Oglasi:

S prikolico do Dubrovnika

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: dremik

Brez avatarja
dremik je odsoten
dremik
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

S prikolico do Dubrovnika

Objavljeno: To Feb 28, 2012 7:55 pm

Za 1. majske praznike načrtujemo potovanje s prikolico do Dubrovnika in nazaj preko Bosne-Sarajeva ali ima kdo kak predlog za potovanje , kateri kamp pred Dubrovnikom je zadnji in priporočljiv in kateri kamp v Bosni priporočate pa kaj se še splača pogledat smo družina z desetletnikom.  dremik2012-02-28 21:01:47

Odgovor Napisal/-a: revival

Brez avatarja
revival je odsoten
revival
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

S prikolico do Dubrovnika

Objavljeno: So Mar 03, 2012 9:56 am

Mi smo bili v Baškem polju,to je v Makarski cca 120km pred Dubrovnikom.Nam kamp odgovarjaWink

Odgovor Napisal/-a: dremik

Brez avatarja
dremik je odsoten
dremik
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

S prikolico do Dubrovnika

Objavljeno: So Mar 03, 2012 11:34 am

Mi bi preživeli le po eno noč v vsakem kampu, saj bi bilo to potovanje s prikolico in ne kampiranje in bi vsak dan prespali drugje,šli bi do Dubrovnika in si po poti še kaj ogledali 

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

S prikolico do Dubrovnika

Objavljeno: Ne Mar 04, 2012 7:07 pm

Lansko leto sva z zeno opravila podobno pot,povsod sva bila tranzitna gosta,potovanje je skupaj trajalo 9 dni,z avtom in sotorom na strehi.Prva nocitev,Omis(izredno lepo mestece)kamp Lisicina(priporocam),potem kamp Kate,7km naprej od Dubrovnika(v Dubrovnik z mestnim avtobusom).Naslednja nocitev Blagaj(kamp Aganovac-priporocam,potrebna predhodna rezervacija,ker je kamp zelo majhen)pred Mostarjem(v mesto spet z mestnim avtobusom),naslednji kamp Oaza v Sarajevu(prakticen,v mesto z avtobusom-tramvajem),malo zanemarjen,menjali so se lastniki,mogoce bo boljse,samo za prenocit ni problema.Zadnja nocitev kamp Plivsko jezero v Jajcu(tudi v redu) in potem nazaj domov.Skusal sem na kratko opisat pot,o vseh kampih so pa na razpolago podrobnejse informacije na tem forumu.Na razpolago sem tudi jaz za vse eventuelne podrobnejse informacije LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

S prikolico do Dubrovnika

Objavljeno: Po Mar 05, 2012 8:20 pm

Glede kampa v Dubrovniku imate sicer možnost kampiranja na samem Babinem kuku v kampu Solitudo, ki je sicer cenovno v višjem rangu, vendar do 15.7. sprejema tudi kamping čeke. Je pa cca 10 km pred mestom še en zanimiv kamp Pod Maslinom-  http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=96

Odgovor Napisal/-a: dremik

Brez avatarja
dremik je odsoten
dremik
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

S prikolico do Dubrovnika

Objavljeno: Sr Mar 07, 2012 5:50 pm

Odprejo pa ga šele 1. maja

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

S prikolico do Dubrovnika

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 6:47 am

Cesta kroz Bosnu posebice Banja Luka - Jajce - Turbe - Sarajevo Angry Autom još bože pomozi, ali prikolicu tuda teško da bi me tko naterao vuči! Išao sam tom cestom na Vlašić na vikend skijanje.
Bolji put ti je Bosanski Brod - Doboj - Zenica - Sarajevo. Čuvaj se policije jer stoje iza svakog grma i čekaju da iskoče pred tebe!
Kamp prikolica stranih tablica za 1. maj - mogla bi im biti avantura i zanimljivost, pa uzmi si malo više vremena! Wink
Što se Dubrovnika tiče - svi kampovi više manje rade upravo od 1. 5. ali probaj na e-mail poslati neku najavu u neki manji kamp - npr. "Agava" - vjerujem da će takav mali kamp otvoriti vrata i 4-5 dana ranije...
Svakako očekujem da ovdje negdje staviš slike i izvještaj kako je bilo!
Statler2012-03-08 07:48:14
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovor Napisal/-a: davidson

Brez avatarja
davidson je odsoten
davidson
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

S prikolico do Dubrovnika

Objavljeno: Če Apr 26, 2012 1:02 pm

pred Dubrovnikom imaš lep in miren camp Pod Maslinom - Orašac, to je kakšnih10km pred DubrovnikomWink

Odgovori