Oglasi:

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Max

Brez avatarja
Max je odsoten
Max
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: So Nov 17, 2012 7:50 am

Hvala za odgovor okrog ceste. Ampak na tej strani piše, da je do najbližje trgovine 1000 m. Gre to za drugo trgovino ali je napaka na strani?

Odgovor Napisal/-a: Malecka

Brez avatarja
Malecka je odsoten
Malecka
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: So Nov 17, 2012 11:14 am

Kolikor vemo je okrog teh kampov samo ta trgovina (Konzum) tako da je napaka. Razen ce niso letos odprli nove ker lani je bil sam se Konzum. Krasni kampi midva se redno vracava. Dobra izbira  razen mogoce za druzine z majhnimi otroci. 

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: To Nov 20, 2012 9:02 pm

Evo odgovor direktno iz kampa Adriatic in to brez dodatnega prevoda :). Izgleda da smo podatek o 1 km dobili še od kamping združenja Hrvaške. Lani smo bili v kampu in naredili nove fotografije, šefa pa res nismo povprašali kako je s samo trgovino. Tisti Konzum se nam pa ni zdel tako daleč kakor sedaj kaže zemljevid. Smo podatek sedaj popravili na 2 km.

Pozdravljeni!
Res je, da je Maxi Konzum oddaljen od našega kampa 2km. Vendar pa vsako jutro točno ob 08.00 iz pekarne vozijo sveži kruh in pecivo in naši gostje kupijo kar potrebujejo za ta dan. V kampu je tudi restavracija in beach bar, kjer se streže tudi hrana.
V kolikor potrebujete še kak podatek smo vam na raspolaganju.
Lep pozdrav,
Vesna


Odgovor Napisal/-a: Max

Brez avatarja
Max je odsoten
Max
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: Sr Nov 21, 2012 12:16 pm

Hvala vsem za trud in odgovore.

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: To Jan 29, 2013 7:09 pm

Pozdravljeni.Letos nameravamo dopustovati na pelješcu.Najbolj sta mi všeč kampa Lupis in Denka.Zanima me če ste že kampirali v teh kampih.Ne vem za katerega bi se odločil!Važno mi je da bo parcela v senci.Torej kateri kamp je bolj senčen?Če mi ne bo všeč mi še vedno ostane Vala.lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: To Jan 29, 2013 8:02 pm

Uh ta je pa težka...oba kampa sta si dokaj podobna, v spodnjem delu ob morju imata kar nekaj sence, mogoče Lupis za spoznanje več, v gornjem delu pa sta oba kampa bolj gola. Tako da je vse odvisno od trenutne situacije in točno določene parcele, ki jo boste dobili. Ima pa Lupis vrhunske sanitarije.

Svetujem vam, da kar pokličete v kamp Lupis, šef govori slovensko, ker je nekaj let delal pri nas in tudi žena je Slovenka. Sta zelo prijazna in z veseljem vam bosta dala vse potrebne informacije:

kamp Lupis - http://www.avtokampi.si/kamp.asp?ID=335
kamp Denka - http://www.avtokampi.si/kamp.asp?ID=346
avtokampi.si2013-01-29 21:02:59

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: Sr Jan 30, 2013 6:59 pm

Pri Lupisu mi je bolj všeč senca na plaži,sanitarije.Pri Denki pa lokal za goste kampa dobrote iz  žara čeprav je na slikah vse kar precej zapečeno.Baje  v vasi dobiš dobre gojene ribe pa bomo sami pekli.Mislim da bomo šli kar v Lupis.Upam da konec junija ne bo vse zasedeno!lp

Odgovor Napisal/-a: point

Brez avatarja
point je odsoten
point
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: Po Feb 18, 2013 3:49 pm

Pozdravljeni. Letos nameravamo prvič kampirat v manjšem kampu, všeč mi je npr. Vala. Vprašanje za tiste, ki ste že bili tam; so parcele v teh manjših kampih sploh "sparcelirane" ali ti odmerijo par metrov in pomagaj si?
Imamo namreč Camp let prikolico in ko jo raztegneš pobere s tendo kar ene 7m v dolžino.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: Po Feb 18, 2013 7:42 pm

V kampu Vala in sosednjem Adriatic je za vas primernih le nekaj parcel na samem začetku kampa, kjer je še možen dostop s šotorsko prikolico. Vse ostale parcele proti morju so dostopne le peš in tako primerne samo za šotoriste. Tako vam svetujem, da si predhodno rezervirate parcelo, drugače se zna zgoditi, da boste ostali praznih rok.

Odgovor Napisal/-a: point

Brez avatarja
point je odsoten
point
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kampi na Pelješcu (okolica Orebiča)

Objavljeno: To Feb 19, 2013 10:03 am

Hvala. Mogoce veste kolko je potem do morja, glede na to, da je majhen kamp, verjetno ni vec kot pa 100-200 m. So pa zato verjetno sanitarije blize?

Odgovori