Oglasi:

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: zdrifko

Brez avatarja
zdrifko je odsoten
zdrifko
Prispevki: 96
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: Po Okt 01, 2012 5:06 pm

Dobro, da nimajo po vseh kampih takega odnosa :) Jaz osebno, razen izpred 10 let nimam, slabih izkušenj s kampi na Hrvaškem, pa smo tudi imeli kar nekaj let prikolico na pavšalu.

Odgovor Napisal/-a: kamperka

Brez avatarja
kamperka je odsoten
kamperka
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: Po Okt 01, 2012 5:14 pm

Je , v Sireni je nastal problem glede odnosa zaposlenih do gostov...Ti so bili dobrodošli zadnjih 30 let, sedaj ko se je tudi z njihovo pomočjo kamp ,,postavil na noge,, pa ti isti niso več dobrodošli.Pa to še ne bi bilo najhujše.Res je grd način kako to oni izpeljejo.Brez dopisov , obvestil ...enostavno prideš na recepcijo  in šele takrat ko hočeš plačati rezervacijo izveš ..a to pa ne, vaše parcele ni več na pavšalu
.
kamperka2012-10-01 19:23:51

Odgovor Napisal/-a: kamperka

Brez avatarja
kamperka je odsoten
kamperka
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: Po Okt 01, 2012 5:16 pm

Šotorist, praznih parcel ne bo, ker jih ne bodo več ponujali.

Odgovor Napisal/-a: Iza bela

Brez avatarja
Iza bela je odsoten
Iza bela
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: Po Okt 01, 2012 7:00 pm

Katere parcele gredo ven iz pavšala. Tiste v vrsti pod WC?
Sem slišala, da ponujajo parcele v Maredi za zamenjavo. Res grdo, grdo. Mi smo sicer plačali rezervacijo, samo dejansko ne vem, če bomo še imeli pavšal, ker kot se govori naj bi se pri nas v zgornjem delu kampa zvišal na 2340€ Torej še 200€ več, ob tem da se je lani podražil za 250€, pa imamo od tega nefunkcionalen WC, ko si eden umiva roke in drugi ne more do wc on papirja, za posodo imaš štiri ali pet korit, za cunje prat pa ne vem al jih je šest ali še več.  Res tudi jaz sem razočarana, odkar je Guiliana šefica gre vse navzdol, pa nam prejšna direktorica ni bila ne vem kako fajn, sam v primerjavi s sedaj.... So mi pa odgovorili za lani, da so podražili za večje udobje in zvezdice, ma ja zaradi mobilnih hišic in tistih whirpoolov, kaj imamo mi s tem. Absolutno nič.

Odgovor Napisal/-a: Šotorist

Uporabniški avatar
Šotorist je odsoten
Šotorist
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: Po Okt 01, 2012 7:19 pm

Iza bela, od kdaj pa nove sanitarije v Sireni uporabljajo najemniki mobilnih hišic?
Kamperka, kamp Siena bo tudi v letu 2013 poln z ali brez slovenskih pavšalistov...se spomnim, da ste se pred sezono vsi pavšalisti smejali upravi kampa, ki je urejala nove parcele, ki so bile potem polne gostov.
Kaj šele da bi pavšalisti, navajeni stare FKK plaže, upoštevali nov znak, ki prepoveduje nudizem in je po novem postavljen na novem delu kampa.

V Sireni je ista zgodba kot v Njivicah, najprej same pritožbe da že 30 let niso nič naredili, potem da vse v kampu plačajo pavšalisti, potem, ko pa začnejo urejat zadeve, pa da so nesramni do Slovencev in ne vem kaj še vse.

Odgovor Napisal/-a: kamperka

Brez avatarja
kamperka je odsoten
kamperka
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: To Okt 02, 2012 9:13 am

Šotorist, resno ne sanja se ti kaj se dogaja....ne pritožujemo se samo pavšalisti , pritužujejo se tudi zaposleni... da ne govorim o gostih iz mobilnih hišic....plača luxur hišico, namestijo ga v navadno premium .  Pritužujejo se tudi zaposleni -tudi direktorica glede vodstva, organizacije, vsake dva dni se pravila spreminjajo in tudi npr. ankete katere smo dobili vsi gosti kampa romajo naravnost v smeti.Pregledajo in analizirajo samo ankete iz obeh hotelov....teega je še pa še ...pika na i je pa bila odpoved pavšala pa ne toliko to samo kot način in odnos...
 Drugače pa ti imaš svoje mnenje do katerega imaš pravico, mi pa svojega ...

Odgovor Napisal/-a: Šotorist

Uporabniški avatar
Šotorist je odsoten
Šotorist
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: To Okt 02, 2012 10:21 am

kamperka...pa saj vam pišem, da direktorica kampa ni nič kriva, če ji pa šef projektov naroči, da bo nekaj parcel naslednje leto manj...potem pa vsi pišete, da so zaposleni v kampu nesramni do Slovencev. Od kje zdaj to, prej so bili pa 25 let vsi OK in tudi nihče se ni pritoževal zaradi hrupa iz kamnoloma in umazane vode. Tudi jaz vem, da so v kampu Sirena napake, vendar so te povsod in vsakdo na njih gleda drugače. Ampak take nestrpnosti s strani slovenskih pavšalistov (in to samo tistih, ki so jim vzeli parcele) kot je pa v Sireni in Njivicah, pa še nisem videl.

Pa za vse tiste, ki pravijo, da niso vedeli katere parcele so letos problematične, dodajam ta zemljevid, ki je zunaj že kar nekaj časa:

Šotorist2012-10-02 12:22:32

Odgovor Napisal/-a: kamperka

Brez avatarja
kamperka je odsoten
kamperka
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: To Okt 02, 2012 12:46 pm

:-D ta zemljevid je delo tistih pavšalistov ki so letos izgubili parcele-oni so označili katerih parcel ni več na pavšalu...

Odgovor Napisal/-a: bizmbazm

Brez avatarja
bizmbazm je odsoten
bizmbazm
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: To Okt 02, 2012 6:59 pm

Ko prebiram te probleme pavšalistov, sem kar vesel, da hodim kampirat nižje od Zadra, kjer nimam slabih izkušen z osebjem. No pa tudi pavšalist nisem, saj sem v kampu letno okoli 20 - 25 dni, če bi bil pavšalist, bi morda bil še kakšen vikend več, vandar mi je cena nad 2000€ huda v vsakem primeru. Za ta denar še jaz kakšen teden na leto vzamem jadrnico. Se pa rajši zapeljem dlje, pa je lepo in prijazno. Poizkusite tudi vi še kakšen drug kamp (moje skromno mnenje).

Pa naslednje leto veliko užitkov na morju!

Odgovor Napisal/-a: backTOsea

Brez avatarja
backTOsea je odsoten
backTOsea
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

AC Sirena Novigrad-zakaj?

Objavljeno: Sr Okt 10, 2012 12:52 pm

Pozdravljen  " ŠOTORIST ", da citiram napisano:
"Pa za vse tiste, ki pravijo, da niso vedeli katere parcele so letos problematične, dodajam ta zemljevid, ki je zunaj že kar nekaj časa"
Nikakor se ne strinjam s tabo!!!!!!!!!! toliko za v vednost in še enkrat v pojasnilo, ker očitno nisi pozoren na napisane prejšnje objave, komentarje. Sama sem koristila parcelo več let in ta parcela je v tem območju- zemljevidu, za katerega ti trdiš, da je v javnosti že dlje. No, naj ti bo jasno samo nekaj, da smo za to, da parcele ne bomo mogli koristiti drugo leto, izvedeli 30.9.2012 in nič prej. Ni bilo nobenih zemljevidov, nobenega pisnega obvestila, temveč le ustno izročilo na licu recepcije, ko smo odhajali domov. Tako, da te prosim, da ne govoriš neumnosti, ker ne veš ravno dobro kaj se v tem kampu dogaja. Glede na vso uradnost, ki jo ta kamp poudarja in gleda na kakovost poslovanja, je to verjetno najmanj, kar bi lahko storili. Naj ti pojasnim še nekaj, da smo letos dobili nove sosede, ki so poprej imeli postavljeno prikolico malo nižje in so jim v zameno ponudili parcelo zgoraj. Ker so že leta paušalisti, niso oklevali, saj jim je verjetno v prvi vrsti in interesu preživljanje počitnic na morju, in jim verjetno prav dol visi, kje njihova prikolica stoji. Vse lepo in prav. To je bilo celih 5 oz. 6 prikolic, kateri so bili primorani izbrati novo parcelo. Zdaj pa mi prosim pojasni, kaj bodo ponudili 30-im paušalistom, ki smo letos ostali brez parcel???!!!! pojasni zdaj to, ker si že tako brihten in veš vse. Imamo pa še željo kampirati ,toliko v vednost in se strinjamo z, po tvoje " umazano vodo ", ter " hrupom iz bližnjega kamnoloma".  Ne prihajaj s takimi na dan, ker tvoje besede dobesedno nimajo smisla.

Odgovori
cron