Oglasi:

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Sr Jun 01, 2011 7:25 pm

[QUOTE=avtokampi.si]manjka še kar nekaj podatkov, predvsem o urejenih plažah za kužke [/QUOTE]To bi bila opcija, ki bi nedvomno pomagala številnim ljudem, ki vzamejo psa na kampiranje. Namreč, zelo težko je dobiti specifične informacije o tem, ker imajo ponavadi na uradnih straneh le obvestilo dovoljeni/niso dovoljeni v kampu.

edit - kaj je tale črtica za premik levo/desno pri citiranju. Deluje zelo moteče.

Scroller (črtico) pri citiranju smo odstranili. Hvala za opozorilo.

Sicer pa pohvale za odprtje forumu. Upam, da se bo debata razvnela in bomo lahko na enem mestu našli veliko informacij in osebnih izkušenj, saj smo morali do sedaj brskati po mnogih forumih za informacije.
Na samo prenovljeno stran se pa še nisem čisto navadil, saj deluje precej bolj "bogato" in mora človek kar nekaj klikov narediti, da pride do željenih informacij. Prej si imel lepo vse na eni strani posameznega kampa. No, sigurno se bom čez čas privadil. Tongue
matej2011-06-02 17:20:48

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: So Jun 04, 2011 6:45 pm

glede prikaza opisov kampa in slik so bila mnenja deljena , eni smo bili za stari način "vse na enem mestu", drugi pa za tak način, da so posamezne zadeve razporejene po več delih...bomo videli kako se bo obneslo...se da zadeva dokaj hitro spremeniti
avtokampi.si2011-06-04 20:45:32

Odgovor Napisal/-a: MiMar

Brez avatarja
MiMar je odsoten
MiMar
Prispevki: 55
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Ne Jun 19, 2011 1:45 pm

Pozdravljeni in čestitke ob novi strani tudi z moje strani. Na novo obliko strani se bomo navadili, največja pridobitev pa se tudi meni zdi forum. Upam, da zaživi.
LP, Mitja

Odgovor Napisal/-a: Saso

Brez avatarja
Saso je odsoten
Saso
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Po Jun 20, 2011 1:38 pm

Tudi meni je nova spletna stran zelo všeč in zahvala vsem, ki se trudijo, da mi zapriseženi kampisti zvemo veliko prepotrebnih informacij Tudi sam zelo pozdravljam odprtje foruma, saj bomo tako lahko med sabo izmenjali veliko svojih izkušenj. Lp

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: To Jun 21, 2011 7:25 am

Mogoče bi lahko tukaj na forumu odprli še kakšno temo glede kampov v tujini, da bi se pomenkovali tudi npr. o kampih v Italiji ali kaj podobnega.

Drugače pa vse pohvale za lepo urejeno spletno stran in za vsa trud, ki ga vlagate v posodabljanje le-te ter za ažurno spremljanje dogajanja po kampih. Thumbs Up

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: To Jun 21, 2011 7:44 am

dobra ideja -delamo na tem :) - urejeno, dodana nova kategorija Kampi po Evropi
avtokampi.si2011-06-21 09:59:21

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: To Jun 21, 2011 5:48 pm

Še en predlog z moje strani Smile
Kaj pa če bi na forumu odprli še eno temo, kjer bi se pogovarjali npr. o road-tripih oz. o tem kje smo že bli in se splača it npr. za podaljšan vikend, s spanjem v kampu in tako ? Vem, da je pri temi o avtodomih napisano tudi o potovanjih z avtodomi ... ampak nekaj bolj splošnega ... Tam bi potem lahko tudi vi opisali vašo pot, ki ste jo opravili pred dnevi po Dalmaciji Wink
Lp
Petrusha2011-06-21 19:49:36

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Pe Jul 08, 2011 4:14 am

Super bi bilo, da v zavihek "kampi" uvrstite tudi kampe po Italiji in Avstriji (vem, da pripravljate Kampi po Evropi, pa vseeno). Sedaj v vročini, se priležejo tudi hribi Wink

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Ne Nov 27, 2011 12:22 pm

Nova spletna stran mi je všeč.Zanima me ali imate v prihodnosti kakšne načrte za širitev spletne strani.Zanimajo me kampi v italiji seveda bolj na jugu italije in na njihovih otokih.Napr. sicilija in podobno.lpNa spletu je dobra stran za italjanske kampe      camping.it      samo je vse po italjansko pa se težko znajdem.Cene so podobne kot pri nas in na hr je pa kar daleč za vozit.lp
roman672011-11-28 18:58:39

Odgovor Napisal/-a: Medo

Brez avatarja
Medo je odsoten
Medo
Prispevki: 87
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Po Dec 19, 2011 11:11 pm

Super Thumbs Up

Odgovori