeno: So Mar 23, 2013 3:17 pm

Ja, res je tako! :)
Joj, ne vem kaj ti rečt, mi junija nismo bli nikoli dol. Sicer rezervacijo se plača, ampak meni je to ok, ker vsaj veš da te ob prihodu v kamp čaka prazna parcela. Drugače pa so same sitnosti in slaba volja, preden dobiš prazno parcelo ki ustreza tvojim željam.
Drugače, če imate možnost, se zapeljite med prvomajskimi prazniki do Cresa, malo na "dopust" in da vidite kamp. Ali pa piši mail na recepcijo kako je z zasedenostjo junija.

Pozdrav iz Primorske :)


Odgovori
cron