Oglasi:

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: Hella

Brez avatarja
Hella je odsoten
Hella
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: To Feb 21, 2012 5:33 pm

Se strinjam, slike so prav grozljive. Zato jih veliko odhaja. Sem se še malo pozanimala in resnično odhajajo ker so morali podreti kopalnice in wc-je. Jutri gremo na izlet pa bomo videli. Pravijo, da je veliko sprememb. Upam da na boljše.

Odgovor Napisal/-a: Hella

Brez avatarja
Hella je odsoten
Hella
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Sr Feb 22, 2012 7:18 pm

Novice iz prve roke. Kamp je na odličnem mestu. Danes je povsod pihalo tam pa skoraj ne. Plaža lepa, mesto blizu in do večjega Konzuma ne prav daleč z avtom.  Ampak ostalo..... Grozno. Res ga prenavljajo ampak prikolice so ena na drugi, vse ograjeno, vrata, ograje,žice,nadstreški, siporeks,... Trenutno je vse razruvano, bagerji in delavci pridno delajo.
Tam kjer so mobilne hišice je ok, na mestu kjer so prehodni gostje tudi, paušalisti pa kot sem povedala. Imam 14 letnega sina, ki mu je važno, da ima družbo in da so fantje njegovih let pa je bil njegov komentar:
Pa to je kot v najhujši četrti v Ameriki.( ko gleda filme ) Edino kar bi rešilo kamp bi bilo, da vse podrejo in začnejo na novo. Do plaže , ki je sedaj vsak dan lepša, se pride med prikolicami, ki pa imajo ob potkah tudi WC-je kot je na slikah. Predvidevam sicer, da bodo veliko podrli, saj jih res veliko prodaja.
Od šefov nismo nikogar našli, zato vseh podrobnosti še nimam.
Če bi želeli Hrvati iz Kampa narediti kaj poštenega bi bilo potrebno vse zravnati z zemljo. Škoda ker ne berejo naših forumov.
Obiskali smo tudi kamp Selce. Tam so odstranili podrti vhod, drugega pa ni videti. Sicer pa se nismo kaj dosti sprehajali, ker je pihalo kot noro. Tam je večina parcel na izpostavljenem mestu.
Spotoma smo se ustavili še v kampu Oštro. Na prvi pogled zgled ok, nekaj parcel je super. Samo tam tudi ni bilo nikogar, bi se bilo potrebno pozanimati.

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 5:47 pm

Mi imamo tudi sveže novice iz tega kampa.
Predhodno smo se najavili, tako da smo se dobili z gospodom, ki nam je vse lepo razložil.
Od leta 2015 ne bodo več sprejemali pavšalistov. Vso to cigansko naselje z nadstrški bo postopoma iz leta v leto manj in leta 2015 prav nobenega več.
Del namenjem novim letošnjim pavšalistom je obupen, parcele velike le 60 m2 in v delu, kjer si nihče ne želi biti.
Na novo urejene parcele so krasne, plaža bo prečudovita, tako da bomo letošnje počitnice preživeli ker v Njivicah :))

Odgovor Napisal/-a: Žabar

Brez avatarja
Žabar je odsoten
Žabar
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 6:25 pm

Ojoj. Tudi sam sem se zanimal za ta kamp in sem jim poslal email. So mi odogovorili, da preurejajo kamp in da bodo naredili ohoho novih parcel, ki bodo ohoho velike. Naj se oglasimo v začetku Feb in pogledamo če nam bo kaj pogodu. Očitno tudi v tem kampu mislijo, da lahko turistom ''prodajajo buče''. Če pogledam slike before-after, mi je vse jasno. Če so prej dopuščali takšno svinjarijo, bo verjetno čez dve leti ista zgodba.

LP

Odgovor Napisal/-a: Life

Brez avatarja
Life je odsoten
Life
Prispevki: 33
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 6:44 pm

Žabar, zdej imajo novega upravljalca in njihov namen je postati najboljši kamp daleč naokoli :)

Odgovor Napisal/-a: Žabar

Brez avatarja
Žabar je odsoten
Žabar
Prispevki: 16
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 6:55 pm

ClapClapClapClapClap In potem svizec zavije čokolado! Sicer jim želim da bi jim to uspelo, vendar moraš pa tudi malo gledat na paušaliste in ne daj jih pošlješ čisto na konec kampu k ograji.Angry Konec koncev jim to pomeni siguren denar!!

Odgovor Napisal/-a: Bebetka

Brez avatarja
Bebetka je odsoten
Bebetka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 7:00 pm

Tisto o slikah before-after ravno ne drži. Prve slike so narejene takoj po tistem, ko so morali pavšalisti iz prve vrste ob morju odmakniti prikolice zaradi prenove oziroma urejanja plaže. Veliko jih zaradi jeze ker so jih pregnali iz parcel na katerih so bili tudi po 20 let, ni pospravilo za sabo. Čeprav so prej zasedali prvo vrsto ob morju in so si lastili vsak svoj košček plaže, moram priznati da so imeli nekateri res lepo urejeno. So pa bili tudi takšni, ki na izgled ne dajo prav veliko. Že v zadnjih dveh letih se je kar precej spremenilo - od podiranja lesenih kuhinj do drugih novosti ki so jih uvedli. Nekatere so v redu, druge malo manj. Plaže je prej dejansko bilo zelo malo, pa še ta je bila bolj tko-tko. Zdaj bo plaže res dovolj pa še lepa bo. So pa nekje prikolice dejansko preveč skupaj-ampak tako je bilo prej, ko niso imeli prostora, pa so nabutali camp do zadnje luknje (denar?). Počasi se bo tudi to spremenilo. Ne verjamem pa, da bo kakšen novi pavšalist lahko dobil juhuhu veliko parcelo, ker so se tudi obstoječi pavšalisti (tisti ki so morali prestaviti prikolice drugam) morali zadovoljiti z majhnimi parcelami tam, kjer je pač bilo še kaj prostora, pa tudi če bodo morali sosedu gledati v krožnik. Jih pa resnično kar dosti prodaja, mogoče tudi zato, ker niso zadovoljni z režimom-novostmi v campu ali s parcelami, katere so jim bile ponujene. Drugače pa so Njivice prijazno mesto, kjer se z lahkoto udomačiš za dolgo časa.
Se vidimo na rivi! Lp!

Odgovor Napisal/-a: Bebetka

Brez avatarja
Bebetka je odsoten
Bebetka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 7:14 pm

Iz prve roke - do plaže se pride po čisto pravi asfaltirani cesti, po kateri vozijo avti, ni treba hoditi med prikolicami in ni treba gledati ostalim v wc. Mi imamo lepo urejeno parcelo, sicer ni velika, pa saj ne potrebujemo več. Da bi mi to nekdo rušil zaradi novih pavšalistov - verjemi, da bi vsakega zabolelo srce. Sploh če je v campu že zelo dolgo. Tudi zaradi tega prodajajo prikolice. Je pa res, da podoba danes ni dejansko takšna kot bo camp izgledal potem, ker veliko prikolic je samo prestavljeno na druga mesta in zaenkrat tam stojijo in se niti še ne ve, kako bodo postavljene.

Odgovor Napisal/-a: Bebetka

Brez avatarja
Bebetka je odsoten
Bebetka
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 7:15 pm

[QUOTE=Bebetka] Iz prve roke - do plaže se pride po čisto pravi asfaltirani cesti, po kateri vozijo avti, ni treba hoditi med prikolicami in ni treba gledati ostalim v wc. Mi imamo lepo urejeno parcelo, sicer ni velika, pa saj ne potrebujemo več. Da bi mi to nekdo rušil zaradi novih pavšalistov - verjemi, da bi vsakega zabolelo srce. Sploh če je v campu že zelo dolgo. Tudi zaradi tega prodajajo prikolice. Je pa res, da podoba danes ni dejansko takšna kot bo camp izgledal potem, ker veliko prikolic je samo prestavljeno na druga mesta in zaenkrat tam stojijo in se niti še ne ve, kako bodo postavljene.[/QUOTE]
Se opravičujem...zgornji citat je bil namenjen Helli.

Odgovor Napisal/-a: Hella

Brez avatarja
Hella je odsoten
Hella
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Njivice - Krk - cene pavšalov za 2012

Objavljeno: Če Feb 23, 2012 8:17 pm

Uf, nikogar nisem mislia zjeziti. Verjamem Bebetka, da se da do plaže priti tudi po asfaltirani cesti. Res pa je, da trenutno veliko delajo in je težko priti do kamorkoli. Saj nisem mislila, da bo glavna cesta ostala taka.
Sem tudi pohvalila lego in same Njivice. Mi je jasno, da so stari paušalisti užaljeni ali celo jezni, ker v končni fazi je bilo veliko tega dovoljenega cca 20 let, vendar roko na srce to ni več čisto pravo kampiranje. To so že skoraj vikendi na tuji zemlji. Seveda je pa prav, da imamo vsak svoje mnenje.
Ravno zaradi lege in bližine smo ga tudi šli pogledati saj so tudi meni novi lastniki napisali, naj se oglasim februarja in bodo kaj vedeli o novih paušalistih. Mi smo si ga pač šli prej pogledat in trenutno nas taka postavitev in gužva ne privlačita. Mi je pa žal, ker kot rečeno, plaža je že zelo lepa, bližina Njivic je super in še kaj.
In res smo videli kakšne tri prikolice , ki niso imele ograje, dodatnega zidanja in še kaj. Najbrž tudi ni prav, da nekje delajo in niti ne gledajo kako stoji prikolica.Smile
Hella2012-02-23 21:23:48

Odgovori