Oglasi:

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: nires

Brez avatarja
nires je odsoten
nires
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 16, 2015 10:33 am

Nevem zakaj takšna panika pa saj to ni edini kamp.Tudi cena bo za 2do 3 leta enaka kot v vseh ostalih kampih.Takšna cena kot je pa na mestu lesenih hišic je pa itak noro in mi se nebi nikoli selili tja gor.To je ja skoraj 1 km od morja Poglejte mal cenike se najde kaj ugodnega .Če bi pa kdo moral podirat ograje itd. je pa to nad cesto ne pod njo .Tam  zgleda kot da ni več kamp.drugače se pa osebju dobesedno jeb....... za nas pavšaliste

Odgovor Napisal/-a: andreja_84

Brez avatarja
andreja_84 je odsoten
andreja_84
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: To Mar 17, 2015 1:06 pm

Tudi mi smo pavsalisti v a coni.. Kaj se bo zgodilo z nami? Zakaj nas nihče ne obvesti o tem?

Odgovor Napisal/-a: marty75

Brez avatarja
marty75 je odsoten
marty75
Prispevki: 14
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: To Mar 17, 2015 7:24 pm

verjetno nimajo časa...Meni je direktor odgovoril in mi rekel da si lahko že zdaj izberemo novo parcelo v coni c. Rezervacij za drugo leto pa nimajo. Se pravi ali preseli letos ali pa morda ostaneš celo brez parcele.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 23, 2015 8:05 pm

Mi smo danes izvedeli, da bo agencija Adriatic Kampovi v kampu Pineta postavila mobilne hišice. Nimamo še točne številke koliko hišic naj bi bilo, bodo pa trije različni tipi. Zaenkrat imamo samo cenik. Je pa ta agencija postavila mobilne hišice tudi v kampu Perna in Baško Polje.

Odgovor Napisal/-a: ursus

Brez avatarja
ursus je odsoten
ursus
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: To Apr 07, 2015 10:36 am

Mi smo se včeraj vrnili iz kampa, mobilne hišice se že postavljajo. Ker smo v coni C so nam samo rekli, da moramo odstraniti ograjo (trstiko). Za nas se ostalo nič ne spremeni.
Se pa bo v coni A in B, za letos ne, do jeseni pa je potrebno prikolice odstraniti.
Nič pisno, samo ustne informacije. Pavšalisti, preverite vsak zase... In ne nasedajte prodaji prikolic ob morju, te bo potrebno do jeseni odstraniti.
Glede prostih mest za pavšaliste (cona C), eni pravijo, da je samo še nekaj prostih mest, drugi da nič več.
WC naj bi se renovirali v jeseni, kamp se pripravlja, da dobi 3*.

Odgovor Napisal/-a: štajerka

Brez avatarja
štajerka je odsoten
štajerka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: To Apr 07, 2015 10:54 am

Pozdravljeni, baje v kampu oz.v coni c ni vec parcel.v kampu so postavili 48mobilnih hisk.za drugo leto jih imajo se v planu okoli 50desno od recepcije ce gledamo proti morju.baje bo kamp dobil se 2*poleg in jeseni zacnejo z senacijo santirajev.taksne inf.smo mi dobili v kampu.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Nov 20, 2015 7:28 pm

Zadnje informacije iz kampa Pineta Fažana - v delu je prenova recepcije, tako da imamo spodaj že nekaj fotk, kar se tiče sanitarij pa se čakajo papirji. Če jih dobijo do novega leta, potem bo še možna prenova, drugače pa se bo vse skupaj zamaknilo za eno leto.





avtokampi.si2015-11-20 20:32:40

Odgovor Napisal/-a: soncek

Brez avatarja
soncek je odsoten
soncek
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: So Nov 21, 2015 2:20 pm

......najprej bodo poskrbeli za sebe, "raja", ki jim nosi denar in plača novo recepcijo pa tako ni važna.......Angry, še vedno lahko hodi na wc iz "pamtiveka".... pa nimam nič proti starim wc-jim, če bi le dosegali vsaj higienski minimum.....

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Pe Dec 18, 2015 2:16 pm

Kot smo dobili informacijo, bo edina velika novost v kampu Pineta v letu 2016 nova recepcija, vse ostalo pa pride potem v letu 2017. Imamo tudi nov cenik, malce se je podražila le cena za prikolico in avtodom, vse ostalo je enako, prav tako tdui cene pavšala - kamp Pineta Fažana http://www.avtokampi.si/kamp/2/313/Pineta-Fazana/

Odgovor Napisal/-a: poletje33

Brez avatarja
poletje33 je odsoten
poletje33
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Kamp Pineta Fažana - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Dec 28, 2015 9:34 am

...prejsnji vikend smo bili v nasem kampu....vam sporocam da je v 3 zoni nekaj prikolic vlamljenih tudi nasa tako smo zelo razocarani nad tem kampom....se drugo leto ostanemo na pavsalu..pol pa me ne vidijo vec tam.....

Odgovori