Oglasi:

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Bebetka

Brez avatarja
Bebetka je odsoten
Bebetka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 9:03 pm

Ja, se strinjam da potem to ni več pravo kampiranje in meni je všeč to kar bo nastalo...kar izgleda da bo nastalo. Tisto, kar so si nekateri pozidali, resnično v večini ne izgleda lepo in to bodo morali v kratkem vse porušit. Nisem jezna, sploh ne, hotela sem povedat iz prve roke :-). Resno mislim Hella - pridi v maju boš videla da je podoba drugačna. Mi imamo srečo, da nimamo tik zraven nobenega soseda, imamo vsaj nekaj zasebnosti. Se strinjam tudi v tem, da v tisto gužvo, kjer so pa prikolice ena poleg druge pa tudi jaz nebi hotela. Če se odločite, da pridete vseeno v Njivice, te z veseljem povabim na kavo. Mi vsi komaj čakamo da gremo v naš drugi dom in tudi mi bomo šli v kratkem pogledat kaj dogaja - malo nas skrbi, ker je bila zadnjič full burja...

Odgovor Napisal/-a: Žabar

Brez avatarja
Žabar je odsoten
Žabar
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 9:45 pm

Oj. Razumem situacijo in jezo paušalistov. Sicer je uprava kampa že v štartu naredila napako, da je dopustila takšne stvari- različne pozidave na lastno roko. Če bi to že v začetku omejili, bi bila stvar sedaj dosti bolj enostavna za vse in sigurno ne bi bilo toliko slabe volje. Mi imamo že par let paušal v Putniželi in moram reči, da kar se pa teh stvari tiče imajo kar pošlihtano. Ne dovolijo nobenih posegov. Mogoče v celem kampu čez zimo ostane na parcelah 15-20 prikolic. Prideš Aprila postavljat in povsod sama zelena trava. Tudi OK za naravo, da se obnavlja. Je pa verjetno res da so slike v smislu before-after skrbno izbrane.Wink
LP

Odgovor Napisal/-a: Bebetka

Brez avatarja
Bebetka je odsoten
Bebetka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Pe Feb 24, 2012 7:34 am

Točno tako, že v startu bi moralo biti drugače, pa bi bili ljudje tega navajeni. Cel camp bi moral bit najprej razparceliran tako, da postavitev prikolic potem nekako izgleda, ne pa da so nabasane v vsako minimalno luknjo in potem se to vidi dejansko kot cigansko naselje. Itak pa bodo (uprava) določene stvari uredili tako kot je treba, ker hočejo pridobiti kakšno zvezdico. Seveda je pa potem za pričakovati tudi višje cene Disapprove

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Pe Feb 24, 2012 2:16 pm

[QUOTE=Žabar]

Ojoj. Tudi sam sem se zanimal za ta kamp in sem jim poslal email. So mi odogovorili, da preurejajo kamp in da bodo naredili ohoho novih parcel, ki bodo ohoho velike. Naj se oglasimo v začetku Feb in pogledamo če nam bo kaj pogodu. Očitno tudi v tem kampu mislijo, da lahko turistom ''prodajajo buče''. Če pogledam slike before-after, mi je vse jasno. Če so prej dopuščali takšno svinjarijo, bo verjetno čez dve leti ista zgodba.

LP[/QUOTE]

Žabar - nič ne bo več buč - samo poglejte si kako je ta isti upravnik v zadnjih nekaj letih uredil kamp Straško na Pagu - prej je bil luknja za mladino, ki so hodili žurat v Zrće, sedaj je pa daleč naokoli najboljši družinski kamp.

Lani je prevzel kamp Njivice in dajmo mu čas, da se tudi tukaj izkaže. je pa res, da kampi nimajo več velikega interesa v pavšalistih - pravijo, da je preveč težav. Sedaj se bolj obračajo k postavitvi mobilnih hišic in ureditvi parcel z vodo, odtokom, SAT TV, ki jih lahko dražje prodajo običajnim kampistom.

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Pe Feb 24, 2012 2:40 pm

[QUOTE=avtokampi.si] [QUOTE=Žabar]

Ojoj. Tudi sam sem se zanimal za ta kamp in sem jim poslal email. So mi odogovorili, da preurejajo kamp in da bodo naredili ohoho novih parcel, ki bodo ohoho velike. Naj se oglasimo v začetku Feb in pogledamo če nam bo kaj pogodu. Očitno tudi v tem kampu mislijo, da lahko turistom ''prodajajo buče''. Če pogledam slike before-after, mi je vse jasno. Če so prej dopuščali takšno svinjarijo, bo verjetno čez dve leti ista zgodba.

LP[/QUOTE]

Žabar - nič ne bo več buč - samo poglejte si kako je ta isti upravnik v zadnjih nekaj letih uredil kamp Straško na Pagu - prej je bil luknja za mladino, ki so hodili žurat v Zrće, sedaj je pa daleč naokoli najboljši družinski kamp.

Lani je prevzel kamp Njivice in dajmo mu čas, da se tudi tukaj izkaže. je pa res, da kampi nimajo več velikega interesa v pavšalistih - pravijo, da je preveč težav. Sedaj se bolj obračajo k postavitvi mobilnih hišic in ureditvi parcel z vodo, odtokom, SAT TV, ki jih lahko dražje prodajo običajnim kampistom.
[/QUOTE]
Smem vprašat, kakšne težave povzročajo pavšalisti?
Zakaj se jih želijo vsi znebiti?

Odgovor Napisal/-a: bart15

Brez avatarja
bart15 je odsoten
bart15
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Pe Feb 24, 2012 2:45 pm

bil na ogledu v Njivicah in ne morem verjeti kako so lahko nekateri slovenci "pušalisti v njivicah" taki cigani. Bravo ekipi ki je prevzela kamp da se končno znebi te svinjarije, samo ne razume zakaj ne počistijo že letos to barakarsko naselje. Drugače pa vsi užaljeni dolgoletni "kampisti" prodajajo se parcele na rakovi jelši pa še ljubljanica je zraven


Odgovor Napisal/-a: MiMar

Brez avatarja
MiMar je odsoten
MiMar
Prispevki: 55
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Pe Feb 24, 2012 3:18 pm

[QUOTE=Life]Smem vprašat, kakšne težave povzročajo pavšalisti?
Zakaj se jih želijo vsi znebiti?
[/QUOTE]
Problem stalno postavljenih prikolic (klasičnih pavšalov) je, da slej ali prej postanejo podobne barakarskim naseljem v kakšni faveli. Če želi kamp pridobiti na ugledu in kakšno zvezdico, je odstranitev le-teh nuja. Veliko bojle je urejeno, če ob koncu sezone prikolico pospraviš na deponijo (nekateri kampi jo imajo kar v sklopu kampa) in spomladi nazaj na parcelo.

Odgovor Napisal/-a: Žabar

Brez avatarja
Žabar je odsoten
Žabar
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Pe Feb 24, 2012 10:14 pm

Zakaj se hočejo znebiti paušalistov? S tem, da postanejo postanejo klasični paušali barakarsko naselje se ravno ne strinjam. Postanejo ravno toliko kolikor jim uprava kampa pusti. Stvari je treba že na začetku doreči in sicer kaj se sme in kaj ne. Ker kasnejše akcije kot so v Njivicah in kot je bilo v Valkaneli prinesejo samo slabo voljo in grenak priokus. V obeh primerih so dovolili čisto vse, potem pa gremo rušit. V Valkaneli so paušalisti celo zbirali in podpisovali peticije in hoteli nekaj urejat preko odvetnikov. Halo, paušalisti ste in plačate najem za tistih 5 mesecev, ni pa to vaša zemlja. Paušalisti smo jim trn v peti zato ker se ''stalno nekaj žalimo''. To je to. Mi smo bili lansko sezono na morju poleg prvomajskih počitnic in glavneg dopusta skoraj vse vikende. Skoraj vse pomeni da smo izpustili samo dva. In ko si toliko časa dol te začnejo določene stvari motiti in na to tudi opozarjaš. In ko ti rečejo na recepciji ''pa vi Slovenci se stalno nešto žalite'', mislim da ni treba prevoda, je stvar kristalno jasna. Ko pridejo prehodni gosti za 2 tedna na morje, je najbolj vesel da je končno na dopustu in marsikatero stvar tudi požre, kljub temu da jo drago plača. Paušalisti pa smo sitni gosti, ker hočemo samo tisto za kar smo plačali.
LP

Odgovor Napisal/-a: MiMar

Brez avatarja
MiMar je odsoten
MiMar
Prispevki: 55
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: So Feb 25, 2012 1:48 pm

[QUOTE=Žabar]S tem, da postanejo postanejo klasični paušali barakarsko naselje se ravno ne strinjam. Postanejo ravno toliko kolikor jim uprava kampa pusti. [/QUOTE]
Tole je res. Krivda je tudi na strani uprave. Sem pa ta 'barakarska naselja' videl na lastne oči, tako, da verjemite, da obstajajo.  
[QUOTE=Žabar] V Valkaneli so paušalisti celo zbirali in podpisovali peticije in hoteli nekaj urejat preko odvetnikov. Halo, paušalisti ste in plačate najem za tistih 5 mesecev, ni pa to vaša zemlja. [/QUOTE]
... in problemi nastanejo, ker se večina pavšalistov tega ne zaveda in si jemljejo pravice, ki jim ne grejo. Žabar, želim vam obilo prijetnih dopustniških dni, kjerkoli že boste.
LP
MiMar2012-02-25 14:49:57

Odgovor Napisal/-a: Žabar

Brez avatarja
Žabar je odsoten
Žabar
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: So Feb 25, 2012 7:25 pm

MiMar. Vem, vem da imajo eni paušalisti cela barakarska naselja. Sem samo hotel povdariti, da se ne morejo uprave kampov potem zgovarjat na to in bentiti čez paušaliste, če pa vse dovolijo. Včasih res ne morem verjet, kaj vse imajo eni na parcelah. Mi, ko je konec sezone vse lepo pospravimo, naložimo v prikolico pa via Slovenia. Pa smo res veliko na morju in nam čisto ničesar na manjka.
MiMar, enako tudi vam.
LP

Odgovori