Oglasi:

Najamemo kamp prikolico

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: PorkoDio

Brez avatarja
PorkoDio je odsoten
PorkoDio
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Najamemo kamp prikolico

Objavljeno: To Maj 03, 2016 10:16 am

Pozdravljeni!

Smo štiričlanska družina, ki si želi malce spremembe in ugodno najeti poč. prikolico v prijetnem kampu, kjerkoli v Istri ali Kvarnerju.
Edini problem je termin (16.7.-23.7. ali 23.7.-30.7. ali oboje Big smile), ki pa je večinoma kar zaseden, zato vas naprošam, da nam pomagate najti kaj primernega in ugodnega za nas, saj nam razni hoteli in apartmaji ne dišijo več kaj dosti. Confused

Že vnaprej hvala za odgovore. Embarrassed

Mami Anja

Odgovor Napisal/-a: mitjabok

Brez avatarja
mitjabok je odsoten
mitjabok
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Najamemo kamp prikolico

Objavljeno: To Maj 03, 2016 11:12 am

Pozdravljeni,
jaz imam oba termina še prosta.
Sicer oddajam prikolico na način do jo sami zapeljete, ampak je očitno več povpraševanja po že stacionirani prikolici v nekem kampu. Tako se grem ta teden menit v kamp Selce in če vam odgovarja se lahko dogovorimo. Ta trenutek sprejmem tudi še kakšen predlog kateri kamp bi vam odgovarjal.
Poglejte si še moj oglas: http://www.avtokampi.si/forum/forum_posts.asp?TID=4735&PID=16398
V pričakovanju odgovora
LP Mitja
mitjabok2016-05-03 13:13:13

Odgovor Napisal/-a: PorkoDio

Brez avatarja
PorkoDio je odsoten
PorkoDio
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Najamemo kamp prikolico

Objavljeno: To Maj 03, 2016 11:53 am

Pozdravljen!

No, ja, tudi to bi se dalo. Res pa je, da nimamo ravno dosti izkušenj glede postavljanja... Ne vem, ne znam si predstavljat, kako je to v praksi. Moj mož je sicer majstor za vse, ampak bi vseeno rabila bolj točne informacije glede postavitve oz. nastanitve. Niti ne vem, če imamo kljuko... Confused
Glede kampa oz. lokacije mi je praktično vseeno, dokler je čisto in dosti zelenja. Big smile
Sem pa že večkrat slišala za Selce, da imajo zaposleni zelo neprofesionalen odnos... Shocked
...

LP,
Anja

Odgovor Napisal/-a: mitjabok

Brez avatarja
mitjabok je odsoten
mitjabok
Prispevki: 95
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Najamemo kamp prikolico

Objavljeno: To Maj 03, 2016 6:59 pm

Anja pozdravljeni,
vsekakor imam tudi v oglasu zapisano, da vam jo lahko jaz zapeljem in tudi postavim. Pa pustiva to.
Ravno zaradi vaših naštetih pomislekov, sem se odločil da postavim prikolico v kamp in jo oddajam že postavljeno v kampu. Torej sem se ravno danes dogovoril za v petek, da grem pogledat kamp Selce in Maredo v Novigradu ter seveda še katerega v Istri. Torej bo prikolica stacionirana v kampu in pripravljena na letovanje.
Z veseljem vam rezerviram vaš željeni termin v juliju. Lahko se slišiva tudi po telefonu - moja številka je
041 963 720, da dorečeva, če vas zanima.
Že sedaj vam lahko pošljem še dodatne slike prikolice, kasneje pa še iz kampa, ko bo postavljena.
Lep pozdrav
Mitja

Odgovor Napisal/-a: PorkoDio

Brez avatarja
PorkoDio je odsoten
PorkoDio
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Najamemo kamp prikolico

Objavljeno: Sr Maj 04, 2016 7:38 am

Pozdravljen!

No, super, res še najraje vidim, da je postavljeno in da ni drugih skrbi in stroškov.

Zdaj pa, ko sem ravno pri stroških, me zanima, če mogoče veste kaj točno se še plača v kampu. Torej vam se plača najem prikolice, potem je tukaj taksa in prijavnina... Ali se plača še najem parcele oz. bivanje, ne vem, kako bi temu rekla. Toliko da vsaj približno vem kakšen strošek bo za en teden. Računate 40eur/dan ---> ali to velja tudi za julijsko sezono?

Ja, bi prosila še za kakšne slikce. Lahko mi pišete tudi na moj mail anchy8@gmail.com.
Včeraj sem nekaj malega omenila tudi svojemu partnerju, da sem sploh poizvedovala (ponavadi moram imeti jaz to čez Confused). Seveda se morava še dogovoriti kaj, kje, kako,...,ker sem dobila še ene dve ponudbi. Vendar zaenkrat se najbolj nagibam k vam. Mi je težko, ker nimam dosti izkušenj s tem, rada pa bi bila zadovoljna in kolikortoliko brez skrbi. Če me razumete? Ermm
Ali vi hodite vsako leto drugam na počitnice, glede na to, da imate prikolico doma?

Do sobote imava v službi kontra turnuse in se zelo malo vidiva, ampak sigurno se bomo slišali. Kdaj vam najbolj ustreza, da se vas pokliče?
Tudi jaz vam pustim svoj direkten kontakt: 040 428 525

Zaenkrat je to to, tipkajte kar na moj mail in se slišimo.

Hvala!

Lp, Anja

Odgovori
cron