Oglasi:

vreme na lošinju oz. cresu

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: matejs22

Brez avatarja
matejs22 je odsoten
matejs22
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

vreme na lošinju oz. cresu

Objavljeno: Po Feb 04, 2013 2:19 pm

Zelo me mika kampiranje na Cresu v kampu Kovačine oz. na Lošinju v Čikatu.
Prosim če mi lahko tisti, ki ste kampirali na teh dveh otokih v mesecu juliju in avgustu malo posredujete
svoje izkušnje z vremenom. Je veliko dežja?
Prav tako bi bil dobrodošel kakšen komentar kampov...
Hvala

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

vreme na lošinju oz. cresu

Objavljeno: Po Feb 04, 2013 8:12 pm

Glede dežja ne boste imeli težav, razen če bo letos kakšno "posebno" poletje - drugače pa vsaj od 1.7. do 20.8. skorajda ni dežja, mogoče kakšna večerna nevihta...tukaj imate lanskoletne vremenske podatke za Lošinj za julij in avgust:
http://www.accuweather.com/en/hr/mali-losinj/114491/month/114491?monyr=7/01/2012

Kar se tiče kampov, pa si preberite vse komentarje pri posameznih kampih in bodo zadeve več ali manj jasne. Napišite še v kakšen kamp si želite iti, bolj miren, senčen, blizu mesta ali ne, pa bomo lahko več pomagali.

Odgovor Napisal/-a: matejs22

Brez avatarja
matejs22 je odsoten
matejs22
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

vreme na lošinju oz. cresu

Objavljeno: Pe Feb 08, 2013 9:10 am

hvala za informacije...
glede kampa je pa tako da bi blo fajn da je blizu morja in mesta pa da je v senci in lepa plaža zaradi otroka..

Odgovor Napisal/-a: jagoda20

Brez avatarja
jagoda20 je odsoten
jagoda20
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

vreme na lošinju oz. cresu

Objavljeno: Po Mar 18, 2013 11:04 pm

Pozdravljeni!

Mi že par let kampiramo v kampu Kovačine na Cresu. Ponavadi smo tam v sredini julija, lani smo bili v začetku avgusta. Vreme je bilo vedno super, sončno, razen sem in tja kakšna plohica. Skoraj ni omembe vredno.
Drugače pa glede kampa ... sanitarije so čiste, skoraj nikoli ne zmanjka zvečer tople vode. Je pa dobro, če si prej rezervirate parcelo, ker je velika verjetnost da bodo v juliju in začetku avgusta vse parcele v senci pod borovci zasedene. Plaža je delno betonska in prodnata. Na plaži skorajda ni sence. Če greš proti naselju Stara Gavza je več sence, ampak je plaža bolj kamnita. V kampu je tudi poskrbljeno za animacijo otrok, urejeno je tudi otroško igrišče in igrišče za odbojko na mivki. V kampu je tudi trgovina, ki pa ima kar navite cene, tako da se bolj splača nakupovati v samem mestu Cres. Iz kampa do mesta je cca. 15 min hoje, dobro je če imate kolesa, ker je urejena pešpot do mesta ob morju.
Aja pa po celotnem kampu lovi wi-fi.

Lep pozdrav! :))

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

vreme na lošinju oz. cresu

Objavljeno: To Mar 19, 2013 6:33 pm

Dve leti nazaj je bil wi-fi samo ob recepciji in pri trgovini, pa še to zelo slab signal. A so sedaj res po celem kampu napeljali?
Drugače zna biti vreme na Cresu in Lošinju tudi muhasto. Sicer sem zadnja leta bil samo dvakrat, a ko smo še v YU hodili vsako leto, se spomnim, da je bilo večkrat tudi po nekaj dni zapored deževno in grdo vreme v avgustu.

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

vreme na lošinju oz. cresu

Objavljeno: To Mar 19, 2013 6:35 pm

Pozdravljeni !

Da ne odpiram nove teme, bom svoje vprašanje uvrstila kar sem.

S fantom že razmišljava o prvomajskem potepanju in ena od idej je tudi odkrivanje Cresa in Lošinja.
In sedaj malo brskam za mobilnimi hiškami, ker predvidevam, da bo takrat za šotor še malo premrzlo (ali ne?), hotel pa odpade, pravi fant :-)
Cenovno ugodne so mobilne hiške v kampu Slatina. In kot berem je kamp OK. Zanima pa me kako je s kakšnimi kolesarskimi potmi tam v okolici ? Pa pešpoti ?

Že vnaprej hvala za vaše odgovore.
Lep pozdrav.

Odgovor Napisal/-a: jagoda20

Brez avatarja
jagoda20 je odsoten
jagoda20
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

vreme na lošinju oz. cresu

Objavljeno: To Mar 19, 2013 7:29 pm

Alamar: Leta nazaj delal wi-fi samo pri recepciji in pri baru na plaži. Predlani pa nam je zelo švoh lovil signal na parceli (smo samo enkrat probali). Lani pa smo dobili na recepciji neko geslo in nam je delal internet na parceli. Nismo pa nič doplačali. Bili smo pa v oranžni coni kampa. Tako da ne bom trdila zagotovo, ampak po mojem lovi wi-fi po celotnem kampu. Če pa je komu ta podatek tako ključen, naj piše mail v kamp, bodo sigurno odgovorili. :)
Glede vremena pa mi nismo imeli slabih izkušenj. Kakšna ploha sem in tja. To je itak zelo relativno ... lani ob tem času je bila zunaj že prava pomlad, letos pa se zima kar noče posloviti.

Lep pozdrav! :)

Odgovori