Oglasi:

Čikat

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: mateyka123

Brez avatarja
mateyka123 je odsoten
mateyka123
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Čikat

Objavljeno: To Jun 16, 2015 11:32 am

Pozdravljeni,

z majhnima otrokoma se odločamo za dopust v čikatu (na parcelah pod trgovino),
pa me zanima vaše mnenje.
Kako je zrejen dostop do morja ,
mir na parcelah,
nočni režim

Je res, da je gneča v juliju, da se šotoristi "naselijo" na majhnih prostorih med pavšalisti?
Da ponoči dovolijo vožnjo z avtomobili itd po kampu?
Da se vstop v kamp sploh en kontrolira?
Da je v vseh terminih v kampu po par avtobusov mladine iz Nemčije, ki razgrajajo?


Hvala,

Teja

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Čikat

Objavljeno: Pe Jun 19, 2015 10:21 am

Jaz nimam nobene informacije, smo šli v ta kamp samo na obisk in za naš okus je prevelik.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2224
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Čikat

Objavljeno: Pe Jun 19, 2015 11:59 am

V samem kampu sta dve manjši prodnati plaži, samo je kamenje malce večje, tako da smo mi z 1 leto staro punčko hodili na plažo pred samim kampom (5 min hoje), kjer pa je mivko. Letos bodo enkrat v juliju (obljubili so sicer od 1. do 5.7.) odprli aquapark z morsko vodo, ki bo verjetno najbolj všeč ravno otrokom.
Kar se tiče parcel rečemo, da je večina parcel v terminih od 15.7. do 15.8. že zasedenih, tako da se šotoristi običajno naselimo na prostor v gornjem delu kampa, ki ni parceliran. Je pa kar problem, ker si eni vzamejo zelo veliko prostora in si ga ogradijo z različnimi zadevami. Ob našem obisku je bila ena grupa Nemcev, vendar z njimi nismo imeli problemov, so pa bili nastanjeni na koncu kampa. Kar se tiče nočnih voženj in kontrole pa težko rečemo kako bo letos s tem, je malce odvisno od samega kontrolerja :).

Odgovori