Oglasi:

Kamp Petarčica - Hvar

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: To Feb 07, 2012 7:36 pm

O tem kampu je zelo malo napisanega.Zanimajo me vaše osebne izkušnje z tem kampom.Kakšni so wc eji in tuši?Ali je voda v tem kampu in okolici pitna?Zraven kampa so apartmaji ki so v sklopu kampa.Tam imajo tudi internet kako je z internetom v kampu?Prosil bi za čim več inf.lp roman roman672012-02-07 20:38:03

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: Pe Feb 10, 2012 9:56 am

Hmm slabo kaže.To pa sigurno veste ali je voda pitna in mogoče kakšni so kaj wceji.Mi smo hodili do sedaj na Cres in smo navajeni dobre vode iz pipe.Ponavadi na morju pijemo samo vodo,sok.colo in pivo.lp

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: Pe Feb 10, 2012 10:27 am

Tole sem našel o pitni vodi na Hvaru.

7. Vodovod Omiš-Brač-Hvar-Šolta-Vis
Zahvat vode za vodoopskrbni sustav Omiš-Brač-Hvar-Šolta-Vis nalazi se u zasunskoj komori Hidroelektrane Zakučca. Od zahvata voda se čeličnim cjevovodom dovodi do uređaja za
pročišćavanje  ( Zagrad), koji se nalazi 240,0 m n. m. Sada spomenuti sustav vodom opskrbljuje područje Omiša, otoka Brača, Hvara  i Šolte.

Procjena kakvoće vode u Županiji pokazuje da su vode u Županiji razmjerno sačuvane u svojim prirodnim značajkama prema fizikalnim i kemijskim pokazateljima kakvoće za europski standard pitke vode.                                     Je pa izvir pitne vode tudi v Jelsi katero potem pomoje mešajo z tisto iz celine tako da jo je dovolj.Torej vprašanje glede vode je rešeno zanimajo me samo še v kakšnem stanju so wceji v kampu ali jih je gdo od vas videl v živo?lp roman


Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: So Apr 07, 2012 7:08 am

Kamp je sicer lep, urejen ne bi rekel, kar se pa tiče lastnice kampa pa živa groza. Obnašanje na podnu, po telefonu ti reče da ne sprejema rezervacij ko pa prideš tja pa te vpraša po rezervaciji. Nam je lani dobesedno uničila dopust, ker je rekla vi samo dođite čemo nekako srediti, pol pa nas je nagnala. Prostora v drugih kampih na Hvaru pa ni bilo, tako da je pot bila zaman! Škodo je naredila celemu otoku ne samo sebi! V ta kamp nikoli več, vi pa lahko sprobate!

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: Po Apr 09, 2012 11:27 am

Slaba novica zame.Mi bi šli tja konec junija.Če nas v Petarčici ne bodo sprejeli bi pa mogoče probal v kakšnem sosednjem kampu.Kaj mislite saj v tem času konec junija je pa sigurno še kje prostor.Ali ste vi šli v glavni sezoni?lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: Po Apr 09, 2012 11:30 am

konec junija sigurno ne bo vse polno - to je večinoma od 15.7. do 20.8., nekja km naprej imate še kamp Lili, podobna zadeva z gostilno in prekrasno plažo

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: Po Apr 09, 2012 12:03 pm

Ja v kampu lili so bili dve leti nazaj prijatelji.Kamp so pohvalili pa tudi lastniki so prijazni.Samo  ne vem kam bi privezal čoln?lp

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: Če Apr 12, 2012 7:44 am

Po mojih izkušnjah, če greste na otok obvezo rezervirat parcelo, lani smo prevozili celi Hvar, ne moreš verjet nobene proste parcele! 

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: Če Apr 12, 2012 5:43 pm

Ksx gdaj pa ste vi bili na Hvaru?Mi gremo konec junija.Ali misliš da ne bo nič prosto?Preden bom šel bom poklical v kamp da vidim če je kaj prostega.V kampu Lili ne sprejemajo rezervacij!lp

Odgovor Napisal/-a: ksx

Brez avatarja
ksx je odsoten
ksx
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Petarčica - Hvar

Objavljeno: Pe Apr 13, 2012 5:59 am

Definitivno pokliči, vseeno če si prepričan da nebo gužve. Priporočam!

Odgovori