Oglasi:

Kamp Rapoča - Mali Lošinj

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: jest

Brez avatarja
jest je odsoten
jest
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Rapoča - Mali Lošinj

Objavljeno: To Mar 06, 2012 6:45 pm

Kamp Rapoča

Lepo pozdravljeni!

Imam vprašanje glede kampa Rapoča na Lošinju.
Čisto zraven kampa je ena cerkev, zanima me a ta cerkev redno in glasno zvoni- predvsem me zanima za zjutraj.

Imam 2 majhna otroka in lanski dopust v SV. Filipu in Jakovu nam je vsak dan začel zvon iz cerkve ob 6 uri. In to je zvonil kar 5 min (sem štopal). Starejša hčerka se je po 1 tednu navadla in je prespala, ta mlajši fantek pa se je obvezno zbudil in je bilo konec počitka.

Kamp nam je preko interneta zelo všeč, me pa ta cerkev skrbi.

Hvala za vaše odgovore in fajn bodite! avtokampi.si2012-03-11 20:41:58

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Rapoča - Mali Lošinj

Objavljeno: To Mar 06, 2012 8:29 pm

A tale cerkvica vas skrbi - pa tako lepa je tam ob morju. Bomo poslali mail kar v kamp in da vidimo kaj nam bodo odgovorili:


Odgovor Napisal/-a: Apolonija

Brez avatarja
Apolonija je odsoten
Apolonija
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Rapoča - Mali Lošinj

Objavljeno: Sr Mar 07, 2012 6:46 pm

Zvonijo ob nedeljah pred jutranjo mašo (ob 8h). Med tednom redkeje (za cerkvene praznike in pogrebe).
Zvonenje traja od 5 do 10 minut, včasih  s kratkimi presledki tudi več. Glasnost? Kakor za koga in odvisno od prostora v kampu.
Menim, da nedeljsko jutranje zvonenje ne sme biti vzrok, da ne bi prišli v kamp, ki vam je všeč.
Lep pozdrav!

Odgovor Napisal/-a: jest

Brez avatarja
jest je odsoten
jest
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Rapoča - Mali Lošinj

Objavljeno: Ne Mar 11, 2012 10:25 am

ga. Apolonija,

hvala za vaše informacije. Ja, vsekakor nedeljsko zvonenje ob 8. uri , pa še kakšno vmes, ni nič kritičnega, in nas ne bo odvrnilo od obiska tega kampa.

Hvala še 1x in lep pozdrav!   Jest

Odgovor Napisal/-a: anakonda

Brez avatarja
anakonda je odsoten
anakonda
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Rapoča - Mali Lošinj

Objavljeno: Sr Mar 21, 2012 12:50 pm

Mi smo bili dolga leta gosti tega kampa, lani jeseni pa smo se odločili da gremo vem. Razlog je nova parcelacija in občuten dvig cen. Sicer pa v glavni sezoni cerkev ne zvoni, prejšnja leta pa je in je bilo tudi nam moteče. Kamp je sicer super za družine, miren, nudi lep sprehod do mesteca Nerezin in Bučanja, ali pa z avtom do Malega Lošinja.

Odgovor Napisal/-a: matejgex

Brez avatarja
matejgex je odsoten
matejgex
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Rapoča - Mali Lošinj

Objavljeno: Pe Mar 23, 2012 8:25 pm

Zdravo !
Tudi mi smo bili dolga leta gosti tega kampa. Sedaj pa so res nenormalno dvignili cene. Ali veste koliko nas bo odšlo iz kampa in mogoče se bodo malo zamislili, kdo jim prinaša denar, ali pavšalisti ali občasni gostje.
Pišite še kaj

Odgovor Napisal/-a: sea-doo21

Brez avatarja
sea-doo21 je odsoten
sea-doo21
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Rapoča - Mali Lošinj

Objavljeno: To Apr 24, 2012 12:04 pm

Pozdravljeni!
Že vrsto let hodimo dol na morje in še nikoli nas ni zbudilo zvonenje iz crkvenih zvonov. Se strinjam glede cen v tem kampu, saj so jih drastično zvišali ( kar pomeni da se bo kamp "spucal") ... res škoda. Kamp je zelo lepo urejen in primeren za vse.

Odgovori