Oglasi:

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: aleksl2

Brez avatarja
aleksl2 je odsoten
aleksl2
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 14, 2013 9:08 am

Ta bazen je bila zelo dobra zamisel,sem trenutno v avtokampu Mareda in sem se tudi namočil v bazenu,avto kamp je poskrbel da se lahko namakaš ali pa plavaš v morju, tudi starši z malimi otroci so pridobili pri tem bazenu ker se voda giblje od 30 cm pa do 1,3 metre.
Kamp moram pohvaliti glede čistoče WC in ostalega, ljudje so prijazni tako da nobene žal besede ne morem povedati za avtokamp Mareda .Tudi drugo leto bom še šel kampirat v ta kamp.
aleksl22013-07-14 11:15:54

Odgovor Napisal/-a: SZTRM

Brez avatarja
SZTRM je odsoten
SZTRM
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jul 15, 2013 7:13 am

Pozdravljen aleksl2,
kakšna je pa zasedenost campa Mareda? Se je morje že kaj segrelo, saj so še nedavno javljali, da je temperatura morja okoli 20 stopinj celzija.

Morda bi se v četrtek 18.07. odpravili do Marede, če le ni camp prav prenapolnjen.
Za odgovor se že vnaprej zahvaljujem.
Lp

Odgovor Napisal/-a: aleksl2

Brez avatarja
aleksl2 je odsoten
aleksl2
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Jul 15, 2013 6:26 pm

V kampu je še dovolj prostora ,jaz sem na žalost danes zaključil z bivanjem v kampu, in moram povedati da je kamp res zelo urejen ,morje se je malo segrelo tako da za plavati je, v bazenu pa je morska voda.

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: To Jul 23, 2013 9:32 pm

kar se Marede tice bi bilo bi bilo objektivno povedat ,da malo zavajajo ker oglasajujejo free wi-fi ker to bi tesko imenovali internet to je nekaj tko zelo zelo za silo pac nekje v kampu je nekaj signala drugje ga ni pa tud ce signal je je internet pocasen kot pred 15 leti sam raje oziroma mi drugega ne ostane kot ,da uporabljam vipnet kot sem ga ze lani
no na zalost tud tv signala po vecini ni a to ga ni tud po drugih kampih to je pac posledica digitalnega natega no na sreco se signal pojavi ob dezevnih dneh ,ki pa jih letos na sreco se ni

Odgovor Napisal/-a: agnovak

Brez avatarja
agnovak je odsoten
agnovak
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: So Jul 27, 2013 2:00 pm

Pozdravljeni, z družino gremo 1.8. kampirat. Me zanima kako je kaj v Maredi ali je še kaj prostora. Bi pa kampirali na neparceliranem delu. Kako je tam kaj z WC? Ima kdo informacije?

Lp A.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 28, 2013 7:08 am

kar se tiče interneta v kampu Mareda, Sirena in vseh ostalih...mi smo bili sedaj v kampu Straško, kjer je nekoč deloval internet z odliko...letos pa je tudi tam sam problem s tem...stvar je v temu, da ima sedaj vsak pametni telefon in da vsi želijo biti vseskozi povezani na internet...mi smo nad internetom v kampih obupali, ker za neko resno delo ne morejo zagotoviti dovolj dobre povezave oz. je število uporabnikov v juliju in avgustu preveliko.

Do sedaj smo uprabljali Simpa mobilni internet od ponudnika T-mobile, ki nam je za mesečno uporabo vzel 75 kun in za to smo dobili 2 GB prenosa podatkov. Od letos pa z veseljem koristimo Mobitelovo akcijo neomejen internet na Hrvaškem - 10 eur na mesec in imamo 20GB podatkov, ob tem pa ne rabimo nobenih dodatnih priklopov in USB dodatkov. In še če imate pametni telefon, lahko preko njega do interneta preko wifi dostopajo vsi družinski člani, ki so z vami na kampiranja...če ne boste downloadal filmov ne morete pokurit 20GB :):

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 28, 2013 9:26 am

ja to vse bo kar drzalo maja sem res ponoc celo filme na you tube lahko gledal sedaj pa vse cakas po par minut no glede nato ,da je zaston se pac niti ni za razburjat je pa narobe ze to ,da gre za nezavarovan dostop ceprav se je ravno vceraj pojavilo vec signalov pred par dnevi pa si se lahko zacel povezovat le ce si se registrral pod parcelno stevilko a smo imeli kar v vecini probleme saj je 15minutni free interval potekel hitreje kot smo se uspeli registrirat

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Ne Jul 28, 2013 9:31 am

za sotore bi se se nasel plac na neparceliranem cenejsem delu kampa za prikolico pa je ze bol tesko saj se je neparceliran del kampa obcutno zmansal zaradi postavitve mobilnih hisic se pa cudim ,da uporabniki mobilnih hisic navkljub velikemu luksuzu v njih vse eno koristijo sanitarne postaje in nam odzirajo toplo vodo ,ki jo navkljub onovljenim postajam obcasno zmanka

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Avg 01, 2013 12:21 pm

no kmalu po moji objavi tu so se v kampu Mareda pojavile nove wi-fi dostopne tocke in sedaj je bolsi signal tko ,da internet za silo kar da uporabljat zamenjali so wi-fi antene in je po novem kar 24 dostopnih tock pa se za nove uporabnike dvignili free dostopni cas za registracijo iz 15min na 30min

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Mareda Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Avg 01, 2013 12:28 pm

se pa je naredilo tudi nekaj prostora v neparceliranem delu kampa in se sedaj tud za prikolice najde kak ok plac in tud zadnje neurje smo v kampu kar dobro prenesli saj ni povzrocilo kaksne velike skode pa tudi za vreme lahko ze skoraj ugotovimo ,da je letosnje poletje eno najlepsih zadnih 10 let in tud vec

Odgovori
cron