Oglasi:

Camp BORIK - Zadar

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: zacetnik1

Brez avatarja
zacetnik1 je odsoten
zacetnik1
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Camp BORIK - Zadar

Objavljeno: To Mar 21, 2017 9:05 am

Pozdravljeni,
Ima kdo kaj novih izkušenj z omenjenim campom. Med komentarji ni jih veliko (9), ne uspem izluščiti nič koristnega.
Letos imam v ožjem izboru tudi ta camp. Omenim naj da imam dva mala otroka 7 in 4 leta, pa iščem bolj umirjen in s plažo primeren kraj.
prosim za vaše izkušnje,
hvala

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Camp BORIK - Zadar

Objavljeno: To Mar 21, 2017 12:40 pm

V tem kampu nisem kampiral,večkrat sem se tu peljal s kolesom.Če pogledaš na gog.earth lokacijo kampa vidiš da jeokoli kampa nekaj hotelov,naselje hiš z app ,tako ,da je že za 1.maj kar precejšna gužva,morje pa primerno vsem iztokom v njega.LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Camp BORIK - Zadar

Objavljeno: To Mar 21, 2017 9:11 pm

Kamp Borik je bi letos predviden za veliko prenovo, ko naj bi zgradili bazene, uredili parcele in postavili mobilne hišice, pa so potem konec februarja javili, da je prenova kampa prestavljena na leto 2018. Tako bo kamp deloval v istem obsegu kot v prejšnjih letih, kar pa pomeni še eno leto životarjenja. Sanitarije so slabe, parcele v gornjem delu kampa imajo dobro senco, bliže plaže pa je sence manj. Kamp ima sicer dobro lokacijo, saj je možno s kolesom priti v center Zadra, za kakkšen daljši dopust pa ga mi ne bi izbrali - www.avtokampi.si/kamp/2/306/Borik

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Camp BORIK - Zadar

Objavljeno: Pe Maj 19, 2017 6:20 am

Se strinjam z napisanim, mi smo bili za 1. maj v Hotelu v Boriku in smo pogledali kamp. Res je v slabem stanju. Mobilne hiške so vse odpeljali in vse skupaj zgleda zelo zapuščeno. Tudi jaz ga za daljši dopust nebi priporočala.

Odgovori